burada ben olsaydım bence kendimce 2 | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

burada ben olsaydım bence kendimce 2

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: burada ben olsaydım bence kendimce 2

baykuş resmi var acılacak çok yer var

cantar

Vip Üye

9556_538767889507437_1659110427_n.jpg

bakmak görmek hissetmek anlamak anlatmak işte bütün mesele bu...................

cantar

Vip Üye

burada ben olsaydım bence kendimce
haçlar
AsiAvcı kardeimizin konusuna............

wol_error.gif
Orjinal halini görmek için buraya tıklayın.

wol_error.gif

wol_error.gif

wol_error.gif

wol_error.gif

wol_error.gif

wol_error.gif

tereciye tere dericiye deri satılır mı.?
çok güzel yerler ermeni işi mi derseniz evet malum boyalar burada kullanılmış.....
Daha iyi daha kaliteli fotograflar bekliyoruz....
Asi Avcı kardeşim......

cantar

Vip Üye

hani diyoruz ya cizvitler masonlar illiminati Tapınakçılar vs. vs. bunların işaretleri sembolleri anlamları dış kaynaklı sitelerden alınarak her şeyi bilen google amcamın translate tercüme programı ile tarzanca olarak Türkçe ye uyarlanmış haliiii..

okuyun okumanızda fayda var o koca koca dağları taşları nasıl şekillendirmişler işaret haline döndürmüşler birlikte görelim öğrenelim....

Onlardan önce Tapınak Şövalyeleri gibi Cizvitler, Katolik sızmak ve istikrarsızlaştırmak için İlluminati tarafından oluşturuldu. Hem emir bastırıldı: Bir kaç yıldır sürekli Tapınakçılar ve Cizvitler. Daha yakın zamanlarda Fransız Cizvit Pierre Teilhard de Chardin, onun teorileri bağımsız, Omega Noktası ve Noosphere ilgili olduğunu işaret değer olmasına rağmen Cizvitler, onlar iade edildiler zaman, Illuminati hemen hemen tüm izlerini tasfiye edilmişti Aydınlatma, Illuminati dinin ilkelerini çok uzakta değil fikirler oluşturdu. İlluminati Grand Master Adam Weishaupt Bavaria Ingolstadt Cizvit Koleji'nde eğitim ve Cizvitler büyük ölçüde şehrin üniversite kontrol edildi. Bazı komplo teorisyenleri bu yüzden Illuminati'nin Cizvitler yaratılış olduğu sonucuna varmışlardır. Ingolstadt aslında o zaman İlluminati karargahı idi ve birçok Cizvitler İlluminati adına görevlerini taşıyorlardı. Ancak, tüm Cizvitler Illuminati ile ligde olduğu kabul edilmemelidir. Onlarca yıldır, Vatikan, onsekizinci yüzyıl sonlarındaki tarafından vardı Papa tamamen sadık Cizvit Tarikatı artan kontrolü ve birçok değilse en Cizvitler alarak olmuştu. Sipariş, aslında, iki ayrı fraksiyon bölmüşler. Sipariş bastırıldı zaman onu bir kez ve tüm "istenmeyen" unsurlardan tümü için tasfiye olabilir ki oldu. Bunu hissettim sadece zaman görev tamamlanmış oldu - bir nesil daha sonra - Sipariş iade edilmişti. Vatikan Şövalyeleri önceki örnekte öğrendiği ve bu kez yeni şehitler veya mitler yaratmak istemiyordu, bu yüzden onlar Sipariş ortadan kaldırmak değil, ama o saf.

Filmi Mission Güney Amerika'da Cizvit "İndirimler" (misyonlar) gerçek bir hikaye dayanmaktadır. Yeni Dünya Düzeni: azalmalar dünya Illuminati'nin ne tür o günlerde oluşturmak isteyen bir bakış sağlar. İndirimler Pozitif özgürlük bir örnek vardır. Onlar tarihin en büyük olaylarından birini temsil ve henüz birkaç kişi deneylerin bu cesur hakkında çok şey biliyorum.

İspanyolca ve Portekizce imparatorlukların Güney Amerika fethettiğinde, birçok yerli Kızılderililer Eski Dünya Düzeni kölelik ve sömürü tanıdık masalı buhranına kapıldık. Cizvit misyonerleri, Illuminati gözetiminde, Hintliler yardım etmeye çalıştı. Onlar Kral hazinesine cömert yıllık ödemeler karşılığında, onların bakımı için geniş bir bölgeye vermek için İspanya Kralı ikna etmeyi başardı.

1609 yılında, Cizvitler 18. yüzyılın ilk yarısında tarafından yaklaşık kırk toplam ilk misyon ve aşağıdaki yıl izlenen diğer misyonlar kurulmuştur. Her misyonu onlar küçük kasaba boyutu vardı yani 10.000 kişiye kadar yiyecek ve içecek.

Cizvitler Kızılderililer ileri toplum yaratılmasına yardımcı oldu. İndirimler yoksullar için hukuk ve düzen, okullar, hastaneler, ve ücretsiz kamu hizmetleri vardı. Hiçbir ölüm cezası vardı. Işgününün ortalama Avrupalı ​​işçinin 12-14 saat ile karşılaştırıldığında, 6 saat olarak belirlenmiştir. Hintliler komünal toprak çalıştı ve tüm üretmek oldukça aralarında bölündü. Onlar heykel ve hammaddesi yetenekli olduğunu ve saatler ve müzik aletleri yapmaya başladı. Onların serbest zaman, Hintliler müzik, dans, oyun, spor ve okuma zevk. Onlar Avrupalıların kötü etkilerden (alkol, kumar ve zührevi hastalıklar) korumalı ve onların yaratıcılıklarını geliştirmek için izin verildi.

Her Azaltma bir kare içinde düzenlenmiştir. Bir tarafta sivil binalar vardı: kilise, okul, hastane, toplum salonu, depolama için depo, diğer üç tarafı üzerinde dükkanlar vb Kızılderililerin evleri vardı.

Misyonları son derece verimli. Onlar kendi kendine yeten vardı sadece, daha sonra takas edilebilir mal fazlaları, üretti. Onlar Avrupa'da benzer topluluklar çok daha ekonomik idi. Onlar dünya tarihinde ilk tamamen okuryazar toplumlar olduğu söyleniyor. Meritocratic topluluk büyükleri her Azaltma Cizvit misyonerleri avuç gözetiminde sorumlu yerleştirildi. Misyonları kültür ve eşitlikçi toplum yaşamının merkezi haline geldi. Onlar etkili İspanyolca ve Portekizce valiler tarafından yönetilen Güney Amerika topraklarından tam bağımsızlık zevk.

Cizvitler Cizvitler iş için kötü ve potansiyel olarak yıkıcı sanıyordum köle sıkıntı için, Avrupa köle avcılarından Kızılderililer korunmaktadır. Onlar Cizvit misyonları yerde kurulmuş olsaydı Avrupa dâhil, ne olacağı konusunda endişeli. Yavaş ama emin adımlarla, Cizvitler 'misyonları algılanmıştır - doğru - Eski Dünya Düzeni'nin gücü radikal bir tehdit olarak.

Cizvitler 'düşmanları ardından Cizvitler, Hintliler istismar kendilerini zenginleştirmek için onlardan büyük miktarda para verme ve fiyaka ve Güzeller ile kibirli efendileri olarak hareket ettiklerini iddia etti. Hiçbir şey gerçekten bu kadar uzak, ama propaganda niteliği değişmiyor: Her yaşta, malın isimleri kötü ile kararmış vardır.

1767 yılında, gerginliklerin bir kafa geldi ve Cizvitler İspanyolca ve Portekizce imparatorlukların kovuldular. Misyonları yok veya makamlar tarafından inşa edilen yeni kasaba içine absorbe edildi. Köleci Kızılderililer birçok esir ve kalanı güvenliği için ormanları ve ormanlarda döndü.

Küçük (Paraguay La Santisima Trinidad del Parana Azaltma UNESCO Dünya Mirası olmasına rağmen) Jesuits 'Azaltımları'nın geçen işaretlemek için kalır. Eski Dünya Düzeni Illuminati büyük ve soylu vizyonu öldürüyor başarmıştı. Onlar Cizvitler 'köle akınlarına karşı direnç ve özerklik ve Azaltımları'nın ekonomik başarısını küçümsedi. Onlar iyi bir eğitim hor ve sağlık yüksek standartlarda Kızılderililer tarafından zevk. Onlar soylular, krallar ve imparatorlar diz çökme Kızılderililer 'eksikliği hor. Onlar ilkel Hintlilerden soylu vahşiler çok daha dönüştü bu ormanda ütopyalar hor: Onlar güç, zenginlik ve statü dayalı değildi toplulukların zeki, yetenekli üyesi oldular. Onlar İndirimler baktığında Owo onlar için durdu her şeyi devirmek olabilecek yeni bir toplum gördüm. Yani tehdidi ortadan kaldırmıştır.

1773 yılında, Cizvit Tarikatı resmen bütün Katolik toprakları boyunca bastırıldı.

1814 yılında Sipariş tamamıyla ortodoks olmayan etkilerden arınan ve sıkı talimatları altında asla güç ve asalet ekonomik çıkarlarına meydan okumaya, bu iade edilmişti.

Tüm iyi, düşünen insanlar ne Güney Amerika yüzyıllar ormanlarda teşebbüs Illuminati esinlenen Cizvitler önce muhteşem bir çaba, Eski Dünya Düzeni'nin haksızlıklarla ve yolsuzluk bir ütopya ücretsiz oluşturmak için kahramanca bir girişimi olduğunu görmelisiniz. İndirimler acımasızca dışarı damgalı edildi nedeni budur.

Biz bizim düşmüş modern toplumun tüm kötülüklerinin tam kapitalist şehirlerde, yaşamak için ihtiyaç olduğu söylendi. Biz mi? Bizim şehirlerde büyük iş karlarını maksimize etmek ve yakın kitlelerin kontrolü ve gözetimi izin Owo kolaylık için tasarlanmış kişiliksiz makineleri vardır. 10.000 kişilik küçük, verimli, ekonomik topluluklar: Biz 21. yüzyılın azalmalar ile korkunç, insanlık dışı, kalabalık, kirli ve tehlikeli şehirleri yerini alabilir. (Jean-Jacques Rousseau - Fikirleri sonraki bölümde ayrıntılı olarak ele alınmıştır - cemaatçi siyasetin güçlü bir savunucusu oldu her şeyden daha fazla Topluluk, modern toplumlarda kesildi budur..) Onlar şeyler olmaz müthiş güzellik? Dünyanın dönüşüm olacaktır. Hükümdarlar, Masonlar ve Wall Street şişman kediler zaman sona erecekti. Bu yaş ruh parçalayıcı materyalizm, tüketicilik, ucuz eğlence, abur cubur ve önemsiz değerleri uzun geçen fazla olurdu. İnsanlık Eski Dünya Düzeni'nin zincirlerinden kurtulmuş, onun yüksek benlik doğru dışarı ulaşabilir.

Yine 21. Yüzyıl için tasarlanmış Illuminati Azaltımları'nın büyük bir proje başlatmak için zamanı gelmedi mi?

Eski Dünya Düzeni'nin karanlık, şeytani değirmenler: oldukça anonim, ruhsuz, kapitalist şehirlerde daha toplum için zamanı gelmedi mi?

Bir Yeni Dünya Düzeni için zamanı gelmedi mi?

Jean-Jacques Rousseau

İsviçre doğumlu Rousseau resmen Illuminati üyesi değildi, ama Illuminati çevrelerinde taşınan ve son derece Illuminati tarafından kabul edildi. Illuminati'nin yüzyıllar boyunca ilgi almış kime birkaç diğer önde gelen kişileri gibi o Illuminati disiplini kabul etmek için bir buyruk çok fazla olarak kabul edildi. Dolayısıyla, o daha ziyade bir üyesi daha işbirlikçi oldu.

Rousseau'nun başyapıtı Sosyal Sözleşme (1762) derhal devrimci bir çalışma olarak Avrupa'da tanındı. Kitabın kopyaları Cenevre ve daha sonra çeşitli Avrupa başkentlerinde yakıldı. Yazar ve eserleri Paris'te kınadı ve Fransız parlamentosu tarafından kınandı. Zaten Cenevre onun ev şehir sürgüne Rousseau, nerede yaşadığını Fransa kaçmak zorunda kaldı.

Sosyal Sözleşme, aslında, o zaman İlluminati siyasi konumu bir ifadedir ve bu güne kadar büyük ölçüde geçerli kalır. Tüm çıkarları bir toplumsal sözleşme işletim dayalı Kanunlar A meritocratic Cumhuriyeti, Illuminati vizyondur. Bu Yeni Dünya Düzeni olduğunu. Bu ortak yararı teşvik etmek istemeyen kişiler hariç, hiçbiri zarar verir. Bir zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür. Toplumumuzun zinciri nedeniyle Eski Dünya Düzenine çürümeye bırakılan insanların sayısı her zayıf olamazdı. Toplum çok çaba güçlü bağlantılar parlatma koymak gibi zayıf halka güçlendirilmesi koymak olarak kadar sağlıklı ve güçlü olamaz.

Eski Dünya Düzeni, açgözlülük, bencillik ve ayrıcalık yüksek kulelerde, iyi vatandaşlar antitezi vardır. Onlar herhangi bir sağlıklı Devlette hiçbir rol oynayabilir. Eski Dünya Düzeni karakterize Herşey Yeni Dünya Düzeninde yasadışı olacak.

"Bizim sözleşme için sadece kanunlarını kurmak olsun." (Virgil)
Sosyal Sözleşme

Sosyal Sözleşme iki lider Illuminists ve Jakobenlerin "İncil", Robespierre ve Saint-Just oldu. Onlar hayata Rousseau'nun fikirlerini koymak için çalıştı, ama onlar hiçbir zaman ve mekan verildi. Kutsal Roma İmparatorluğu, Prusya, İspanya, Portekiz ve Büyük Britanya: Devrim sonrasında, Fransa Avrupa'nın büyük kralcı güçlere karşı savaşa sürüklendi. Karşı-devrimci güçler her yerde vardı. Devrimci hükümet aleyhinde Fransa iç ayaklanmalar vardı. Katolik Kilisesi Devrimi karşı çıktı. Fransa kaos oldu.

Diğer durumlarda, Jakobenler istenen radikal yeni bir toplum oluşturmuş olabilir. Bunun yerine, çatışma, korku ve terör içine kilitlenmiş ve meyvelerini vizyon getirmek için başarısız olmuştur. İşte dünyanın en büyük trajedi. Kendi çıkarları için değil insanların daha yöneten ve sonra onlar onların yalan söylüyor: Şimdi, her zamankinden daha fazla, biz valiler ve her zaman yaptıkları şeyi yapmaktan valiler önler yönetilen, bir arasında bir toplumsal sözleşme ihtiyacı herkes için ellerinden geleni yapıyor. Demokrasi dumbocracy olduğunu. Bunu satın almak için gerçekten aptal olmak lazım.

