Bu Oyuklar 200 M2 Içerisinde Göle Hakim Bir Tepede

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
konuna yazmadığımı fark ettim. ustalarımızn ifade ettiği gibi ,bir birlerinden bağımsız mezarlar ve mahzen bölgesi. burda bir anlaşalım.
ikinci olarak ayrı ve detaylı çekim yapmış olsan ustalarımızın dediği gibi,giriş yerleride görünebilirdi.
bir çoğuda nasıl bulacağız diye sorduğun türden. bir tanesine de ben işaret edeyim.

çizdiğim kayaları tesadüfi algılama. işte sana bir mezar odası. girişide ön ve yakın ama bu resim tam noktasını vermeye yeterli değil.
açığında bir kaç tanede mezar var.
çözüm boşluk tespiti ile belirlemeden geçer. sağlıcakla.

enespasa

Kullanıcı
kabakburgiba kardeşim buradan 1 km kadar aşağıda mağara var ama ağzı açık yerden zemin hizasında bir kişi girebilecek gibi içine girince adam boyu yükseklik var ve içeri doğru gidiyor bu mağara yanyana 2 ağız var sağdaki giriyorsun oda kadar devamı yok ---- soldakinin
önünde bir kaya var 1,5 mt gibi bunun yarısında çift tırnaklı bir hayvan izi oyma, yanda değil bir oyuntuda üstten bakıyorsun büyükbaş hayvan izi ve bu mağara 40 mt kadar derinlikte ben içine girdim bir yerde sonuna geldim yalnız tavandan çökmeler olduğu için bazı yerlerde sürünerek sonra yine ayakta rahat bir vaziyette yürüyorsun sonunda sağ tarafta yerde 1 yığma yerle (düz yumruk gibi taşlar doluydu)ordan devamı varmı bilmiyorum ben cesaret edemedim saygılar ve oyuklar burası bir göle hakim bir tepede--mağara ise aşağıda bir çayırın kenarında tepeyle birleştiği yerde

Son düzenleme:

ZİRVE

Kullanıcı
kabakburgiba kardeşim buradan 1 km kadar aşağıda mağara var ama ağzı açık yerden zemin hizasında bir kişi girebilecek gibi içine girince adam boyu yükseklik var ve içeri doğru gidiyor bu mağara yanyana 2 ağız var sağdaki giriyorsun oda kadar devamı yok ---- soldakinin
önünde bir kaya var 1,5 mt gibi bunun yarısında çift tırnaklı bir hayvan izi oyma, yanda değil bir oyuntuda üstten bakıyorsun büyükbaş hayvan izi ve bu mağara 40 mt kadar derinlikte ben içine girdim bir yerde sonuna geldim yalnız tavandan çökmeler olduğu için bazı yerlerde sürünerek sonra yine ayakta rahat bir vaziyette yürüyorsun sonunda sağ tarafta yerde 1 yığma yerle (düz yumruk gibi taşlar doluydu)ordan devamı varmı bilmiyorum ben cesaret edemedim saygılar ve oyuklar burası bir göle hakim bir tepede--mağara ise aşağıda bir çayırın kenarında tepeyle birleştiği yerde
1. mağaranın ilk girişine 1 m ye yere bak.b aşını kaldır tavana bak.farklı bir işaret varmı.duvarlarda mutlaka eğer kırılmadi ise işaret ve boşluk bak.x olan odaya işareti varsa sakın girme.maske kullan.çökme dediğin yerde de bi çalışma yapılmış olabilir.yumruk gibi taşlar var dedin.

Üst Alt