Bu Oyma Mezar Oymasi Mi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Oyma Mezar Oymasi Mi

sawyer

Kullanıcı
Solundan akiyor.bosluk tespiti yapamadim detayli ama.gosterdigim noktadan cam agacinin dibine dogru gibi algiladim.basit toprak mezar gibi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili kardeşim, görüntüler o kadar belirsizki,kalite o kadar düşük ki büyütüyorum küçültüyorum ,yok oğlu yok.bir türlü yeterince anlaşılması sağlanamıyor.
ikinci resimde bir solda iki sağda baş benzeri yerleri önemsiyorum. üstte olan oyma sağ öne akarlı gibi görünmekte. imkanın varsa ,pikseli yüksek bir makina ile daha net ve bir kaç cepheden fotolayabilirsen daha iyi olacaktır. en sağda yan duran bir sürat ve diğerleri doğru ise alt yönlerini incelemen ve güzel fotolaman gerekir. bu vesile ile doğru olup olmadıklarını da anlaşılmış olur.
tespitinden başka esas yer olur kaçırabilirsin. oyma tespit ettiğin yere bakan baş benzeri yer ,acaba tespit ettiğin yerimi veriyor.bunları anlayalım. değillerse ,tespit edilmesi gereken yeri kaçırır mineralli bir yeri almış olabilirmisin anlamak gerekir. çubukların bazı cinsleri odayı görmez minerale gidebilir. anladığınızı umuyorum. selametle.

sawyer

Kullanıcı
20161121133148.jpg

Sol ön tarafi
20161121133256.jpg

Isretin 1,5 onunde bir tas.
20161121134708.jpg

@ikizceli ustam bunlar daha net resimler

Üst Alt