Jean-Jacques Rousseau Özlü Sözler

"'Bu benimdir' diyerek zemin, bethought kendini bir parça alınmış ve kendisine inanacak kadar insanlar basit buldu, ilk insan sivil toplumun gerçek kurucusu oldu. Kaç suçları, savaş ve cinayetler, kaynaktan dan kaç dehşetini ve talihsizlikler herhangi bir kazık yukarı çekerek, ya da hendek dolduruyor, ve onun arkadaşlarına ağlayarak, insanlığın kaydetmiş olabilir: 'Bu sahtekar dinleme sakının; kez unutursanız geri olduğunu meyveler toprak hepimize aittir ve dünyanın kendisinin kimse için. '"

Herkes, söylemek sağlar ne toprak, arazi üzerinde herhangi bir parça gelince "Ben Buna sahipsiniz. O benim." Ne başkasının diyor, "Hayır, o benim" ya da, "O hiç kimseye aittir." Kim haklı? Soru, geçmişte, kuvvet tarafından kurulmuştur. Günümüzde, sonuçta, zenginlik ve yasal iddialar tarafından zorla bir kez daha desteklenmiştir var. Yani hiçbir şey değişmedi. Kaba kuvvet yasalcı saygınlık kaplama altında gizlidir, ama yine de güçlü onlar zayıf ne istiyorsan al, hala haklı olabilir. Ders basittir: Eğer kuvvet ile bu dünyada istediğini elde. Bu Eski Dünya Düzeni'nin ebedi amentü olduğunu.

"Kelime 'Ekonomi', 'ev' ve 'hukuk' türetilmiştir ve aslında tüm ailenin ortak iyiliği için evin sadece bilge ve meşru hükümeti anlamına gelir."
Günümüzde, hiçbir sonuca ekonomisi zengin ve güçlü tek başına iyiliği için olduğunu daha olası diğer bir. Eski Dünya Düzeni'nin zenginlik ana sürücü - - ulusun kontrolü altında olmayan bankalar nedeni budur. Nasıl ekonomi milletin kendisi kökten farklı önceliklere sahip kişilerin elinde bırakılabilir? Bankalar ve hissedarları kendi karlarını maksimize etmek istiyorum. Onlar ekonomik istikrar ve toplumun yoksun yardım için hiçbir şey umurumda. Kâr peşinde, bankaların ülke ekonomisine zarar hiç tereddüt etmem. Yani mevcut mali kriz ile ilgili tam olarak ne olduğunu, henüz kimsenin bankalar, ulusal çıkarlar, seçilmiş hükümetin kontrolü altında teslim edilmesini talep etti.

Bazı bankalar "batmak için fazla büyük", biz söylendi. Diğer bir deyişle, bankalar çok zenginlik ve iş dışarı gitti eğer ekonomisini yok edeceğini gücü elde etmek için izin verilmiştir. Sonuç olarak, bu bankaların milletin kafasına silah tutuyor. Neden bu kadar büyük almak için izin verildi? Cui bono? Kesinlikle insanlar. Mükellefler bu bankacılık canavarları kurtarmak için vardı, ama büyük ikramiye şişman kediler için dışarı ödeniyor zaman onlar orada olmayacak emin olabilirsiniz. Nasıl garip? Neden insanlar tahammül ediyoruz? Nasıl aptal bunlar? Onlar güçlü bir hükümet komünizme eşit olduğunu düşünmek beyinleri yıkanıyor. Birçok Amerikalı federal hükümet büyük bir korku var ve bir Yeni Dünya Düzeni daha büyük bir korkuya yol açar. Yani, onlar yerine Wall Street soyguncu çetesi ve carpetbaggers tarafından sökük enayiler olacaktır. Onlar serbest piyasa kapitalizminin doğası hakkında ekonomik teori ve wised okudu zamanı geldi - Eski Dünya Düzeni'nin tiranlığın ölümcül alet.

"İnsan özgür doğar ve her yerde o zincirin içinde."

Bu Rousseau'nun en ünlü tırnak olduğunu. Bizim toplumumuzda, size ne kadar zengin ile doğru orantılı olarak, çoğunlukla, ücretsizdir. Yoksul köle az ayırt edilebilecek niteliktedir.

Bu genel irade her zaman dik ve her zaman kamu yararına eğilimi olduğunu önce gitti ne izler; fakat insanların görüşleri her zaman aynı dürüstlük var anlamına gelmez Bizim iradesini kendi iyiliği için her zaman, ama. biz her zaman ne olduğunu görmüyorum; insanlar bozuk asla, ama genellikle aldatmış olduğunu, ve bu gibi durumlarda sadece kötü ne olacak gözüküyor. Ancak take away: Eski hesaba özel bir ilgi alır ve belirli bir irade toplamından fazla iken ikincisi, yalnızca ortak ilgi gördüğü; "Orada bütün irade ve genel iradenin arasındaki fark büyük bir sıklıkla bu aynı dilerse gelen artılar ve birbirlerini iptal eksileri ve genel farkların toplamı olarak kalacaktır. "('Her ilgi,' Marquis d'Argenson, 'farklı ilkeleri vardır. İki özel çıkarlarının anlaşma üçüncü bir muhalefet oluşmuştur.' Diyor O tüm çıkarların anlaşmaya muhalefet tarafından oluşturulan sözlerine ekledi olabileceğini Her hayır farklı çıkarları olmasaydı hiçbir engelle gibi, ortak çıkar, zar zor hissedilir;. hepsi kendi isteği ile gitmek istiyorum, ve siyaset bir sanat olmaktan olurdu). Yeterli bilgi ile döşenmiş olan insanlar, kendi müzakere tutulduğunda, vatandaşların birbirleri ile hiçbir iletişim vardı, "Eğer, küçük farklar genel toplamı daima genel iradenin verecek ve karar her zaman iyi olurdu. Ama ne zaman o Devlet ile ilgili olarak özellikle kalırken entrikaları, ortaya çıkan, ve kısmi dernekler büyük bir dernek, bu derneklerin her iradenin kendi üyelerine ilişkin genel hale pahasına oluşur: o zaman bulunmadığından olduğu söylenebilir artık erkekler olduğu gibi, ancak dernekler vardır sadece gibi birçok. farklılıklar daha az sayıda olacak ve daha az genel sonuç verir. Son olarak, geri kalan her şey üzerinde hakim olarak bu derneklerin biri çok büyük olduğunda birçok oy sonucu artık küçük farkların toplamı, ancak tek fark; var bu durumda genel bir irade artık, ve hakim görüşü tamamen özeldir. Genel iradenin devleti hiçbir kısmi toplum olması gerektiğini ve her vatandaş sadece kendi görüş bildirmektir gerektiğini, kendini duyurmaya muktedir ise "Bu, çok önemlidir. Fakat kısmi toplumlar varsa, bu en iyisidir mümkün olduğunca çok sayıda olması ve bunları eşit olmaktan önlemek için. Bu önlemler genel daima aydınlanmış olacaktır garanti ve insanlar hiçbir şekilde kendini aldatmak edeceği tek olanlardır. " Rousseau modern dünyada tartışılan asla şaşırtıcı bir nokta yapar. Tüm siyasi partiler "kısmi dernekler" vardır. Onlar daha ziyade genel bir irade daha belirli bir ifade. Cumhuriyetçi başkan Amerika'da seçildiği zaman o tüm Amerikalıların yararına faaliyet gösterdiği bir an için hayal mi? Buna inanmak için deli olması gerekir. Bir Cumhuriyetçi Başkan onu oraya koymak tüm insanlar ödemek zorunda, o üzerinde durduğu Cumhuriyet Platforma göre yönetmek için var, onun Cumhuriyetçi seçmenleri tatmin etmek var, o Cumhuriyetçi mesajını yaymak için vardır, o Cumhuriyetçiler koymak zorundadır Mümkün olduğu kadar çok etkili pozisyon içinde olarak. Diğer bir deyişle, Cumhuriyetçi Parti adına bir Cumhuriyetçi başkan yönetir belirli bir irade yani. Demokrat Başkan Demokrat seçmen için aynı şeyi yapardı.

Demokrasi genel iradenin ifade asla. Hatta yakın geliyor asla. Bu muzaffer siyasi partinin kendi çıkarları özellikle, dar gündemleri tatmin hakkında her zaman. Böyle bir ideolojinin bir aracı olarak kendisini geçiştirmek için başarmıştır şaşırtıcıdır "insanlar için, insanlar tarafından, halkın devlet." Bu tür bir şey değildir. Bu kesitsel çıkarları için kesit çıkarları, halkın hükümetidir.

"Insan için devlet" yakın gelecek için, siyasi partiler, yani bir kesimin çıkarlarının kaldırılması gereklidir. Bir milletin hükümeti hiçbir parti bağlılıkları ve öğütmek için hiçbir siyasi balta ile meritocratic bağımsızların elinde konulmalıdır. Her bağımsız o kişinin meslekteki kişilerin bir seçmen tarafından seçilmelidir, kim onun uzmanlık için kefil olabilir, ve o artık kendi saygınızı eğer onu kaldırabilirsiniz kim. Bağımsızlar ardından Cumhurbaşkanı veya Başbakan olmalıdır kime kendi aralarında karar vermelidirler. Çıkarcı siyasi partiler tarafından ileri sürülen iki kişi arasında bir popülerlik yarışması fikri bir ulusun iyi yönetişim için bir temel oluşturur. Güçlerini tehdit asla yana toprağa Eski Dünya Düzeni aşağı uygun yönetim biçimi - Bu artık katlanmak zorunda etkisiz hükümet tam türüne yol açar.

Genel iradenin ortak çıkarları için sadece yöneliktir. Başka pahasına toplumun bir kısmına hizmet asla. Genel iradenin operasyonu altında, kimsenin Devlet yabancılaşmış hissediyorum. Ancak, pratik açıdan genel iradenin hiç güvenilir ve net bir ifade nasıl olabilir belirsizdir. Rousseau'nun özgür ve dinç tartışma kesimin çıkarlarının yokluğunda bir araya gelen, çok zengin veya çok fakir hiçbiri ile, son derece eğitimli, bağımsız düşünen vatandaş vücut öngörülmektedir. Onlar yürütme tarafından uygulanacak politikaları için doğrudan oy vereceğini. Internet çağında, bu pratik bir olasılık haline geldi, ama çok fazla insan çok kötü eğitimli ve herhangi bir ilerlemeyi sabote ederim kesit olanaklar çok fazla grup var.

Genel iradenin ifade için en uygun yol bulmak için siyasi arena - bilimsel yöntem - İlluminati insanlığın en başarılı, objektif ve en adil aracı uzantısı savunuyoruz. Bilimsel yöntem, ileri hipotezler koyarak bunları test etmek, onları rafine, onları tekrar test içeren bir hipotez teorinin durumu ("kanun" teorileri var olduğunu göstermek için daha iyi bir terim olabilir yükseltilir kadar bir, gerçekten hiç bitmez bu süreç iteratif onlar) devirmek için son derece zor bir durumdur ulaştı.

Neden siyasal anlamda aynı şey yapılmamalıdır? Hükümetin amacı, genel iradenin ifade etmek için en iyi yolu bulmak. Peki, neden hipotezler uygulamak ve toplum üzerindeki etkisini test değil mi? Onlar başarısız olursa, onları reddetmek, onlar makul başarılı olurlarsa onlar çılgınca başarılı oldukları takdirde, ülkenin Anayasa ardından enshrine, bunları geliştirmek için onları hassaslaştırır. Bu yöntem icar ahlakçı, hilekar rüzgar torbalar sadece biz artık tahammül can sıkıcı dünyası sağlamak başardı onların sıkıcı, anti-bilimsel önyargılar ifade Kongre veya Meclis'te ayakta olduğunu çok daha iyi değil mi.

(Bilimsel yöntem, hipotez sürekli onları daha güçlü hale getirmek için rafine edildiği etkileşimli bir süreç yakından tez, antitez ve sentez. Bilimsel teoriler Hegel'in üçlü diyalektik yöntem ile ilgilidir, bir bakıma, birçok önceki sentezi olan tez ve antitez aşamaları.)

Rousseau'nun fikri uzatılması, orada yerine sadece bir topluluk ya da ulus-devlet için daha bütün insan ırkının ortak bir genel irade olabilir? Yeni Dünya Düzeni tüm dünya için genel iradenin bulmaya çalışır. Bu anlamda, Rousseau'nun genel iradenin noosfer ile gelişen, insanlığın Teilhard kolektif bilinç benzemeye başlar.

Bir bilinç ile hareket insanlık fikri oldukça ütopik olduğunu. Eğer bir kolektif bilinç ile komşunuzun ağrı hissediyordu, bunu kendi kişisel acı hissediyorum çünkü ona yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapacağını ve herkesin kendi ağrısı kaldırmak istiyor. Acı, yoksulluk, bencillik, eşitsizlik, izolasyon ve yabancılaşma sona gelirdi.

Kant'ın ahlaki Kategorik buyruk ", aynı zamanda evrensel bir yasa haline gelmelidir olacak ki bu sayede bu atasözünü sadece davran." Diyor Devlet ile bir kişi olarak karakterize edilebilir Eğer her ahlaki atasözü otomatik evrensel bir yasadır beri o kategorik zorunluluklar ayarlamak için Devlet için basit hale olacak. Devlet böyle değilse Ama sonra, bir kesimin çıkarlarının ifade sadece ahlaki görecelik hiçbir kategorik zorunluluklar olabilir. Mutlak ahlak yaklaşır şey, doğru ve yanlış, her insanın açıkça sosyal herkes kendi kanun ve herkesin çıkarlarını böylece her diğer sözleşmeli olduğu bir Devlette mümkündür. Bugünkü toplumda, herkes kendi çıkarına davranır ve gerçek ahlak yoktur.

Ancak bu, insan kolektif groupthink ve durgunluk muzdarip istiyorsunuz? Bu, hantal esnek ve adapte yavaş olurdu? Bu yarı-komünist olur mu? (Bu İlluminati serbest piyasa kapitalizminin felaket olarak komünizme düşünün vurgulamak gerekir. Onlar güçlü bir toplum değerlerine dayalı, bu iki zararlı uç arasında bir orta yol ararlar. Devletin amacı eğitim, sağlık, savunma ve sağlamak için ulusun ekonomik istikrar: herşey topluluklar, daha güçlü ve daha bağımsız daha iyi bırakılabilir).

Bu özel bilinç ve kolektif bilinç arasındaki birey ve toplum arasındaki doğru dengeyi bulmak için gereklidir. İlk tez ve antitez ikinci ise, o sentezi meritokrasi. Meritokrasi tüm kendilerini ve içinde yaşadıkları toplumu geliştirmeye adanmış mükemmel bireylerde ilgili. Bu hiç Eski Dünya Düzeni'nin söylenebilir mi? Owo üyelerinin belirleyici özelliği onlar aşırı zenginlik ve güç peşinde olmasıdır. Kendilerini gorge için para yalak bizim toplumda, açgözlü sıraya. Bir kez değil onlar yanlış bir şey yaptığını düşünün. Bu insanlar beden politiği üzerindeki güç pozisyonlarda bir milyon kilometre mesafedeki izin verilmemelidir.

