Bu Nedir??? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Nedir???

rimi5731

Kullanıcı
bu kadar zorlu ve bu kadar ugrastrcı oldgnu tahmın edememıştım. ve yorumlardan sonrada gercekten baya baya zorlu oldgnu anladım. peki bişey daha sorsam cok olmam umarım. su anda fotoları olmasada bu bashettgm yerın yukarsında yanı bayır dıye tabır ettgmz cıplak dagın ust tarafında oturak tası var. sımdı fotoları yok ama butun koyde bılnr oturak tası dıye. o kadar uzanan yanı yukarıya kadar uzanan bır mahzen olma ıhtımalı mı var bunun? ki oyleyse en az300 500 metre bır mesafeden bahsedyrz

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bu kadar zorlu ve bu kadar ugrastrcı oldgnu tahmın edememıştım. ve yorumlardan sonrada gercekten baya baya zorlu oldgnu anladım. peki bişey daha sorsam cok olmam umarım. su anda fotoları olmasada bu bashettgm yerın yukarsında yanı bayır dıye tabır ettgmz cıplak dagın ust tarafında oturak tası var. sımdı fotoları yok ama butun koyde bılnr oturak tası dıye. o kadar uzanan yanı yukarıya kadar uzanan bır mahzen olma ıhtımalı mı var bunun? ki oyleyse en az300 500 metre bır mesafeden bahsedyrz
resim nasıl bir yer olduğunu bana çok net veriyor. kazma işlemez. çözümünü bilip ilaçla çözecek sonrada hilti ile büyük bir çaba ile açılacak.giriş bitimine kadar böyle devam edildikten sonra tünele dönüşü tam noktasından yaparak devam edilecek.
bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmayanların hata yapmaması düşünülemez.
ayrıca tünelli zemin altı girişlerde umulmayan tarzda tuzaklar çıkar.
mesela bir taşı alırsın tavan başınıza çöker,veya kum. ALLAH esirgesin.
sonra tünel uzunluğunuda ,odaların hangi noktadan başladığını,ara mesafelerini,derinliklerini bilmeden,yürümeye çalışmak, yüzme bilmeyen bir insanın,dibini görmediği göle girmeye kalkması gibidir. önce sağlığımız sıhhatimiz. kendimizi yeterli hake getirdikten sonrada,uygun olan başaracağımızdan emin olduğumuz yerlerde çalışmayı tercih edelim.
oturağına gelirsek, görmeden şunu diyebilirim. koltuk değilde oturaksa bir odası olur. yakınındadır. burası kadar değilsede haliyle bayağı bir emek isteyen işlerdendir. öok nadir olarakta bazıları tünelli değilde üdtten açılıp kapatılmışta olabilir. o türlerde risk pek olmaz. boşluk tespiti ile öğrenmek gerekir.
hem seni ,hemde okuyan arkadaşlarımıza atfen. sağlıcakla.

Üst Alt