Bu Tasi Hala Cozemedim | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Tasi Hala Cozemedim

metin77

Kullanıcı
Biraz sirke dök ustune. Horasan ise 15 dk sonra yumusar camurumsu bir hal alir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abdullah313

Kullanıcı
Deneyeceğim, bakalım ne olacak :) horasan çıkarsa öyle öyle yumuşar gider mi? Ya da başka bir yol mu var parçalamak için?

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
10 cm yumusar sonra yine dene. Boyle boyle eritirsin fazla buyuk degil zaten ama bu tas horasan benzemiyor

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abdullah313

Kullanıcı
Son bir soru; Köşesindeki çentik doğal mı, murç izi gibi geldi bana... Konu sahibi kardeşimden de tekrar özür dilerim.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam yada isbirto döküp bi kiprit çalacan yanına bi taş daha koy ikiside aynı anda sönerse ikiside taş yoksa horasan daha fazla yanması lazım

ersan

Vip Üye
ustam buralarda cubukcsuz hic bir sonuc alamasin nedense er tas yerinden seneler unce oynatilmis 1 ci sayfada bitkinci resim bir omega isareti ve kapali bir mara icinde bir kuyunun malzemesinden basediyor ustam burda isin cok zor uteki isaretleri bos ver mezar simgeleri var urasmaya deymez bana soracak olursan

esrarengiz2828

Kullanıcı
bu bi hayvan ama hangi hayvan onu merak ediyorum
ustam buralarda cubukcsuz hic bir sonuc alamasin nedense er tas yerinden seneler unce oynatilmis 1 ci sayfada bitkinci resim bir omega isareti ve kapali bir mara icinde bir kuyunun malzemesinden basediyor ustam burda isin cok zor uteki isaretleri bos ver mezar simgeleri var urasmaya deymez bana soracak olursan
ersan ustam bununun olduğu yerdemi bu bi heykel gibi yapılmış artı buraya yakın bi yerden arkadaş el işareti içinden parayı aldı yeri göstermiyo ve kaplumbağanın alt düzlüğü burası bunun çıktığı yer hepsi aynı yerde

esrarengiz2828

Kullanıcı
bide ustam bu taşı kepçe su yolu açarken kırmış haberi bilem yok toprak altı yani sizin anlıyacağınız taşı biz bulduk olduğu yeri kestiremiyoz olduğu yerde sizin bahsettiğiniz mağra varsa eğer içinde illaki boş değildir burası çok değrli biyer

yoksul

Kullanıcı
taş bence farklı oluşundan dolayı son noktaya işaret olarak koyulmuş olabilir

Abdullah313

Kullanıcı
taş bence farklı oluşundan dolayı son noktaya işaret olarak koyulmuş olabilir
6 gün ormanı gezdim, değil bunun gibi taş, el kadar taş yok başka... Bakır ve gümüş çubuklarda 200 metreden tam tepesine dikti. Bunun çekimide çok güçlüydü ama ersan ustanın mıknatıslı bakır borudan koydum üzerine hiç zerre çekim yapmıyor şimdi. Bence taş, içinde metal tozu varsa altındaki malzemenin manyetiğiyle mıknatıslandı yıllarca diye düşündüm. Çünkü taşın altı çekim vermeye devam ediyor (delip su doldurma, bentonit, karbonatlara rağmen)

Üst Alt