Harry Potter çocuk kitabı serisi, bir kavramdır Hortkuluk tartışılmıştır denir. Bu büyücüler ve sihirbazlar vücudun kendi ruh ayırabilirsiniz eski bir geleneği türetilmiştir. Özel, gizli bir yerde kendi ruh gizleyerek, onlar zarar onu korumak ve kendilerini yenilmez yapabilirsiniz. Onların "yaşam" vücutlarında artık olduğu için, onlar ölemez.

Dramatik etkisini artırmak için, Harry Potter yazarı JK Rowling ruh Hortkuluk denilen özel, büyülü bir kap içinde yerleştirilmiş olabilir, her biri pek çok parçaya bölünmüş izin veren bir yenilik yarattı. Bir usta sihirbaz onun Hortkuluklar tüm tahrip edilmiştir yalnızca öldürülebilir. (Bir ruh geleneksel ayrılabilen saçma olarak ruhun Rowling'in tedavisi yapacak bölünmez, olarak tanımlanır unutmayın.)

Şimdi bu senaryoyu düşünün. İnsan ırkının her insan yani aralarında her kişi bir hortkuluk olduğunu dağıtılmıştır, tek bir ruhu var. Her insan sadece kısmi bir değil tam bir ruh vardır: tüm partials ruhlar arası bağlıdır. Insanlığın ruhunu yok etmek için, her insan öldürülmek vardır.

Tanrı'nın insanlık için sırayla kaydedilmesini talep ne varsa, her kısmi ruhun iyi olmalı? Bir kötü "kısmi" ruh cehenneme insanlığın mahkum olur. Tanrı tüm kısmi ruhlar iyi olmasını sağlamak için insanlığın bir sistem geliştirmek için zaman belirli bir miktar vermiş olsaydı ne?

Insanlığın kolektif bir düzeyde değil, bireysel bazda değerlendirilecek ise, o senin kaderin başka herkesin bağlıdır. Bir kişi kötü ise, insan tamamlanır.

Kişisel kaderi ve bütün insanlık bu tehlikede olduğu göz önüne alındığında, ne sistem, insanların iyi olmasını sağlamak için oluşturmak istiyorsunuz? Genel iradenin değil mi, kolektif bilinç, weltgeist (dünyanın ruhu), volkgeist (insan ruhu), Anima Mundi (dünyanın ruhu) cevabı? Bireyler kişisel ve kesit çıkarları bir kenara bırakıp ortak iyiliği için sadece hareket edecekti. Herkes genel isteği itaat ise, insan kaydedilir. Herkes genel iradenin, hatta sadece bir kişi isyan ederse, biz lanetlenmiş.

Şeytan'ın misyonu genel iradenin yok olduğunu düşünün. Her fırsatta, o kişisel ve kesitsel çıkarlarını geliştirmeye çalışmaktadır. Eğer başarırsa, insanlık kaybetmiş ve o cehennem onun krallığının insan ruhunu toplar.

Eski Dünya Düzeni bencil çıkarları, genel iradenin yenmek sağlamaktan Şeytan yaratmasıdır. Onu başarılı olmak için tek kısmi ruhunu güce ihtiyacı var. Olduğu gibi, o insanlık neredeyse bütün kadirdir.

Sadece Illuminati ona karşı durmak. Sadece Yeni Dünya Düzeni ve insanların genel ifadesi, bizi kurtarabilir olacaktır.

(Bölünmüş ruhların kavramı Illuminati din temelinde değil, ama insanın karşılıklı bağımlılığı düşünmek yararlı bir yol olarak hizmet vermektedir, ve hepimiz birbirimizi için dışarı bakmak gerekir nasıl.)

Genel kendini apaçık gerçekten vardı olacaksa, biz bir ütopya yaşıyor olacaktık. Hiçbir kötülük ve hiçbir Eski Dünya Düzeni olacaktı. Hepimiz iyi insanlar hak dünyaya sunmak için çalışmak için ayarlanmış zamanı gelmedi mi?

Herkes, kendi rasyonel kişisel çıkarlarımız hareket, toplumsal sözleşmeyi imzalamak zorundadır. Artık her şeyden önce kendiniz veya aileniz koymak gerekir. Eğer gerçekten aileniz için en iyi yapmak istiyorsanız, her aile için en iyi yapmak gerekir. Bizim kurtuluş aramızda iyi bulma ve en önemli işlerde koyarak yatıyor. Komşun senin kadar sizin için önemli olabilir, ve o kadar olmalıdır. Tam bencillik ve onlar ve onların başarılı olmasını sağlamak amacıyla toz haline herkesi ezip The Old World Order model sonlandırılır.

Insanlığı en görkemli görevi, Yeni Dünya Düzeni'nin yaratılması başlasın.

Paris'te ilk manastır Rue St Jacques çünkü Fransa'da, Roma Katolik Dominik Sipariş üyeleri Jakobenler olarak biliniyordu. Fransız devrimcilerinin bir grup Dominik manastırın yemekhane kiralanan, onlar Jakoben Kulübü lakaplı edildi. Jakobenler Fransa yerinden bölümleri kurmak ve devrimci Fransa'nın hakim güç haline gelmiştir. Kulübü en nüfuzlu üyeleri, Illuminists Robespierre ve Saint-Just düşüşünden sonra kapatıldı.

Jakobenler sıklıkla proto-komünistler ve aşırı sol görüşlü markalı. Aslında, onlar sadece özgürlük, eşitlik ve kardeşlik ilkelerine dayalı adil yasalar Cumhuriyeti yaratmak isteyenlerin vardı. Bunun neresi aşırı değil mi? Onlar son bir kral ve ona destek ayrıcalıklı seçkinler tarafından despotik kuralın kötü zulüm getirmek için belirlenmiştir. Bunda wrong Olan ne var?

Bu internet uğradığı dünyada yeni Jakoben Kulüpleri, zamanı değil mi? Jakoben Kulüpleri Fransa ve bütün dünya değişti. Daha önce de yaptım ve onlar tekrar yapabilirsiniz. Yeni Dünya Düzeni - Jean-Jacques Rousseau'nun Toplumsal Sözleşme uygulanması - Jakobenliğin doğuş, Louis XVI bozuk monarşi yıkıldı konulmaz kuvvet bekliyor ödüldür. Louis Eski Dünya Düzeni'nin önde gelen bir üyesiydi. Jakobenler Eski Dünya Düzeni'nin boğucu, dünyanın sunabilirsiniz olanlardır. Owo Jakobenler dehşete vardır.

Siyah radikal lider Marcus Garvey, dedi ki, "bütün dünya blöf üzerinde çalıştırılır. Hiçbir insanın başkalarının yararlanmak için herhangi bir ilahi hakkına sahiptir Hiçbir ırk, hiçbir ulus,. Izin Neden blöf size diğer adam?"

O zaman Eski Dünya Düzeni'nin en blöf aramak değil mi?

HL Mencken "... palpably doğru değil tutkuyla inanmak insanlığın baş mesleğiniz nedir" dedi.

Hıristiyanlık, Yahudilik ve İslam palpably yanlıştır. Demokrasi insanlar tarafından ve insanlar için, palpably halkın devlet değildir. Her milletin hükümet ve ekonomi insanların kontrol altında hissediyorsunuz değil. Uyanmak zamanı gelmedi mi? Bu palpably doğru zamanı değil mi?

Büyük Britanya, sözde ileri bir milletin, en iyi işlerin daha ayrıcalıklı seçkinler için ayrılmıştır. Sosyal hareketlilik keskin ters gitti. Öznitelikleri, kısa, beyaz üst - Bir yorumcu niteliklerin dışında işverenlere çok daha önemli, o çıkıyor, İfade, inceliğini ve bu form iş sosyal kodlar ve meslekleri takım çalışma bu zor özellikleri vardır ", dedi toplumsal hareketlilik artırmak ise orta sınıf. Beğenin ya da beğenmeyin, bu baskın kültürün bu kodları öğretilecek yoksul çocuklar için gereklidir. "

Buradaki mesaj nedir? Liyakat unut. Eğer başarılı olmak istiyorsanız, egemen üst orta sınıf taklit. Bir mason ol. Ne iğrenç ve mide bulandırıcı bir mesaj. Biz her zamankinden daha fazla yeni Jakobenler gerekir. Biz çok kolay sosyal hareketlilik artırabilir - ayrıcalıklı seçkinlerin gücü yok ederek. Biz onları taklit etmeye gerek yok. Onlar sadece halkının iradesine uygun düşmek gerekir.

Bu küresel elit, evrenin efendileri, Eski Dünya Düzeni'nin kuralı bitirmenin zamanı geldi.

adamların düşünceleri ideolojileri böyle

cantar

Vip Üye

Ilk kaydedilen anti-Cizvit komplo teorileri bulunan , Cizvitler yasadışı yollardan servet kazanmaya çalışıyorlardı iddia bir erken 17. yüzyıl belge. Daha önce, şüphe görevlilerden gelmişti Cizvitler çok gizli olduğunu hissetti kendisini. ve özellikle , politik arena ve non-Katolik kiliseleri "sızan" suçlandı Cizvitler, karşı yeni şüpheler getirdi. İngiltere'de, bu ölüm cezası dahil ciddi cezalar altında, Cizvitler ait yasaklanmıştı. Cizvitizm hizmetinde Cizvitler uygulamaları için rakiplerini icat terimdir
Gelişimi 17. yüzyıl Fransa'sında Cizvitler ve Jansenists arasındaki içi kilise rekabete yol açtı ve pro-papalık Cizvitler sonuçta galip rağmen, büyük ölçüde kendi itibarını getirmedi onları yürekten mal etkilenmiş Fransız Kilisesi.
Bir çok anti-Cizvit komplo teorileri 18. yüzyılda ortaya arasında bir rekabet iddia edilen bir sonucu olarak, ve sahte Cizvitler. Cizvitler Fikri saldırıları etkin bir çürütme olarak görüldü muhafazakarlar tarafından desteklenen ve bu ideolojik komplo desen Fransız önemli bir bileşeni olarak 19. yüzyıla kadar devam . Ancak, büyük ölçüde siyasi elitler ile sınırlı olduğu 1840 yılına kadar, bu tarihçilerin yazdıklarına popüler hayal girdiğinde ve arasında "la guerre aux Jesuites" ilan ve romancı onun best-seller içinde, , bir "tüm yollarla dünya hakimiyeti üzerine gizli cemiyet bükük" olarak Cizvitler tasvir. Sue kahramanı, Adrienne de Cardoville, "diye Cizvitler hakkında sanmıyorum söyledi olmadan zehir ve pis siyah sürüngen karanlık fikirleri istemsiz "beni uyandırdı ediliyor.
Önceki dönemlere ait Cizvit komplo teorileri genellikle kişiliği üzerinde duruldu , bir Bavyera Sipariş bulundu gitti bir Cizvit okulunda hukuk profesörü . Weishaupt sırrı lideri olmakla suçlandı ve hatta olmanın kendini. [ ] , muhafazakar bir Cizvit tarihçi, Illuminati gizli destekçileri olmuştu iddia, Weishaupt hakkında uzun uzadıya yazdım .
Cizvit komplo teorilerine verimli toprak buldu karşıtı Cizvitler sıkı iç disiplin ile karakterize bir uğursuz ve son derece güçlü bir örgüt olarak sipariş gördüm, mutlak yöntemlerinin seçiminde vicdansızlığı ve evrensel bir imparatorluk yaratma bağlılık istisnasız tarafından yönetiliyor . Cizvitizm bir hayaleti tarihçisi Friedrich Heyer en metaforu Atıfta [Jesuitengespenst] diğer yazarlardan ve benzer imgeler, Roisin Healey yazıyor: "anti-Cizvit söylemin Cizvit esrarengiz bir kalite denebilecek vardı:. O insanlık dışı ve insanüstü hem de oldu Cizvitler vardı onlar makineleri gibi oldu ve kendi hedeflerine ulaşmak için kendi belirlenmesi, diğer erkeklere kullanılamaz güçlere çekti sırasına kendi teslim olduğu iddia edilen çok aşırı. insanlığın sınırları de Cizvit bir tuhaf konumu, üretici ve tüketicilerin tedirgin anti-Cizvit söylem. Bu anlamda, Cizvit hayaletini perili emperyal Almanya. " kendileri Cizvitler tarafından perili Hissediyorum Healy gözlemlemektedir ", anti-Cizvitler kendilerini inanıldığından daha az rasyonel olduğu ortaya." Onların söylem, gerçeklik "çarpık" algısı ile ", bazı açılardan, 'andıran Amerikalı tarihçi tarafından belirlenen siyaset ' ".
Anti-Cizvitizm önemli bir rol oynamıştır tarafından onaylanan 1872 Cizvit Kanunu, sonuçlanan, , Cizvitler Almanya'daki evlerini çözmek için gerekli, dini işlevlerinin çoğunu egzersiz üyeleri yasakladı ve yetkililerden izin düzenin bireysel üyelerine ikamet inkar. Yasa hükmüne bazıları 1904 yılında kaldırıldı, ama sadece 1917 yılında yürürlükten kaldırılmıştır.
1930 yılında Cizvit komplo teorileri tarafından kullanımı yapılmıştır ortaöğretim koştu ve gençlik çalışması yapan Cizvitler, etkisinin azaltılması amacı ile rejim. Bir propaganda broşür, "Cizvit: Bir Vatan olmadan gerici" Hubert Hermanns tarafından, Cizvitler '"karanlık güç" ve "gizemli niyetleri" karşı uyardı. "Kamu haşarat" [Volksschädlinge] Naziler tarafından, Cizvitler, Yahudiler interned ve bazen öldürüldü. Beyan
Bir popülerlik sonucunda 'ın , birçok arasında çizgisel mirasçıları olarak Masonlar görüntülemek için gelmiş , ancak diğer komplo teorisyenleri Cizvitler bu rol atfetmek.
Çin ve Japonya'da, Cizvitler birçok emperyal ve kabile politikalarına oynayan imparatorlar ve "olayı katılımlarını tarafından suçlandı sonuçta Toplum Uzakdoğu faaliyetlerini azaltmak için [yükümlüdür "
Diğer komplo teorileri ve eleştiriler de Cizvitler baskın rol ilişkili ve ve onların katılımı için Cizvitler istemeyerek katkıda olabileceğini iddia, yerli milletler.
1980'lerde radikal Cizvitler sağcı Latin-Amerikan hükümetleri tarafından Şirket aleyhine genel şüphe neden Latin Amerika'daki devrimci hareketlerin lider olduğunu iddia ediyor, ve aynı zamanda bir baskı oluşturulan göre .
Cizvitler içeren çağdaş komplo teorileri bir önemli kaynağı Vatikan Assassins olan Cizvit Üstün Genel, ya da "iddia, ", Amerikan dış politikasının çeşitli entrikaların sorumludur.

