Bu Resim Hakkında Yorum Alabilirmiyim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Resim Hakkında Yorum Alabilirmiyim

sempatik_06

Kullanıcı
arkadaşlar buraya doğal diyen arkadaşlarımıza bir örnek göstermek isterdim ama ne yazikki elimde mevcut değil.
bende önceden sizler gibi herşeye doğal diyebiliyordum ama zaman,olaylar ve yaşananlar öyle olmadığını gösterdi...

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
arkadaşlar buraya doğal diyen arkadaşlarımıza bir örnek göstermek isterdim ama ne yazikki elimde mevcut değil.
bende önceden sizler gibi herşeye doğal diyebiliyordum ama zaman,olaylar ve yaşananlar öyle olmadığını gösterdi...

inşallah bizler yanılıyoruzdur ustam senin dediğin doğrudur
ne diyelim allah gönlündekini versin.

sempatik_06

Kullanıcı
inşallah bizler yanılıyoruzdur ustam senin dediğin doğrudur
ne diyelim allah gönlündekini versin.
niyetim yanlış anlaşılmak , yanlış söylemek değildi emin olun her birinizi gerçekten çok seviyor. ayrıca değer veriyorum.
her birinizin fikri ayrı ayrı özel bende bunu tüm içten samimiyetimle söylüyorum.
burada en yenisinden en eski üyesine kadar hepsi aynı zaten niyetimiz hep yardımcı olmak değilmi.
sadece benim niyetim daha ayrıntılı incelemek ve görülmeyen birşey varmı bakmaktır.
eğer sizleri ufacıcıkta oldu kırdıysam özürdilerim.
galiba son zamanlarda ruhsal bi sıkıntı yaşıyorum biraz ara vermeliyim galiba Allaha emanet olun...

Üst Alt