Bulmaca Gibi Yer :) Ustalardan Yardım Bekleniyor | Define işaretleri ve anlamları

Bulmaca Gibi Yer :) Ustalardan Yardım Bekleniyor

grom

Kullanıcı
Herkese merhaba, bir sürü resim koyacağım ama öncelikle belirteyim biraz karışık olacak, elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım lütfen yazılarımı iyi takip edin

Bu işarete yılan ismini verelim (bana odanın yolunu gösteriyor gibi geldi ama biz yılan diyelim, 5'e de benziyor) :

Yılanın zaktan çekilmiş halleri:

Yılan işaretimizin bulunduğu büyük kaya parçası küçük kayalar üstüne oturtulmuş (tuzak!?):

Şimdi buraya kadar tamam. Bu yılanın bulunduğu yüzeye doğru önümüzü döndüğümüzde kayanın sağ yüzeyinde aynı bu şekilde, fakat farklı açıda çizilmiş bir işaret daha görüyoruz (Bu biraz belirsiz çıkmış ancak küçük bi ekrandan bakınca daha anlaşılır) :

Bu da farklı açıdan çizilmiş olan yılanımızın hemen yanındaki bi işaret (ben çöp adama benzettim) :

Şimdi gelelim kayanın tam haline :

Diğer açıdan:

Alt taraftan (İlk gösterdiğim yılan işareti tam arkada kalıyor):

Bu kaya parçasına en fazla 5 metre uzaklıkta benim göğüse benzettiğim bi kaya parçası daha var.

Havadan çekimi (Soldaki sonradan yerleştirimiş gibi, boştaydı):

ve Son olarak mekanın tam çekimi:

Bu kadar arkadaşlar, biliyorum fazla karışık ama elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Ustalarım bana nedir ne değildir her şeyi anlatırsa sevinirim, iyi günler

gıral

Vip Üye
Anlatımın çokgüzel çiziminfalanda iyi belliki burahakkında epeybi beklenti içindesin İnşallah umduğuna kavuşursun benkayalar ve işaretin hakkında bişe demiyecem elbetbi ustamız sana yorumyapar Allah gönlüne göre versin inşallah

grom

Kullanıcı
Anlatımın çokgüzel çiziminfalanda iyi belliki burahakkında epeybi beklenti içindesin İnşallah umduğuna kavuşursun benkayalar ve işaretin hakkında bişe demiyecem elbetbi ustamız sana yorumyapar Allah gönlüne göre versin inşallah
Teşekkür ederim, inşallah :)

Kervan07

Vip Üye
güzel konu açmışsınız ve ayrıca hiç karışık filan değil.biz ne karışıklar gördük:) burası hakkında size detaylı bilgi vermeme gerek yok çünkü bakman gereken yer kayanın tam altı.
güzel yer bulmuşsunuz şimdiden hayırlı olsun.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
Medeniyetini anlatan ve bazi ozel dinsel torenlein yapildigi mekan altda bas din adaminin mezar odasi ve esyalari var. uzak durulmasi gereken yerlerden dir.

Üst Alt