Onların kitap Titanic ve Olympic In: Conspiracy Behind The Truth, tarihçiler Bruce Beveridge ve Steve Hall of batan hakkında çeşitli komplo teorileri çürütüyor , onlar "tamamen saçma" kategorisi içine düşen anlatacağız dahil olmak üzere, bu Cizvitler sorumlu idi. 20. yüzyılın başlarında, Cizvitler sözde onların düzenleri ve savaşları finanse etmek için bir araç aramaktadır. 1910 yılında ev sahipliği yaptığı gizli bir toplantıda , ya da Cizvitler ile ligde kontrol yedi büyük finansörler bankacılık dünyası dışında rekabeti ortadan kaldırmak ve Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti tarafından desteklenen bir merkez bankasının kurulması gereği üzerinde anlaşmaya vardı , daha sonra bilinen . Bu düzen, ancak gibi bazı nüfuzlu iş adamları tarafından karşı çıkıldı , ve . Bu üç güçlü "düşman" ortadan kaldırmak amacıyla, Cizvitler Titanic oluşturmak ve bunları önceden düzenlenmiş bir ölümcül seferini için binmeniz için düzenlemek Morgan emretti.
Teori Kaptan etmesi iddiada bir "Cizvit zamansal asistan" oldu. "kazara batan" Smith'in "Cizvit master", Peder alarak düzenlenmiştir gemisini çalıştırmak için, yönetim kurulu Titanic ve sipariş Smith Aysız bir gece bir buz alanı ile tam hızda, boğmak için kurucusu ve üç işadamlarına gemi neden ciddi yeterli bir buzdağı vurmak amacıyla, lookouts gelenler de dahil olmak üzere herhangi bir buz uyarıları görmezden. Diğer bir deyişle, Titanic inşa ve sonra battı, ve mürettebatı ve yolcuların kurban, sadece bu üç adam ortadan kaldırmak için yapıldı. Kanıt olarak, komplo teorisyenleri batan sonra, Federal Reserve bütün muhalefet kayboldu söylüyorlar. , Aralık 1913 yılında kurulmuş, ve sekiz ay sonra Cizvitler iddia edilen bir başlatmak için yeterli fon vardı . Beveridge ve "1910 yılında komplocular bir gemi batıyor 'düşman' ya kadar üç kurbanın iki yıl sonra belirli bir yolculuk üzerinde belirli bir gemiye için onlar düzenlemek olacaktır ortadan kaldırmak için ekonomik bir yol olduğunu hissediyorum

cantar

Vip Üye

Birçok kişi rezil İlluminati duymuş olacaktır. Diğerleri olabilir Dünya'da ne olduğunu merak edecek. Hiç kurulduğu günden bu yana, 18. yüzyıldan kalma bu gizli cemiyet milyonlarca hayal topladı.
Masonlar ve Katolik yetkililer - Ancak, Illuminati anlamak için, iki özel kurum anlamak gerekir.

Masonlar
Masonlar geçmişi ve kökeni basit bir konu değildir. Aslında, deşifre konuda binlerce kitap beslenen sayısız geçmişleri gelen gerçeği neredeyse olanaksızdır.
Bunun nedeni, büyük bir organizasyondur basitçe, ancak her bir sanal özerkliğe sahip birçok yönü ayrılmıştır. Zamanla, görüş ve ritüel farkları ortaya çıkmıştır. Biz zaten Masonluk yılan kökenleri de bir göz almış olsa da, biz daha iyi bir Katolik Kilisesi ve İlluminati ile bağlantıyı anlamak için çözmesi gereken unsurlar vardır.

Birçok Masonik tarihçiler onların soyundan Solomon ve oluşturucu Hiram Abiff Tapınağı'na doğru uzanan iddia için umutsuzca deneyin - onlar bile kendi törenlerinde gerçek gibi anlatılıyor. Diğerleri Roma ve Yunan taşçı türeme iddia ve bildiğimiz Roma İşaretleri ley hatları ve Feng Shui bizim günümüz algısı ile ilgili arazi ve enerjilerin yatıyordu "özel bilgi" vardı.
Orada "gizli bilgi" usta birinden yüzyıllardır aşağı kabul edilmiştir, ancak bu herhangi biri için hiçbir kesin kanıt olabilir ve başka başlatabilir.

Genel fikir operatif masonların olarak bilinir Ortaçağ taş ustaları çıkan Masonlar var. Bunlar Katolik Kilisesi için Avrupa'nın büyük katedraller ve kiliseler inşa ve onların inanılmaz oymalar içinde birçok gizemli görüntüler ve sırları (oyma serbest çalışma veya yumuşak taş gibi yumuşak masonlar ya Masonlar dahil kimin yetenekli ustalar vardır
Masonlar tarihinin bu versiyonu kulübe evrimleştiği Lodge bu ortaçağ masonlar tarafından sitede dikilmiş olduğunu iddia ediyor. Zaman ilerledikçe, Masonlar kendi hizmetleri için talep nedeniyle güç kazandı ve Yurtlar olarak bilinen grupları veya birlikler kurdu.

1600'lerin tarafından Lodges operatif masonların değil erkekler itiraf başladı ve baylar Masonlar adlandırıldılar. Terimler operatif mason Lodges içinde, zaman içinde geliştirilmiş ve bu beyler masonlar tarafından alınmıştır - âyinlerini doğanın bir parçası haline gelmektedir.

Ancak, tarihin bu sürümü ile ilgili sorunlar vardır.
Oldukça farklı gerçekler devletin şey, bu beyler inkar için hiçbir neden olmamasına rağmen masonlar saflarında sayısında büyümeye başladı. Bol kanıt 14. yüzyılda masonlar zaten köklü bir grup vardı ve kabul veya İskoçya Katolik bastırma kaçmıştı Şövalyeleri dahil, evrimleşmiş olduğunu göstermek için gerçekten var.

İlk resmi belgelerine İngiltere'den 1356 mesafededir. Bu Londra Masonlar Şirket ve zaten York Minster kurulmuştur Lodge düzenleyen mevzuat oluşumu anlatılmaktadır.
Ancak, bu oluşturuyordu grupların hayatta ve konuşmak, yalnızca kağıtları - bu yok gruplar var önceden almış olmalı gerçeğini inkar etmez "kendi preexistence kanıtlamak için evrak."
Elimizdeki tek kanıt ise 11. yüzyıldan itibaren Avrupa'nın büyük bir bina işleri içinde istihdam ediliyor sembolüdür.

Bu büyük bina egzersiz Şövalyeleri ve Cistercians (Avrupa'ya kurma becerileri geri vesile olan) gibi kuruluşların kadar ilk haçlı ve ayar sonrasında böyle bir intikam ile patlak olduğunu anlama, bulmacanın ilk parçasıdır. Tapınakçılar ve onların olmayan savaşçı kuzenleri, Cistercians, hem İslam Orta Doğu dünyasının haçlı seferleri ve bina becerileri simya aydınlanma tohumu geri getiren tesadüfi daha vardı.
Bu kemer ve en Templar ve Cistercian yapı içine dahil sekizgen tasarımları, yanı sıra bunların gözetimi altında yürütülen diğer inşaat yapı görülür.

Ayrıca ebced sembolleri ve "mistik" metafor büyük miktarlarda olan bu yapıların içine inşa. Bu yöntemler anlaşılan ve bugün bu antik yollar törenleştirme Masonlar tarafından yürütülen ve birçok belki de onların doğru amaç anlamıyorum edildi. Bu mistik yapı metaforları Stonehenge ya da Büyük Piramitler kadar eski olan - vadeli mason olmasa bile.

Ortalarından 17. yüzyıla gelindiğinde, büyük ölçekli Masonik Lodges kesin delil Elias Ashmole, Oxford Ashmolean Müzesi yaratıcısı, güncesine kayıtları vardır. Onun babası-in-law evinde Lodge Mason yapıldı. Çoğu bugün Kabul, Operatif içine Masonik Lodges ayrıldı ve Masonluk, ancak onlar çok tür Cistercians, Fransiskanlar ve hatta Cizvitler gibi Katolik Kilisesi'nin alt grupları ve manastırlar gibi - onlar aynı orijinal kaynağından tüm vardır.

İncil ve özellikle Süleyman Tapınağı Masonlar üzerinde çalışmak için bir dini ve kabul edilebilir bir çerçeve verdi ve operatif taşçı aletleri ile istihdam sembolizm gibi "yukarıda nasılsa, aşağıda öyledir" Hermetik ilke olarak kadim gizemler eşleştirmek için çalıştı.

Bilinen tarihler A Timeline:
AD
1250 Matthew Paris çizim operatif masonların konferans Henry II gösterir.
AD
1356 Londra Masonlar Şirket ve York'taki Lodge düzenleyen mevzuat oluşumu.
AD
1376 kelime mason ilk kullanımı.
AD
Salisbury Katedrali 1390 Regius Şiir mason olduğunu.
AD
Salisbury mason okul için yazılmış 1410 Cooke Elyazması.
AD
1425 Henry VI Masonlar yıllık cemaat yasaklamaktadır.
AD
1599 dakika Aichisons Haven Lodge Edinburgh St Mary Lodge alınmıştır.
AD
1646 Elias Ashmole Masonlar inisiye edilir.
AD
Londra'nın ilk Grand Lodge 1717 oluşumu.
AD
1733 ilk Amerikan Lodge açıldı.
Bugün Masonlar iş dünyası genelinde üyeleri, dini kuruluş, ve siyaset ile küresel bir fenomen vardır.
Sahip oldukları etki Açıkçası büyük ve evrenseldir. Bunlar Malta Şövalyeleri Egemen Sipariş gibi birçok diğer "emir" ile bağlantıları var ve yıllar boyunca taşıdıkları getirdik etkisi için kötü basın bir sürü vardı. Onlar sonunda böyle Weishaupt Illuminati'nin (ki biz kısaca tartışacağız) gibi diğer kurumlar yuttu.
Bu etkinin bir kısmı tüm dünyada ve tam ya da yarı Fransa'da, Rusya'da devrim ve hatta Amerikan Bağımsızlık Savaşı kışkırtmak arızi fazla olduğu etkisi olduğu yüzlerce yazar tarafından gösterilmiştir.

Bu kaynaklardan bazıları alıntılar: Geleneksel bilgelik 1896 Filipin Ayaklanma nedeniyle Adaları Katolik Kilisesi'nin gücünü yerli muhalefet tutuşturulan diyor. Devrimci Yangın Emilio Aguinaldo siyasi liderliği tarafından artırılan Jose Rizal yazdıklarıyla tarafından körüklendi.
Gerçekte Filipin Ayaklanma Masonluk isimli müzik, ve Emilio Aguinaldo gerçekten bu devrime liderlik ederken, o Craft özel bir üyesi ve aracı olarak bunu yaptı.
Nihayet 1954 yılında tarihçi John T. Farrell tarafından ortaya çıkarıldı kadar Filipin tarihin içine Bu fikir, 45 yıldır Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti tarafından bastırıldı.

Aylık Scottish Rite [Yeni Çağ] ekledi:
"Mart 1917 yılında ilk İnkılap ilham ve bu zâviye çalıştırılır ve Kerenski hükümetinin bütün üyeleri kendilerine ait olduğu söyleniyor."
(Lodge Kapı, Paul A. Fisher Arkası)
Masonluk [Fransızca] devrimi hazırlamak için gizli ancak sabit bir şekilde çalıştı.
Biz masonluk bunu duvar olduğunu bana kabul devrimin yalnızca yazar ve ben Sol aldıkları ve hangi ben biraz alışık kadar alkış, kanıtlıyor, beyler, olduğu noktasında tam bir mutabakat içinde o vardır Hangi Fransız devrimi yaptı. (1 Temmuz 1904 tarihinde oturumu sırasında Milletvekilleri odasından Taken ve Marquis de Rosanbo belirttiği)

Fisher göre, yine 1830'larda Papalık hükümetlere karşı İtalya'da isyan,
"Gerçekte, bir klasik masonik devrimci hareketi, Risorgimento olarak biliniyordu. Onun liderleri Giuseppe Mazzini, Giuseppe Garibaldi, Camillo Cavour ve Kral Victor Emmanuel II vardı -. Tüm ateşli Masonlar "
(Kral Victor Emmanuel II, daha sonra daha sonra iddia Masonik Lodges emriyle öldürüldü edilir oğlu Prens Umberto tarafından zehirlendi.)
Mazzini, Amerika'daki Scottish Rite Masonluk Büyük Komutan göre, İtalya günümüz masonluğunun ilk başkanı oldu.
Bir tarihçi, kitabında, Secret Societies Charles Heckethorn,, ürpertici kelime "Mafya" bir kısaltma anlamı olduğunu söylüyor
"Mazzini Autoriza Furti, Incendi, Avelenameti:" olmasıdır: ". Mazzini hırsızlık, kundaklama ve zehirlenme yetkisi"
(Lodge Kapı, Paul A. Fisher Arkası)
Pratik İtalyan özgürlüğün bütün kahramanları Masonlar idi.
(New England Zanaatkar 1920)
İtalya ve Fransa'nın tamamında ve diğer ülkelerin şey söylemek Almanya'da büyük bir kısmı, - - Avrupa'nın büyük bir kısmı Dünya'nın satıh artık demiryolları ile kaplıdır ediliyor gibi, bu gizli örgütleri ağı ile kaplıdır . Ve ne onların nesneler nelerdir? Kendilerini gizlemeye çalışmayın. Onlar anayasal hükümet istemiyorlar. Onlar döküntü kurumlar istemiyorlar, onlar il genel meclisi veya oy kayıt istemiyorum.
(Benjamin Disraeli, Büyük Britanya ve Başbakan Maliye Bakanı gelecek Chancellor - Hansard Meclis Tartışmalar, 1876)
Bu tırnak bir sürü Katolik Kilisesi ve Masonlar arasındaki savaşta işaret gibi görünüyor.
Bu, masonların gerçekte bağlantılıdır ve Katolik Kilisesi (ya da tersi) tarafından yaratılmış olduklarını görünce birçok kişiyi şaşırtmaktadır ilginç bir nokta ve biridir. Bu dünya çapında gizli cemiyet insanlar tarafından kullanılan standart bir manevra olduğunu, ve hatta birçok gizli örgütleri tüzük ve hatta dini emirleri içinde bulunabilir. Her zaman onlar için çalışırken, yetki güçlere karşı olmak dışarıdan görünmesini "yapılan bir şey" oldu.

Masonlar açıkça içinde ve daha önce Katolik Kilisesi ve İskoçya Templar etkisinin doğrudan bir sonucu olarak kaynaklanan ezoterik mezhepler evrimleşmiş olmaları gösterilebilir. Yani masonlar Katolik Kilisesi'ne geri tepebilir.

Bu geri Tapınakçılar, bir Katolik için gider. Ayrıca St John veya Knights of Malta Şövalyeleri geri gider.
Tapınakçılar ve Malta Şövalyeleri Hem masonların içinde yeniden ortaya çıktı ve artık siparişleri kendilerini var - çeşitli şekillerde. Çoğu hala Masonlar sadakat borçluyum ama farklıdır. Malta Şövalyeleri doğrudan kökenlerine geri izlenebilmektedir ve şimdi Vatikan bulunur.

