BÜYÜK MAKET HAYVAN ve çevresi | Define işaretleri ve anlamları

BÜYÜK MAKET HAYVAN ve çevresi

EŞREFOĞLU

Kullanıcı
Değerli ustalar maket kaya çok ilginç geldi bana.Kaya ve çevreden görüntüleri ekledim resimlere mümkünse çizerek yorum yaparsanız memnun olurum.Teşekkürler.

savaş

Kullanıcı
Cevap: BÜYÜK MAKET HAYVAN ve çevresi

Bi kademe altıda mekanı olur.asara bakar

sondurak

Kullanıcı

,,,çiçek sanaSayın Eşrefoglu Merhabalar çiçek sanaBahçeniz Konuyla Alakalıdır. Üstden 4. Resim Sondurak'lardan 1.Si Olsun İnşaallah c.c'ccçiçek sanaçiçek sana ,,,Lütfen Araştırmalarınızı Yasal Yoldan Yapınız,,,çiçek sana

EŞREFOĞLU

Kullanıcı

,,,çiçek sanaSayın Eşrefoglu Merhabalar çiçek sanaBahçeniz Konuyla Alakalıdır. Üstden 4. Resim Sondurak'lardan 1.Si Olsun İnşaallah c.c'ccçiçek sanaçiçek sana ,,,Lütfen Araştırmalarınızı Yasal Yoldan Yapınız,,,çiçek sana
üsdat üstten 4.resim ilk resimdeki görüntünün yüzümüze bakan ön kısmındaki yerdir.kayalığın yandan içinemi yoksa tabana mı girmek gerekir.Resim üzerinde çizmeniz mümkünmü üsdat.

Son düzenleme:

murda34

Kullanıcı

bura labirent gibi dikkat içinde kaybolmayalım

sondurak

Kullanıcı

,,,çiçek sanaSayın Eşrefoglu Merhabalarçiçek sanaLütfen Sabırlı Olunuz Nokta Atışı Yapan Ustalarımızınçiçek sanaSöyleyecekleri Önemlidir.. çiçek sanaNOT..Lütfen Yazışma Kurallarına Dikkat..Konulara Yazılan Cevaplar ,,Paylaşım Amaçlı Fikir Yürütmektir..,,çiçek sanaAsla Kazıya Azmettirmek Deyildir..çiçek sanaYASAL OLMAYAN İŞLERİ YAPMAYINIZçiçek sanaSaygılarımlaçiçek sana

EŞREFOĞLU

Kullanıcı

Değerli ustaların yorumlarını bekliyorum.

trajan

Kullanıcı

eşrefoğlu resimler çok dağınık bu nedenle her resmin birbirine göre durumu ara mesafeleri yönleri ile çevre anlatımınıda ekler ayrıca işaretlerin detaylarını ele veren başkaca resimler eklerseniz muradınıza erersiniz diye düşünüyorum konun şu haliyle yavan kalmış ustalarımızın yorumdaki çekinceleride bu olmalı çünkü bu sitede olsun diye laf salatası yapan yok diyebilirim

Son düzenleme: