Bu Nedir??? | Define işaretleri ve anlamları

Bu Nedir???

rimi5731

Kullanıcı
topragın bır bucuk metra altından cıktı. arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım.
qUP

karanar

Kullanıcı
enterasan bir şey göremedim sıradan bir kayaya benziyor. bu tip taşlar genellikle doğru yolda olduğunu belirten, elle konulmuş taşlardır.

osi

Kullanıcı
bundan ne gıbı bır sey olmasını bekliyorsunuz nasıl bır yerden cıkdı anlatsanızda ona gore yorum yapılsa lk resım cıkmamıs

rimi5731

Kullanıcı
[
Fotoraf0198.jpg

Fotoraf0199.jpg

ustam bahsettiğim yer bir bayırın etegınde. asagıda akarsu var. akarsunun ıkı tarafıda zaten duz tarım arazısı. ve xxxxc yerın asagısında boyle bir tas vardı. arkadas etrafına xxxxx xxxxx soyledı. ve burda bosluk oldugunu soyledı. ama bilyrsunuz bu ıste yalan cok oldgu ıcın pek ınanmadım :d sormak ıstedım bir anlamı var mı dıye :) forum kurallarina uyunuz, forum kurallarini okuyunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
güzel kardeşim, işaretlerin mahzeni veriyor. çalışılan yerde dolgulu. bunları bir kenara koyarak devam edelim.
boşluk tespitini yeterli yapmış olsaydınız,biraz da tecrübeli;
bu soruyu sormaz,yerin giriş derinliğinden,tünelin uzunluğuna ve oda sayısına hatta işçiliğininde ne derece ciddi boyutlarda olduğuna vakıf olurdunuz.
tecrübeden yoksun,yetersiz bilgiyle, açılması mümkün olmayan bir yer.
izinlimidir izinsizmidir bilmiyoruz ama ,işin çok daha başında olduğunuzu ,bu bilinçle devam etmenin sizlere kazanım yerine zarar verebileceği ,böyle bir yerin ancak ve ancak,ustalık döneminde ve resmi kazıyla mümkün olacağını biliniz.
tavsiyelerimize uymanı temenni ediyor,aramıza hoş geldin diyor,iyi forumlar diliyorum. sağlıcakla.

İRON

Kullanıcı
bu taş yerinden oynamamışsa başka yerden gelme değil ise yeriniz çok kaliteli ama bi okadarda zorlaştırıcı bir yer.
İKİZCELİ,ye katılıyorum

rimi5731

Kullanıcı
cok tesekkurler :) zaten ilerlemiyor artık :) yardımlarınız ıcın tekrar tesekkurler ogrenyrz bırseyler sayenızde :)

Üst Alt