Şimdi Cizvitler başka bir yerde bu kitapta söz edilir, ama onlar kesinlikle Katolik Kilisesi'nin bir parçası olup, benim görüşüme göre, başlangıçta Illuminati etkilemiştir. Bir resim burada ortaya görüyorsunuz - Neyse Katolikler tarafından oluşturulan kim - Bu daha sonra Masonlar geri oluşan laik ve ayrı bir toplum yaratmıştır?

Bütün teller bağlı gibi görünmektedir için tekerlek bu orta kısmında bir parıltı vardır. İlluminati Masonlar birleştirilecek önce, bu tür Gül Haçlılar, Altın Şafak ve hatta Lutherciler ve Protestanlar gibi diğer bazı grupların oluşturulması karıştığı olmuştu!

Bütün Katoliklerin - Hatta Güney Amerika Cizvit ve diğer Monastic Siparişler gözetiminde İspanyol yoluyla ele geçirdi.

Rosicrucians
Gül Haç idealleri için erken gerçek belgelere 1597 mesafededir.
Belli bir simyacı onun yeni keşfedilen simya ideallerini gerçekleştirmek için bir toplum başlamak isteyen Avrupa genelinde seyahat söylenir. Fama Fraternitas ve Dünya Genel Reformasyon tam teşekküllü belgeler olarak 1614 yılında ortaya çıktı, bu yüzden başarılı olmalı. Kurucusu Açıkçası yanlış bir isimdir ve Hıristiyanların pembe çapraz anlamına gelen bir Hıristiyan Rosenkreuz, olduğu iddia ediliyor.

Kesinlikle eski bir ileti - Bu karakter, Arabistan çapında seyahat Mısır'da Fez okudu ve onun mesajı ile Avrupa'ya döndü iddia ediliyor. Bu anlaşılmaz grubunun kökenli yanlış olduğunu ve bu nedenle, sipariş başlamak yapanın tarafından oluşturuldu.
Ne ipucu var mı?
secret23.gif

Pembe çapraz, Gül Haç sembolü
açıkça Rosslyn Chapel, Edinburgh ekranda
Martin Luther, sadık bir anti-Katolik, arması ceket gül ve haç dahil.
Gibi parlayan gül olarak bilinen Abdelkadir Gilani, olanlar gibi Arapça İlluminati okullar ile paralellikler vardır. Ancak, masonluğun kökenleri ve ritüelleri içinde ve inançlara baktığımızda, biz onlar farklı değildir bulabilirsiniz.
Sadece Illuminati Cizvit yaratılması gibi, görünüşte anti-kendine organizasyon yaratmak tasavvuf akımın çizim - O Gülhaç henüz o Katolik-bred Diaspora başka bir şeklidir görünür. Bir futbol oyunu kazanma kolay yolu her iki tarafın kendi etmektir.

Tıpkı Masonlar gibi Alumbrados (Aydınlatmalı Ones), İlluminati ve zamanda diğer grupların onlarca, Gül Haç yollar gibi uzun bir süre için dünya etkilemiş etkili Sufi mistikler, bağlanmıştı. Yöntemleri üzerine konsantrasyon derin gerekli "usta" "yol" bu mutlak bağlılık normaldi yani. Bu kontrolün başka bir yöntem oldu.
Gelişmekte olan Protestanlar da dahil olmak üzere - Katolikliğin katılık ve sertlik geride bıraktığı boşluğu kolayca bu yüzlerce grup tarafından doldurulmuştur.

Bugün Rosicrucians binlerce üyesi olan dünya çapında bir düzen vardır - ama dünya üzerindeki etkisi artık çok az. Onlar Ego aramak kişi veya ruhun etkisi sürekli insanlık için yol ileri değişiklik yapma dönmeye devam edeceğini söyler onların kitapları, birinde bir ipucu olmasına rağmen.

Bu küçük bir parça olarak biz tüm "ruhsal aydınlanma" elde etmiştir yerden aynı kaynak (Ego) olduğu söylenir - ve ben kabul ediyorum.
Gül Haçlılar ve En Kutsal Dzeni'ni - Asırlar biz adıyla tanıdığımız ve onur bireyin, Hıristiyan Rosenkreux olarak, doğumundan bu yana tarafından sıvadı.

Birçok yabancılar tarafından onun varlığı bile bir söylence olarak kabul edilir olsa da, onun doğum Batı Dünyası manevi hayatında yeni bir dönemin başlangıcını simgelediğini yine doğrudur. Bu özellikle Ego da onun ardına araçlar teknelerinde ömrünü tamamladıkları gibi yeni bir beden alarak, Avrupa ülkelerinden birinde ya da başka, o zamandan beri sürekli enkarnasyonda olmuştur, ya da şartlar onun faaliyetleri Sahneyi değiştirmek o amaca işlenir.
Üstelik, bugün enkarne - bir yüksek derecede başlatabilir; Batı'nın bütün meselelerde aktif ve güçlü bir faktör - dünyaya bilinmeyen rağmen.

Gibi tüm bu bireyler, o insanlık Elder Brothers Merkez Conclave bir temsilcisidir. Onun misyonu ve tüm bilimsel keşiflerin manevi önemi göstermek için, bu nedenle mümkün olduğunca deadening materyalist bilim etkisi, daha önce verilen nedenlerden dolayı, Elder Brothers korkulan insan faaliyetinin diğer tezahürü daha. Mücadele

Bu amaçla o, modern bilimin ortaya çıkmasından önce Simyacılar yüzyıllardır çalistilar. O, bir aracı vasıtasıyla, Bacon artık sakat yapıtlarına esin kaynağı.
Jacob Boehme ve diğerleri onun aracılığıyla işlerini böylece ruhen aydınlatıcı yapar ilham aldı. Wagner ölümsüz Goethe ve başyapıtlarından eserlerinde aynı etkiye karşılıyor bizi.
(En Heindel'e, 1910 Gülhaç Cosmo-Conception)
Bu özel Ego süre boyunca kendini gösteren olmuştur - ve ben kabul ediyorum.
Ancak, ben, bu hamle yapma beyin evriminin ileriye insanlığın taşındı giriş ve çıkış olarak sahne adım olmuştur insanın tarih boyunca aynı Shining etkisi olduğunu da söylemeliyim. Bu Rosicrucians bu etki Elder Brothers Merkez Conclave diyoruz.
Metin devam eder ve bu sırları "görebilir" kim söyler:
Bu saygısız gelen gizler, ancak kendisi için yapmak için gün İşçi Bayramı için ne kadar daha net Başlatacak ortaya çıkardığı tüm taşlar seçkin, Felsefe Taşı - Kohinoor daha değerlidir; nay, tüm dünyevi toplamından daha servet!

Görünüşe göre Mesih İsa'nın vücudundaki bu muhteşem Taş ise enkarne dövme .... Reichs-Anzeiger bir makalede şunları söyledi:
"Evet, bir Felsefe Taşı vardır. Bu Hayat bir iksiri olduğunu. Her olduğunu ve hiç bunun için iddia edilmiştir çok daha fazla. Ayrıca, çoğu kişi genellikle kendi elinde vardı, ama öyle değil biliyorum! "
Nasıl kesinlikle ve unqualifiedly doğru olduğunu nasıl iyice yanıltıcı, hiçbiri gizli bilenler kaydedebilirsiniz tahmin edebilirsiniz ama aynı zamanda, ancak dinledi ve kardeşler arasındaki konuşulan kelimelerin kulak misafiri vardı hatta dinlemelerini hain, böylece kar olabilir. "
Yazar daha sonra dikkat çekiyor:
Bilgiye sahip olanların için pek bir sır, bu çalışmada "satır aralarında" Kendini ortaya önerdi ama sözlü değil, bunları ortaya çıkarmak için, layık kişilere dudak kulağa kaydetmek ve uygun koşullar altında, olurdu olacak inanç acıklı bir ihlali, öngörülen olmamak.
O 1.910 kitap sayfaları içinde tutulan sırlarını seyretmek için basit ve metin okuma üzerine, aydınlanma deneyimi başka bir şey ortaya koymaktadır.

Biz sipariş bile bir biz sadece uygulayamazsınız başlatmak haline söyleniyor.
Biz 1910 yılında "tapınağa altın anahtarıdır." Tabii ki, sunulan sayıldığını bu hayatta kenarda ve yararları izledim olacak, orada hiçbir World Wide Web ve bugün artık bu kez etkili gizli cemiyet bulabilirsiniz Kredi kartı ödemeleri ile kurslar verilmektedir.
Onlar hala Gizemler öğretmenleri ve daha bir manevi güç Kutsal Öğretileri bekçileri olduğunu iddia rağmen,
"Görülebilir Hükümetler herhangi bir daha Batı Dünya hayatında güçlü; onların özgür iradeleri mahrum şekilde insanlığa engel olmayabilir."
Okuma "satır aralarında," Bu onlar görünmez bir hükümetin olduğunu ima eder.

Diğer erkeklerde erkek gibi görünen ya da gerektiği gibi veya başkaları üzerinde kendi görünmez araçlarda çalışan;; Bu gizli hükümet vesilesiyle gerektirdikçe, Heindel'e devam ediyor, "Dünya içine çıkmak Yedi Kardeşler şeklini alır henüz kesinlikle tutulmalıdır onların irade ya da arzularını aykırıdır kimseyi etkilemeye asla akla,. ama buldukları yerde sadece iyi güçlendirmek "

Tabii ki bir kişinin "irade" zaten ona etkilemiş ne bağlıdır, ve "iyi" görecelidir. Gerçekten biz medya tarafından beslenen zor mutluluğu elde etmek için çalışırken büyük borç kadar çalıştırmak için "irade" mi?

İlluminati Essai sur la secte des aydınlatan, 1789 yılında, Mason de Luchet yazdı:
Kişiler belli bir sayıda vardır
imposture en yüksek derecesi geldi. Onlar
görüşler üzerinde hükümdarlık projesi tasavvur ettim,
ve fetih değil, krallıklar, ne de il, ama
insan aklı. Bu proje dev olduğunu ve var
ne olur onun içinde delilik şey,
Alarm ne de tedirginlik, ama ne zaman biz iniyoruz
detay, bizim gözlerimizin önünde ne geçerse kabul
Gizli ilkeleri, biz ani algıladıkları
cehalet ve göremezlik lehine, biz devrim
bunun nedenini aramak gerekir ve biz bulursak bir
saptandı ve bilinen sistemin tüm açıklıyor
korkunç birbirlerine başarılı fenomenler
hız, bunu nasıl inanamıyorum?
Illuminati, birçok kişi için, "Men in Black", geleceğimizi planlamak arka planda sessiz ustalar vardır.
Diğerleri için onlar 18. yüzyılda sinirli Masonlar tarafından oluşturulan bir masal, bir erkek kulübü vardır. Orada tüm gerçeği, her zamanki gibi, ama biz çoğu zaman biz pazarlama ve propaganda bize inanmak istediği de inanmaya kadar olduğunu anlamak gerekir.

Anticonspiracy teorisyenlerin Hıristiyan İncil Kemeri etkisi, ve gibi komplo teorisyenlerinin bu çılgın fikirleri bir kenara Süpürme "Onlar uzaydan geldi," biz onları bildiğimiz gibi temel gerçekleri geri almak zorunda.

Standart geçmişi Illuminati Jean Adam Weishaupt, Illuminati'nin Sipariş kurucusu tarafından başlatılan söyler. Weishaupt 6 Şubat 1748 tarihinde Bavyera doğdu.
Babası, Baron Ickstatt, küratör yeğeni evlendi olan, Ingolstadt Üniversitesi'nde profesör oldu. Baron sonra 15 yaşında bir hukuk öğrencisi haline geldi Adam için Cizvit Koleji'nde burslu kazandı.
Ingolstadt sebatla Cizvit alanı ve 200 yıldan fazla olmuştu. Muhalefet kısmen Clement XIV tarafından 1773 yılında bastırılan olmuştu bile, izin değildi. Onlar Katolik Kilisesi içinde pek çok kişi tarafından korkulan ve evrensel bir "itiraf" de şantaj için kullanılabilir olabileceği gerçeğini nedeniyle - Onlar dünyanın en büyük ve en güçlü gizli servisi olduğunu Cizvitler söylenmiştir.

Cizvitler St Ignatius Loyola ve sadece Tapınak Şövalyeleri gibi dokuz arkadaşı tarafından kuruldu.

İlginçtir, Cizvit Tarikatı zulümlerden merkezinde olmuştur, Nicholas Poussin, Arcadia Çoban rezil ressam, aynı zamanda bir Cizvit oldu ve öyle görünüyor ki, tarihin sayfalarından. Onlar Vatikan ile samimi, ve tarihin biraz Vatikan içeri bir el vardı değil ki dünya siyasetinde olduğunu göstermiştir
Dönüştürülmüş bir rahibe göre,
MF Cusack: Cizvitler İlahi veya insan her yasa, dokunulmazlıkla bozulabilir hangi teoloji büyük bir sistem de dünya sunmak ve Papalar çok Bulls meydan olabilir hangi. Bu korkunç bir din değil, bütün dürüst ve honerable erkekler tarafından nefret edilecek bir dindir.
(Yılanın Trail, içinde soruşturun)
Yani bu 19. yüzyıl yazarı göre, onlar bile Papa'nın Bulls üzerinde gerçekleşmiştir. Edwin A. Sherman, bir Amerikan Mason, aynı zamanda 19. yüzyılda, şunları yazdı:
Cizvitler bize gülerler ve onların neşe sırasında çıngıraklı kalbinde bize saldırmak için tırmanma, ayaklarımızın dibinde kıvrılmış edilir.
Ve nihayet sayısız denemeden sonra öldürüldü hatta Başkan Lincoln, şunları söyledi:
Cizvitler Henry IV onları kaçmak imkansızdı, ve o kendini korumak için elinden geleni yapmış olsa da ... Ben Cizvitler unutmak ne de asla bırakmayacağım olduğunu biliyorum, onların kurbanı haline geldiğini söyledi kan bu işler çok uzman vardır.
Onlar zaten Bourg-Fontaine Liderlerinin Sırları sorumlu tutulmuştur gösterilmiştir olmuştu Şaşırtıcı, komplo teorisyenleri 'dünyada, Cizvitler de Siyon Liderlerinin anti-Semitik Protokoller oluşturulmasında sorumlu tutulmuştur , başka bir "karıştırma" iş.

