Bu Resimdeki Tavukmu? | Define işaretleri ve anlamları

Bu Resimdeki Tavukmu?

**seyyah**

Kullanıcı

selam arkadaşlar bu resimdeki şekili tanımlarmısınız, bir şey çıkarmı sizce?

cantar

Vip Üye
BAKTIĞI YÖN NE TARAF BEN OLSAN 4 GÜN DÖRT BİR YÖNDEN
GÖREBİLECEĞİM BİR MESAFEDEN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE SABAHTAN AKŞAMA KADAR BU ALANI İZLERDİM GÜNEŞİN HAREKETLERİNE GÖRE IŞIK VE GÖLGELERİNİN DEĞİŞİKLİKLERİNDE İNSAN ELİ İLE DEĞİŞTİRİLDİĞİNE İNANDIĞIM YERLERİ KAYITLARIMA ALIRDIM

**seyyah**

Kullanıcı
cantar usta teşekürler değerli yorumunuz için resime biraz daha odaklandığımda hörgüçlü deveye benzetim nedersiniz

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
uzağından tek resimle paylaşırsan doğal denmesi de gayet doğal. kaç senedir aramızda olan bir kardeşimizsin. resimlemeyi en iyi bilenlerimizden olmalısın.sakın kusura bakma. senin tatmin edici net yorumları alabilmen için söylüyorum.
tavuk olmadığı kesin. sanki başını sol yattığı kısma çevirmiş bir hayvan olduğu belli. çenenin altı boynuna doğru traşlı sanki deve değilde deve kuşuna daha çok benziyor gibi. üst arka görünümü olsaydı ikilemde kalmazdık.

yandan acaba benzeten olurmu. sağlıcakla.

**seyyah**

Kullanıcı
resim büyük olduğu için boyutunu değiştirdim ve yakında çektim oyüzden öyle gözüküyor

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
baktigi istikametde yukarilardan asagi kucuk dere ve saginda buyuk siyah tas sol ilerisinde yine bu renkde 2 buyuk kaya kayanin uzerinde ic ice yuvarlak O sifir seklinde daire varmi?