Biz de Cizvitler Masonik Düzen ve Tapınakçı sembolleri ile yüzlerce bağlantıları olduğunu belirtmeliyiz.
Olarak 62. Kongre, ABD 3. Oturum (o Charles Didier, 1843 tarafından kitap Subterranean Roma'dan buraya daha sonraki bir tarihte kaldırıldı ve kote edildiği dan) Dergiler kaydedilen İndüksiyon, bir Cizvit Extreme Yemini olarak, görürüz ki:
Her iki tarafında Papalık renkler sarı ve beyaz, bir pankartı tutan kişiden biri bir keşiş, bir kurukafa [bir Templar sembolü] üzerinde bir hançer ve bir kırmızı çarpı ile siyah bir pankart diğer duruyor.
Bu aynı metne göre, harfleri INRI kurulan ve Iustum Necar Reges Impius (dinsiz krallar Exterminate) demek edilir.
Üstün sonra şöyle der:
... Roma Katolikleri arasında bir Roma Katolik olmak, ve hatta kendi kardeşleri arasında bir ajan olmak için;, kimse inanmak için hiçbir insanın güven ... ve onların güvenini almak, onların minber gelen vaaz bile aramaya ile kınama Sizin doğadaki tüm vehemence Kutsal Din ve Papa ve hatta sizin Sipariş menfaati için tüm bilgileri bir araya toplamak için etkinleştirilmiş olabilir Yahudiler arasında Yahudi olmak gibi çok düşük inmeye ...
Sen sinsice kıskançlık ve barış vardı topluluklar, iller, ülkeler arasında nefret tohumları ekmek için, ve birbirleri ile savaşta onları içeren, kan işler için onları teşvik ve ülkelerdeki devrimlerin ve iç savaşlar yaratmak için öğretildi bağımsız ve müreffeh idi ... savaşçıların yanında yer almak ve diğer tarafında meşgul olabilir kardeşin Cizvit ile gizlice hareket etmek. Her kaynağından güç tüm istatistikler, gerçekler ve bilgi toplamak için, bir casus olarak görev öğretti edilmiştir; her sınıf ve karakter Protestanlar ve sapkınların aile çevresi güven kendinizi entegre, yanı sıra bu okullar ve üniversiteler, parlamentoların ve yasama ve yargı ve devlet konseyleri arasında tüccar, bankacı, avukat, ve tüm insanlara her şey olmak.
Bu Cizvitler yaşadığı tuhaf bir dünya gibi görünüyor. Bir yandan Masonlar, telif ve cumhurbaşkanları ile fraternise, diğer yandan, Katolik olmayan hemen hemen herkes ile kavgalı yerleştirmektedir yemin.

Bu Weishaupt büyümüştüm bu dünya içine.

1775 olarak, Weishaupt Ingolstadt fıkıh profesörü oldu, ve o ya da bir başkası o başkanlık edecek olan bir dernek bir plan oluşturmak için Weishaupt için seçtik bu yıl oldu. Bu dernek "batıl güçleri karşı ve yalanlar" olurdu - din ima eden. Birçok yorumcu düşünceleri Weishaupt o iyice kez ve herkes için onları ortadan kaldırmak amacıyla bu Cizvitler nefret ettiğini vardır.
Cizvitler kendi itirafları ile artık alamadım bilgileri - Diğerleri Weishaupt aslında sürekli bilgi geri besleme olacağını casus dünya çapında bir ordu yetiştirme amacıyla Cizvitler tarafından eğitildi inanıyoruz.
Aslında, Illuminati bile Cizvitler bu doğrultusunda kendi itirafları kurmak:
Düzenin üyeleri arasında geniş kapsamlı bir karşılıklı gözetim;; "Bu sayede özellikle Loyola adlı Anayasaları anımsatan koşulsuz itaat, bir yükümlülük giriş oluşuyordu ve her alt vardı kulaktan itirafı bir tür, onun üstün hale getirmek için . "
Bu gözetim ve itiraf Bütün bunlara karşı olması gerekiyordu çok insanlardan Cizvitler geri beslenmiştir.
Muhalefet olmaktan daha muhalefet aklında ne olduğunu nasıl iyi bulmak için? Bu, tüm dinlerin ve devletlerin gizli servisleri tarafından yüzyıllardır kullanılan bir standart çift hilesidir. Sonuçta, çift 0 James Bond'un kod adı için çok nedeni budur.

Onlar bile yere Katolik Kilisesi aşağı uygun anti-Semitik söylemi, beslenir.

Masonlar ile dernekler sayesinde, Cizvitler bilgi almak ve dünyanın Masonlar için etkilemeye başardı. Sadece ne kadar etkiler Illuminati nihayet vardı (ya da) bilinmeyen - gizlilik fikir olduğunu. Ama ne görülebilir üzerinden çok daha eski bir kurumun düzeni, biz aniden dünya çapında birkaç devrimler ve daha önce hiç olmadığı gibi değişen güçler dengesi var, bunu takiben Weishaupt inanılmaz bir yaratıktır.
Ancak, Weishaupt ve onun yakın arkadaşı Zwack sürgün ve bir daha hiç görülmedi bile, bu okunan şey olabilir. Bu, onlar sadece yol uzun bir tatil dışarı ile ödüllendirilir ya vardı o olabilir, bazilarinin inandigi gibi, yine her şeyi başlatmak için Sakskoburgotski ve Hollanda'ya gönderdi.

Sağ arka Afganistan aleme bu streç olsa İlluminati için büyük bağlantılar vardır. Bu bağlantı Roshaniya ya Işıklı / Aydınlanmış Olanlar ile ve onlara referans Kahire Bilgelik Evi geliyor - yıl yüzlerce Roshaniya predating ezoterik bilginin gerçek bir memba.

Yine, inisiyasyon ve ritüel gibi Müslüman Hristiyanlık Tapınakçılar etkilemiş ve dolayısıyla Assassins, masonluk ve benzeri gibi Roshaniya ve diğerleri arasındaki maç.

Bildiğimiz eski lideri Muhammed "yardımcıları" türeyiş iddia Bayezid Ansari vardır. Kim tam olarak bu "yardımcılar" kimse bilmiyor edildi; eğer başka bir şey, uzay ve zamanda Muhammed kaçış Mekke saptar onlara yardımcı kendi varlığını söylemek yeterli.

O Bayezid İsmaililer tarafından telkin iddia edildi - kendilerini Assassins yakın ve dünya çapında "gizli localar" sahip. Sapkın Katharlar bazı garip gizli bilginin korunması gibi bu İsmaililer hakkında çok aynı şekilde, Haçlı Seferleri sonrasında İslam'ın büyük sırrını korumak için geldi.

Bu Aydınlatmalı Ones hızlı büyüdü İsmaililer, iyi işe gibi görünüyor. Büyük sır aydınlanma olması için açık bir kinaye - Bayezid aydınlanma ve büyük bir sır yol inanılan doğaüstü egzersizler bir dizi öğretti. Sessizlik - sırrı bu aydınlatıcı yönü elde etmek için, onlar khilwat adlandırılan normal meditasyon ve oruç geçmesi gerekiyordu.
Tüccar ve askerler kullanarak, nihayetinde ağızdan ağıza tarafından dünya genelinde yaptığı mesajını yaymak Bayezid ve zaten mesajı duydum Gnostikleri ve Mistik aydınlatma sırrını anladım. Sonunda artık Pir-I-Roshan (aydınlatma adaçayı) olarak bilinen Bayezid, kendi merkezinden çıkan insan yerine getirilmesi mesaj ile Hashtnagar büyük bir şehir kurdu.
Bu insan aklının kullanımı, aydınlanmış açıdan, mucizeler hakkında getirebilir anlaşılmıştır.

Sonunda Bayezid öldü ve ardılları olarak oğulları gerçekten kadar iş değildi. Ancak, sadece 40 yıl öldü aydınlatmak olanların son lideri sonra, Weishaupt onun Illuminati başladı.
Arkon Daraul Secret Societies in dediği gibi:
Tarih ve inançlar Tesadüfler kendilerini denilen diğer mezhepleri ile de Afgan olanlar ile bu Bavyera İlluminati bağlayabilir ve yedinci yüzyılın başlarında İspanya'nın Aydınlatmalı Ones temeli gördüm "yanar." - Bir fermanda kınadı Alumbrados 1623 yılında Engizisyonun. 1654 yılında "Işıklı" Guerinets Fransa'da kamu haber geldi.

Noktaları, saf tesadüf gerekçesiyle hesabını vermek zor: hala kaybolmamış Belgeler Alman ve Orta Asya Illuminists arasındaki benzerlikler çeşitli noktalarını gösterir.
secret20.gif

Hangi toplumsal düzen için kaydolurum?
Askeri müze, Malta Yazar
Roshaniya bazı söylüyorum semboller ve ritüeller var.
Üçüncü göz ve aydınlatma yer - rahipler onlar alnında düz iki elinizle geçtiklerine hangi gizli bir işareti ile tespit edilmiştir. Roshaniya ve İsmaililer'in renkleri kırmızı ve beyaz - özellikle Tapınak Şövalyeleri, ayrıca beyaz elbise üzerinde kırmızı bir haç vardı - antik aydınlanma ile bağlantılı olanları yüzlerce tarafından kullanılan bir renk. Kırmızı ve beyaz aydınlanma süreci, güneş ve ayın hareketi, ve birçok diğer öğeleri için sembolik önemlidir.

cantar

Vip Üye

Bu konu temelleri hakkında ... hız ve ve bazı artıları kadar almak için yeni başlayanlar için bir yol
bir tazeleme kursu için temel geri almak için. Ben hepsini bilmiyorum itiraf ilk duyuyorum
Benim için bütün bu deneyimi bir öğrenme deneyimi 20 + yaş olmuştur - zor bir gün gider
bununla bir yere veya bir yerden bir şey öğrenmek istemiyorum.

1. Eğer örtü aracılığıyla elemek eğer Bu web sitesi büyük bir öğrenme deneyimi
Çünkü Muhaliflere ve negatif türleri, Nuggets almak için.

2. Cömertçe bilgi bedenim katkıda bulunmuştur tanıştığım insanlar,

3. Takip eğer onları canlarından hazine siteleri titizlikle, bana en öğretti
Eğer thru izlerseniz ve sabır, sen yolculuk belgelemek. yapabilecekleriniz araştırma her şeyi
başka bir siteden karşılaştırmak, çok Kod Makineleri kendilerini ne öğretecek
Eğer kod çatlamak için bilmeniz gerekenler. Şimdi birkaç küçük istisnalar elbette vardır
ancak temelde Cizvitler / İspanyolca / Tapınakçı / Masonik Kodu sonuçta kırılabilir.
(C) copyright 2006 tüm hakları saklıdır-Alpha Hoyo, Baykuş anıt onaylayan ve bir önbellek söylüyorum yakın

Kodu işaretleri, bu anıtı ise yüzyıllardır ayakta inşa nerede olduğunu biliyordu onların soyundan
Bir kod kitabı veya ana anahtar ile dışarı, bu kod kırılabilir. Bunlar eğitim ve bilgiye bu kodu dayalı
Doğa Bilimleri ve Matematik ve evet bazı Astronomi ve Kartoğrafya. Kimse tertemiz anlayışı tarafından yüklenen, bu veri miras olması gerektiğini söyleyeyim
seçilmiş olanlar olarak meshetti olmak .. Yani sizi şaşırtmak ve takipçiliği vazgeçirmek için tasarlanmış tüm crapola olduğunu. Bilmeniz gereken ne Bu konu hakkında ayrı ayrı her bir işareti veya sembol çözme, temel bir astar
Eğer meşru bir anıt olduğunu onaylayın.

Uyarı, bir kez bu gerçeği çıkıyor .. Muhaliflere her iki ayak ile bu konu üzerine atlamak görmek için bekliyoruz. Onlar nefret
genel kamu, hazine işaretler ve semboller hakkında gerçekleri gerçeği söylemek gibi birisi bu kadar cesur olması. Sadece benimle birlikte olma sabrını ve Muhaliflere onların çocukça eylemler ile bu konu kaçırmak çalıştığınızda, sadece onları görmezden lütfen. Gönderilen bu tür bozmaya Onların çocuk taktikleri onların amacı, onlara benim preempting yenmek sağlar
Orada entrika. Görevlerinden cevap vermeyin, hepsi arka zemin, bilgi sarsmak için çaba içine veri kaybolur sonrası noktası olur tıslama yarışma, bir kedi kavga, içine çekmek istiyorum. Bu kaçırma denir ve onlar burada ve başka yerlerde, hemen hemen her konu üzerine doneit var.

DİKKAT: pozitif damar burada, deneyim hale getirmek için değil, kötümser maruz.
Muhaliflere, hazine inkarcıların, gündem belirleyiciler, düz eski negatif türleri ... Onların hi kriko girişimleri üzerine atlamak için ... senin IGNORE LİSTESİ aşağıdaki üyeleri yapiniz

# 1 SWR - her iplik köprünün altında yaşayan bir negatif malcontented trol
# 2 Lamar - Cizvit tarihi yeniden yazmaya çalışıyor Kilisesi'ne spinmiester
# 3 Springfield her marka ve işaret düşünen bir denye sadece bir iz göstergesidir.

Teşekkürler, bu kalp için tavsiye almış tüm Gerçek Define Avcıları ve Argonauts katılacak. Eğer bu millet
Bazı konuları başlatmak ve millet yardımcı olmaya çalışacağız, bu listeyi değiştirebilirsiniz, ama saymak olmaz, bu tek şey yıkmak isteyen insanlar vardır, hiçbir şey inşa edilemez!

(C) copyright 2007 tüm hakları saklıdır-Omega Mantar Hoyo, sen, yere bakın işaretçisi ve ayı yüzünü fark edildi, (ölüm tuzağı işareti)
Bu ışık ve ven, beni iyi İzleyiciden belirtileri hakkında veri göndererek başlamak ve ben hiç karşılaşmamış okuyucu oturum sağlar. StillDign, onun adını BS sanatçılar için bir kırmızı bayrak, onlar bir intikam ile ondan nefret .. neden bu olur
Aşağıdaki sebeplerden dolayı, bu yüzden iyi olur.
1. O işaretler, bir semboller hakkında gerçeği anlatır
2. Onlar bu bilgileri ortaya istemiyorum
3. Onlar bu şeyleri öğrenmek için 20 yıl çalıştı söylüyor
4. Onlar kendi siteleri hakkında bu kadar açgözlü, başkalarına bir şey bilmek istemiyorum
5. Bu sitede Dostlarım temsil eden ve bu malzeme gömülü orijinal varlıklar savunmakta
6. Şey biliyorum, ama bunu hepimiz biliyoruz taklit nesne eleştirmenler.
7. Bu bilgileri satmak ve müşterilerine bu bilgileri treasurenet.com ilgili ücretsiz bulunabilmektedir görmek istemiyorum düpedüz dezenformasyon pitchmen

8.lastly bu adam grafiti işaretler ve pareidolia o bulabilir, bir terminal bulut okuyucu ve nefsinin ona bu site için önemli olduğuna inanarak vardır ve o belirli bir TH etkileyici düşünüyor, çünkü aksi öğretti olamaz kim gerçek işaretleri olarak bulutlar okumak eğilimi vardır.

Yani burada oyuncuların oldukça rengarenk tayfasından görebilirsiniz .. farklı fraksiyonları hepsi olmamıza rağmen
, ortak bir amacı var, inkar, vazgeçirmek, şüphe, diffüz, yalanlamak, bu hazineler bile toprağa gömüldü
ve onlar bile, onlar orada gitti değilse, kesinlikle sana ait, dont hepsi gitti vardır. Hiç yok
sağ, takip çözmek ve bu hazineleri kazıp. Kanıtı bu iş parçacığı üzerinde takip etmek için kesin mesaj olduğunu
Başka bir şey eğer tahmin edilebilir! Onları dikkatle izleyin, onlar rant rave ve gerçeği çıkarken çete. Bir öncü gösterge olarak kullanın .. daha öldürücü, daha aptal, daha çocuksu, daha tuhaf kendi rants fazla gerçeği ortaya ediliyor. Yani onları görmezden ve veri konsantre ve birlikte gösterecektir olacak
nasıl altın sonuca bu antik hazine işaretleri belirlemek ve izlemek için
(C) copyright 2007-Tüm hakları saklıdır-Değil bir Alfa veya Omega, bu bazı mesafe ile ayrılmış olan bu Alfa ve Omega arasında bulunan bir Treasure Trail belirteçtir. Bu, doğru isteyen adam (ahbap görünümlü tür Mısır) arasında profilini görmek Kuzey East.Can yönündeki bir değişikliği işaret?
Şimdi benim önsöz onun olmuştur seti, beni olmuştur bir kişi ile bu 101 sonrası başlayalım, "Yasak Kelime" bu adam birkaç iyileştirmeler yapmıştır, söyleniyor .. olduğunu. Açıkçası bu 'hobi' niteliği kanıtı size hedefe yaklaştıkça göreceğiniz gibi bu, nihai aptallık olurdu övündü edilemez olmasıdır. O kişi Stilldign veya dign, onun mesajlarını özgün bilgi değil, konuyla ilgili kitapların bin rehashed şeyler içinde nihai vardır. Bu verilere ellerini gelen, toprağa, elinde kürek, zaman yılda öğrenme adım adım .. çizme O cömertçe genel kamuoyu ile bu bilgileri paylaşır, ama saldırı köpekler noktasına onu boşa başardı nerede istifa ve tüm küçük saçma çekilmeyi uygun gördü, o artık buraya nakletmek için zaman ve sabır bu insanların değersiz 'sayılır .. yapacak daha iyi şeyler vardır.

Ben bir borç StillDign borçluyum, çünkü ben onun bayrağı almış ve sağlam durmak ve hareket edilecektir değil, ya da kaçıp, Sana şu an hiçbir şey yapmak daha var ... lol .. cidden bunu nedeni diyebilirsiniz şükran - O doğru yolda bana geri koymak özgün bilgi ile benim kariyerimde bana erken yardım, bunu bilmiyordum birisi için nasıl hissettiğini asla unutmam - bir yabancıya yardım etmek - - zaman almak ücretsiz ve şartsız için , ben onun moda başkasına yardım ederek jesti üzerine ileterek o geri ödemek istiyorum. Hiçbir dizeleri bağlı ve ücretsiz!

Ben bu thread digns yazılan tüm göndermek için gidiyorum ve ben Dign İÇİN konuşamıyor ise, ancak bu işaretler ve semboller hakkında herhangi sorulara cevap vermeye çalışın edebilmek için yeterli öğrendim - iftiralarını overposts söylüyorlar olurken böylece anma üzerinde, falan filan, tersine, bu veri bastırıldığı veya uzun gizli.
Yani bir tartışma davet edilir, ancak ciddi ve gerçek bir hazine avcıları için, ben tüm negatif Muhaliflere ve eleştirmenler görmezden olacak - ve defineciler aynı şeyi umuyoruz - bu korkunç çalışma koşulları, biliyorum, ama
Biz, Overcome uyarlayın ve sebat eğer bizim altın gol elde CAN.

gold rush dönemi kurtarıldı altın barlar, sikkeler ve nuggets doğu kıyısı açıklarında battı USS Orta Amerika gemi
Aşağıda bu sitede var Digns yazılan bazı Nuggets olduğunu ....

Ben bulabildiğim bu sitede Dign ilk mesaja 10/23/07 tarihli

Bu yazı Tren soygunlar ilgili komplo teorisi ve soygun bir yerde kurulan Treasure Koleksiyonu odasının yakınındaki işlendiği gerçeğini açıkladı. Soyguncular çok yüksek ups soygun vardı ve soyguncular önbellek sitede mallar sakladığın gönderiler soyuyorlardı ve onları canlarından için böylece trenin arkasında olup bitenler onları tutmak, yolcuları soymak olurdu .. ve sadece kendileri için yolculardan yağma tutun.

dign Aydınlatmak biliyordu ve hırsız baronlar, Bergermiester aracılığıyla gizli örgütlerin yerel bankaya Üçlü komisyon, tüm para, zenginlik, yüzyıllar boyunca dünyanın hazinelerini kontrol. olan'' aile''

Ayrıca, bu yazı check out nerede Jesse James bir soygundan sonra onun Büyük nineler evinde kaldı Dign devletleri ...

Dign Outlaw dan KGC için İspanyolca Cizvitler, HEPSİ hazine kodları aynı kaynaktan köklü devlet için ilk oldu, bu ortak konu hazine işaretleri tüm yönleri üzerinde çalışmak için yardımcı olur ... o dışarı olsaydı bilginin ön gerçekten eğri ..
Bir havza yazılan çünkü burada onun tamamen görevinden çekilen var ...

Her hazine avcısı inatla hazine yeni yol arar biliyorum. Ve ne-öylesine-hiç bu yanlış bir şey yoktur! Diğer yandan, bu yol, çoğu durumda, değersiz bulacaksınız. Neden bunu söylüyorsun? Aslında sizi arıyorlar hazineleri en az% 90 olan kodları (işaretler ve semboller) kullanılarak yapılacaktır kalır "toplum." Yeni bir hazine kurşun ulaşmaya heyecan verici iken orada şüpheli hazine sitesine gidin ve hala işaretler ve semboller bulmak için gerekli çalışma bilgisini geliştirmek KADAR Başka bir deyişle, bu, size işaretler hiç iyi yapacak ve semboller bu hazine odası / maden size rehberlik edecektir.
Eğer KGC, Kilise, İspanyol, Korsanlar, Jesse James ya da kim hazineleri arıyorsanız olsun, sistemin yanı sıra bu sistemin tanımları bilmemiz gerekir. Bu hobi (Yea, hobi .... sağ! Lol) için yeni olan o sizin için, bu grupların TÜM kodları ve semboller aynı sistem kullanılmış olduğunu anlamak gerekir. Bu size becerileri (örneğin) geliştirmek amacıyla İspanyol haritaları incelemeye ve sonra bilerek bazı konfor, çapraz-over KGC, Jesse James haritaları vermelidir, vb hepsini incelemek muhtemelen gibi iyi aynı zamanda.
Bazı insanlar bu gerçeği anlaşmazlık olacak biliyorum ama bu sorun değil, ben bununla yaşayabilirim.
Şimdi diğer hazineler Ben, ortak sıradan insanların orada bindirildi hazinelerini ele ediyorum kodlama tekniği kullanılmadan orada bindirildi hazineler, orada vardır. Ben bu hazineleri konuşma, ve bunlardan biri bulmak samanlıkta iğne aramak gibi değilim, ancak ben yine de böyle bir kurşun varsa, bu tür bir hazine sürdürmeye seni çağırıyorum.
Ancak, bugüne kadar, çoğu hazine bunu farkında olsun veya olmasın, ait hazineleri vardır, götürür "toplum." Ve yine, kendi sisteminin çalışma bilgi olmadan başından vuruldu ediyoruz. Anlamak için başka bir şey, toplumun hemen her hazine sitesi belirteçler, bu işaretler ve semboller (pusu nedeniyle yerde bu sembollerin ayarlamak için yeterli zaman olmadığı hallerde bu sitelerin olması bu kuralın istisnaları ile kurulmuş olmasıdır vb.) Bunlar ağır kodlu işaretler ve semboller ve onların anlamları öğrenmek için bir süre alır.
Treasure potansiyel fantastik, ama sen yine de öğrenmek gerekir sistemi, öğrenmek, size yetenek "nokta" bir hazine haritası bunu bulmak olursa olsun, internet, kitap, gazete, vb izin olduğunu göreceksiniz . Eğer Kongre Kütüphanesi (örneğin) Army Corps Engineers, ve hazine neden diğer haritalar tarafından yapılan aşağı yükleme haritaları bakıyor olacak. Ve inan bana, bundan daha iyi bir hazine kurşun var!

Letter B, M ve 13 Numara
burada o hazine haritaları Mektubu türü açıklar, tekrar dışarı eğer konu ile ilgili tüm rehashed kitapların önünde ...

Diğer mektuplar da bu gizli bilgiler için size rehberlik etmek için kullanılabilir. Harfi "B" de kullanılır. Bu mektup daha sayı 13 gibi görünecek şekilde yazılmış olacaktır. Numara 13 baykuş için başka bir koddur, ve baykuş, harita üzerinde hem de alan hem de bulabilirsiniz en önemli hazine oda semboller biridir. Sayısı 13 baykuş kendisi geliyor. Baykuş hala gizli bir örgüt tarafından kullanılan önemli bir sembolü olduğunu ve onlar gibi biliyorum "Minerva Baykuş." Kelime "Minerva" dan "M" kullanılmış, ve tabii ki "M" dolayısıyla, 13 sayısından kullanımı alfabenin 13. harfi olur. "M." hakkında bir şey daha Onlar veya bu satırlar boyunca bir şey "sonraki vadiye gitmek" için söylüyorum olduğu alanda bir "M" bulmak zaman defineciler olduğu öğretildi. Eğer alanında bir "M" (tüm kendisi tarafından ise) size çok büyük bir birikim odaya yakın olduğunu ", Baykuş, Minerva'nın Baykuşu bakmak" söyledi edilmektedir bulduğunuzda gerçektir. Bu, aynı sayı 13 (alanında bulunan zaman) için de geçerlidir. Kağıt haritalar üzerinde, başkenti "B" bulduğunda daha fazla gibi "13," Eğer 13 "1" bölümü boyunca cetvel tutmak istiyorum görünüyor.

~ ~ ~

Dign Bob Brewer bir mea culpa onun insanlık ve tevazu gösterir .. ve genel olarak nasıl diğerleri gibi hız kadar olmayabilir adam hazine avcısı davranmalı, ancak samimiyet bu içeriği daha önemlidir ....

Ben bana Bob Abut yazmak için zorlayıcı ne olduğundan emin değilim, gerçekten bilmiyorum. Çoğunuz geçmişte yaptığı yazı okudum, ve çoğu kez Bob bu mesaj ve o serbest bilgi için alay konusu oldu. Ben, kendimi, bu aynı şeyi yaptı, dışında ben size birkaç anlayabileceği bir seviyeye yaptım çünkü bu doğru olduğunu biliyorum. Ben bir davranış defineciler kodu olmalıdır ne kötü suçlu olduğumu .... ve bu kodu böyle bir şey gider "Sen ne diyorsun katılmıyorum çünkü Sen sadece senin erkek (ve kız kardeşler) mahkum olmayacaktır." Yine, ben kötü suçlu değilim.
Gerçekçi olmak gerekirse ve Bob kadar bilgi olarak günümüz hazine avcısı vermiş ne analiz etmek için, onun biraz verdiğini söylemek zorundayım. O diğerlerinden daha az, en fazla vermiştir. Ama hey, kimin umurunda .... takip kim?
KGC hakkında Bob'un kitabı, en azından, KGC hazine haritaları bir derleme olduğunu ..... ve kim daha için sorabilirsiniz? Yani onun deşifre anlayışımızın birlikte gitmek olmayabilir ne .... biz hala haritalar var!! Eğer onun kitabından bir harita almak ve gerçek yerini bulmak .... BÜYÜK! Varsa
Dürüst olmak gerekirse, Bob defineciler doğru bir sürü bilgi verdi. Bir şey suçlu ise, onun bilgi paylaşmak suçlu. Size soruyorum .... ceza bilgi paylaşımı için ne olmalıdır? Hepimiz bunu. Bazılarımız biz bildiklerini paylaşmak için, farklı derecelerde, bir arzu var. Toplumu ve onun kodlama teknikleri, bunu ortaya çıkarmak için onları bekleyin eğer hepimiz yaşlılıktan ölecek o kadar gizlidir! Onlar onlar gizli tutmak için çok çalıştık şeyleri bulmanıza yardımcı etmeyeceğiz! Ne demek istediğimi biliyor musun?
Sanırım, hazine avcıları gibi, hatırlamanız gereken bir numaralı şey bu web sitesine katkıda bulunan tüm hazine avcıları girişi için saygı var olduğunu düşünüyorum. Yine, ben kötü suçlu değilim. Yeteneğinizi ne belirli bir kişi söylüyor BS olduğunu söyler Ama, eğer o zaman dilini tut. Bu belki de bu kişi kadar yeteneğiniz olduğu gibi onun / onun yeteneğini "somut" olarak olmadığını, senin gibi çözmekte gelişmiş olmadığını sana bir işaret olmalıdır. Bir kişi gerçek olamayacak aslında doğru değil .... taahhüt edilmiştir hangi suçu iman hakkında bir şeyler yazıyor Ama eğer, tekrar soruyorum. Biz onları çarmıha mı
huh.gif
Orada gerçek bilgiye sahibim bu web sitesinde yeterli sayıda kişi vardır ve gerekli olan bütün bu insanlardan biri gerçeği hakkında bir yazı ile BS karşı, böylece, gerçeği içeren bir makale yazmak ve sahip olduğu.
Kapanışta, ben Bob Brewer suçlu olduğu tek şey olduğunu söylemek istiyorum "diye gerçeği olduğuna inandığı paylaşmak." Eğer deşifre hazine haritaları yeteneği büyüdükçe Ve .... Onun ne olduğunu göreceksiniz, aslında gerçeğin çok konuşmak.
İyi şanslar, Bob Brewer!
~ ~ ~

Ortak Başlarken

Bu yazı Dign tüm önemli verileri toplamak için gereken süreyi hızlandırmak için, bir ortak veya iki alma tavsiyesi verir .. onun cömertlik ve iyi tavsiyeler gösterir .....

Ben 1985 yılında bu hobi başladı. Ben diğer insanların yer almak için çok uğraştım, ama hiçbir girenlerin vardı. Yani, Eylül 2007 itibariyle 22 yıl sürdü benim kişisel yolculuğuna başladı. Ben 22 yıl 8 ya da 9 yıl içine sıkıştırılmış olabilirdi, benim yolculuk hızlandırılmış olurdu bir ortakla, ya iki ya da üç, vardı aklımda hiç şüphe yok .. Diğer bir deyişle, her kişi farklıdır ve her kişi farklı şeyler görüyor. Ve daha hızlı bir oranda, olmaya devam etmek için bir ekip için izin verir "görme" bu farktır. Ben alan ve lo beğenirsin içine bu hobi hakkında hiçbir şey bilmiyordu kimse alacağını zaman Ben, ben tek başıma "görüş" ve anlayış ve güven bana, birkaç kez vardı, onlar vardı benim için işaretler işaret Hatta hiç görmedim. Şimdi bunu hepimiz biliyoruz iddia etmiyoruz ... ve .... Ben bu noktaya gelecektir asla ama bir acemi yıllardır göz ardı ettik ....... iyi bir şey gösterdiğinde ... . o heyecan verici kadar humbling bulunuyor. Ve bu nedenle, size hızlı hareket, bir tür konglomera .... her öylesine sık sık hazine haritaları, işaretler, semboller, vb daha seninle tanışmak yorumlamak için uygun bir grup oluşturmak için denemenizi öneririz! Eğer hazine bulmak için motivasyonu var mı? Bu motivasyon Devam sadece ne kadar hızlı belirleyecektir.
Bir grup insanın sahip faydaları benim için çok açıktır, ve ben almak benim tavsiye ve yardım almak umuyoruz .... sadece bir kişi bile olsa. Ben sadece kişinin işe olsaydı, belirtileri hakkında benim boyu öğrenme muhtemelen yarım kesilmiş olurdu biliyorum.
Ben de arıyor ve hazine işaretleri (petroglifler) bulma ve fotoğraf alanında geçirdiği saat binlerce benim ilerleme gerçekten yararlı olduğunu biliyorum, ama arka-görünürde, keşke nasıl bir ortağı vardı.
Yaptığım aynı hatayı yapmayın, bir ortağı ya da iki veya daha fazla olsun .. Ben defineyi (ler) bulunur kez bazen ortakları "kümese uçmak" olduğunu biliyorum, ama umarım o zaman bir sonraki hazine sitesinde hareket yeteneği kazanmış olacak. Ve bu tüm hakkında ne olduğunu. Bilgi kazanmak! Bir hazine diğerine Moving! İnan bana, ortakları ile daha hızlı bu bilgiyi elde edersiniz!

~ ~ ~
Burada yazılan sayı 60 yılında Harita Rock onun fikir paylaşıyor
ve önemi ...
Eğer bugüne kadar, bir hazine avcısı olarak temas edeceği tüm haritaların en karmaşık (yanı sıra diğer yerlerde) kayalar ve kayaların üzerine oyulmuş haritalardır. Onlar kazmak için doğru noktaya götürecek her şeyden önce: kaya haritalar olarak bilinen bu harita iki şey yapacağız. Bu kendi yeteneğini deşifre bu kayalar ve onlara oyulmuş sembollere, elbette bağlıdır. İkincisi, bu taş haritalar, çok başarılı, çalışacağız kötü yola sevk etmek ve daha uzağa hedef sizi alacak.
Ben kuvvetle herhangi bir ve tüm defineciler Levan Martineau tarafından "Rocks, Speak Begin" başlıklı kitabının bir kopyasını satın öneririz. Hatta bu kitap bir hazine avcısı olarak başarı için çok önemli olmasının nedeni yeterince vurgu anlatamam. Bu kitaptaki bilgiler öğrenme için temel nedeni, yerli halklar tarafından "icat" edildi kaya oyulmuş bırakarak bilgileri bu teknik basittir ayrıca tarafından kopyalanmış bir tekniktir "toplum." Aslında, yerlileri tarafından kullanılan bazı çok aynı semboller de toplum tarafından kullanılan ve birkaç durumda, aynı anlamları uygulanır.

Look up ve bu yazının geri kalanını okumak .. o kendini bir hazinedir

Beale Treasure Kodları Onun fikir .. çok ortaya uzağa gider ...
~ ~ ~ Mesaj sayısı 59
Beale Kodları Zaten bu web sitesinde ifade ettiğimiz gibi bir kodlama tekniği kullanın. Tekniği Ben "harfi tarzı" kodlama tekniği, masum görünen harfleri hazineyi bulmak için gereken bilgileri saklamak için kullanılmaktadır diyoruz.
Beale Kodları bu kodları size mümkün olan en belirgin sahte iz .... Bağımsızlık Bildirgesi vermek diğer hazine haritaları sadece farklıdır. Bu yanlış kurşun bu kodların anlayışı yana herkesi kandırdı gelmiştir.

Bu sadece dign yukarıdaki haberi olduğu çok değerli bir veri tadı sadece 60 küsur mesaj birkaç mesafededir.
Grand Master Dign/Dign4it/stilldign arasında -
Ben bütün yürekten dign bıraktığı tüm hazineleri .. öylesine kazmak ve okumak okumanızı öneririz ..
Bunu göndermek ve sergi "A" olarak kasık görüş mahkemeye tanıtmak
rangler

~ ~ ~
7 numaraya Dign

"Bir süre önce ben bir dağın üzerine oyulmuş bulunabilir büyük sayı 7 ile ilgili bir konu gönderdi. Kenworthy devletler bu 7 bir kamp için nokta ve ben bu 7 / ayrıca bir işaret olacaktır söyleyerek, bu bilgileri eklediğiniz Bu dağın tabanı boyunca bulunacak oldukça büyük baykuş anıt.

(Editörler not: Kentworthy, alanında yedi sayısına kamp sembolü olduğunu söylüyor bildiği gibi o "dinlenmiş yedinci gün 'gibi)

Bir kez bu baykuş anıt çünkü böyle kartal gibi birkaç düzine (veya çok) diğer kayalar bulacaksınız bu baykuş anıt ayaklar, vs, yakın dikkat etmek gerekir

Ben bu kayalar birinde bir çentik bakmak için söylemiştim nasıl hatırlıyor, ve zemin üzerinde çok özel bir noktaya götürecek bu çentik aracılığıyla görme, gerektiğini olabilir. Şimdi bu noktaya gitmek ve ortaya koyan, bu noktada baş koymak ve daha sonra etrafına bakmak gerekir. O bölgede her hazine odası için bilgi vermek kısmen gömülmüş kayalıklar bulacaksınız

"Bilgi siteleri"
(Not düzenleme: alanında bu çok şey bulana kadar bu, bana bile garip geliyordu - Daha sonra bu pic göndermek olabilir!)

Ben bu konuyu bitirmek mümkün değildi, aslında, bu oldukça uzun bir zaman içinde göndermek mümkün oldum ilk kez. Ya sana söylemem gereken bu kısmen kayalar (bu bilgi alanlarında) lekelenme zaman kafana nerede noktasından bir pusula okuma alabilir, böylece size bir pusula sahip olduğunuzdan emin olun olmasıdır. Diğer bir deyişle, "bilgi siteleri" bu tür size hazine oda tutar alanı / tepenin tam şeklini vermek değil sadece, onlar da alan / tepenin tam renk vermek ve onlar da tam olarak pusula yön vermek ve bu hazine birikimi odalara mesafeleri (Bir ayağı yaklaşık 100 metre eşittir. Bu ölçüm başınızın dinleniyordu alanda alınacak ve her kısmen gömülmüş rock mesafeyi ölçün. [/ b])
[/ B]
Bu kısmen gömülü kayaların her yakından baktığımızda, onlar size bu hazineyi kurtarmak için ihtiyaç duyduğu hayati tüm bilgileri içerdiğini göreceksiniz. Sen açılış (birikim oda) nerede olduğunu görünecek.

Bu "bilgi alanları" acemiler ve pro için hem bulmak ve deşifre için zor olabilir. Eğer bir dağın üzerinde bir sayı 7 yer varsa, o zaman sadece dağın yüzü boyunca yürümek ve büyük baykuş anıt arayın.
Sen daha iyi bir alan olduğunu göreceksiniz, daha sonra daha iyi şansınızı bu "bilgi alanları" yanı sıra kısmen kayalar lekelenme, ve onlar ne için onları tanımak vardır.

Bu bilgi alanlarının genellikle önünüzde "orada" anlamıyla olurken, onlar çalılar, ağaçlar, vb baykuş anıt gizlidir, yerlerde bulunur, ancak genellikle sadece bekleyen, açık orada oturuyor Bunu ne için onu tanımak için.

Kilometre için dışarı germek ve ying-yang kadar mayın dağ, aralık boyunca yerleştirilmek üzere bu bilgi alanları aramaya.

Ben belirtildiği gibi bu bilgiler, bulur sadece birikimi odalar hazine. Bu odalardan birine gittiğinizde kere o özel oda "katkıda" mayınlar pin-işaretleme için en iyi anıtlar bulacaksınız. Bunlar büyük olasılıkla sadece oldukça birikimi oda yapılmış asla mayınlı cevheri içermektedir. [/ B] gibi olacak Bu mayınlar, kontrol dışarı değer olabilir

(Editörler not:! Bu okudum her kitap bulunmayan yepyeni özgün bilgiler nedir İspanyol önbellekleri siteleri AT mayınları işaret etmek anıtlar inşa edecek kavram wow)

Kapanışta, sen bana birçok semboller ve işaretler ile ilgili yardım isteyen e-posta ile gönderilmesi. Yazmak için çekinmeyin, ben olmak olur sitenize gelen dahil olmak üzere ücretsiz ben tüm yardım etmeye çalışıyorum "alanında." Eğer Hint Rezervasyonları üzerinde avcılık ise bu tek istisna değildir. Ben çok daha farklı bir şekilde bu insanlarla uğraşmak. Eğer leagally avı olabilir orada çok sayıda hazine siteleri vardır. Rezervasyonlar uzak durun. Bir Amerikan Yerli iseniz, size bir Rezervasyon (bu topraklarda hiç bulacaksınız zengin bazıları) "üzerine bir siteniz varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Aztek numarası "6"
Sayı 8 ~ ~ ~ Dign

8 sayısı önemli bir hazinedir sembolüdür. Aynı zamanda, kendisine bağlı çok sembol bulunmaktadır.
H harfi 8 alfabetik eşdeğerdir ve zaten bildiğiniz gibi, H bir tünel temsil önemli bir sembolüdür.

8 numara için İncil anlamı "yeni başlangıçlar" dir. Bu "yeni bir başlangıç" de Amerika'da adlandırıldığı şekliyle (Yeni Dünya uygulanabilir "başlangıcı." Ayrıca, Yeni Dünya Düzeni, bu "yeni başlangıcı" anlam uygulanabilir. O İlluminati olduğu yeni bir dünya Tanrı olmadan ve onların kontrolü altında, yeni bir dünya yaratmak için çalışıyoruz.

8 numara ona çok önemli bir yorumuna sahiptir ve birçok hazine avcıları, çünkü bu diğer anlamı hakkında bilgi onların eksikliği defalarca başarısız oldu. Bir hazine izi "son adımları" bulunan sayı 8, "size verilen sayısını iki katına." Demektir Bana bu mükemmel bir örnek vereyim "ikileme".

Gerçek 7. adımda "ducked ettiğini, yeni bir John sitede verilen yerde bulunan bir ördek kaya haritası vardı ve bu ördek kaya size hazine takip ettiklerini adımları yalnızca altıncı adıma düzeltmek nasıl anlattı -out "size, hangi sahte bir iz takip bıraktı.

Gerçek yedinci adım bulduktan sonra, ördek kaya şimdi çan sembolü vermek için döndürülebilir olması gerekiyordu. Bu çan sembol hazine odasına almak için ölçmek için gereken ayak sayısı 31, bir sayısal değeri vardır .... veya 31 sadece bir yalan mı?

(Editörler not: Dign Edebiyat sayısal değeri konuşuyor, A = 1, B = 2, vb basitçe
bu yüzden B = 2, E = 5, L = 12. L = 12 toplam) 31 olduğunu

Biz 7 adım * bırakmak gibi bizim 8th adımı şimdi, ve bu biz gerektiğini otomatik olarak bize unutmayın "nihai sayısını iki katına." Ama biz bu adımı son adım olduğunu biliyor musunuz? 31 ayak (biz çan aldığınız) iki katına çıkartarak biz 62 yeni bir numara almak. Şimdi genellikle, sayı 6 Ancak, bu durumda, biz bize "F" harfi verir "kardeşim" onun alfabetik 6 dönüştürmek gerekir bir ölüm tuzağı simge, vb olarak kullanılır Hazine adımlar son dönemlerinde de "F", "son" ya da "son adım."

(Editörün notu, F harfi Alfabe 6. harfidir)

2 (sayı 62) "B" harfi bize gelir Daha önce belirttiğimiz gibi "B" bir kapalı-up 13 ise, 13 baykuş, hazine için sembol olan baykuş, ya da hazine odasında başka bir sembolü olmak. Yani, bu harflerin içine sayısı 62 parçalayarak bize bir anlam verir "Bu hazine odası için son adımdır."
Yeterince alfabesi (lar) ve sayı sistemleri arasındaki ilişkiyi anlamanın önemini vurgulamak değildir. Bu ilişki İngiliz alfabe ve sayı sistemleri ile sınırlı değildir.
Ben bu bilgileri kimse onların olsun "gökkuşağı. [/ Color]" Eğer herhangi bir sorunuz varsa yardımcı olur umarım, HERHANGİ hazine sembolü hakkında, bana e-posta çekinmeyin. (Editörün notu: biz onun e-posta adresini iptal ettiğini biliyorum)

* Ben Dign son işareti için Omega Alpha gelen 7 adım bahsediyordu inanıyorum, ben de bu "Haç Yedi istasyon" çoğaltır inanıyoruz. Cizvitler, gömülmesi ve mal alma fikrine Çarmıh ve Diriliş benzer olduğunu onların işaretleri aracılığıyla bana öğretti. Bu tabii ki şu anda nerede bağlı olarak, birkaç ışık yılı Treasure Trail aşağı itmek gerekir!
Ben digns e-posta içine snydog sitesi soruşturma, Dign bize bırakın DID bilgileri Bu hazine sandığı açtı olduğunu düşünüyorum ve ben o göreve DUG ve daha fazla kişi öğrenmek için buraya eserinde reposting am mutlu olurdu eminim ve anlamak, ben veri için değil sadece, ama adam kendini onurlandırmak için. O yolda geri almak için, yaklaşık 10 yıl önce ya da öylesine bana yardım etti, ve ben şimdi başka biri yardımcı olabilir, eğer ben onun cömertlik geri ödeme almak.
auriferiously
rangler

"Eski bir deyiş olduğunu - ve bunun doğru olduğunu tahmin - bir peygamber kendi ülkesinde inanılıyor DEĞİLDİR."

"... Yeni arkadaşlar Gümüş, ancak eskileri altın vardır" ..... anon

~ ~ ~

T StillDign, J ve 10 numara

"T" sembolü, TÜM diğer hazine sembolleri olduğu gibi, farklı anlamları vardır ve hazine kodlarınızı (alfa gidip hazineleri konumu pin-işaret olduğu gibi olsun içine "derin" olsun bu anlamları değiştirmek ).

Birincisi ve en önemlisi, "T" 20 sayısal bir değeri vardır ve bu bir hazine avcısı olarak başarısını görmeyi umut ediyoruz olmadığını anlamak için çok önemlidir. Gerçekte, yapmanız gereken tek şey "T" 20 metre ölçmek iken, bir sitede basit görünümlü "T" bulundu ve bu sayısal önemini anlamak için başarısız olabilir, sen yanlış hazine patikada devam edecek hazine odası / madeni bulmak için.

İkincisi, (bu yorumların NO belirli bir düzen içindedir) HEPSİ diğer semboller gibi zor olan "T", "yarım size verilen ölçüm kesti." Demektir Yani, yerine "T" temsil ettiği yirmi feet (sayısal), şimdi size açılır zorunda "10."

Şimdi, 10 sayısı neyi temsil hatırlıyorum ....

cantar

Vip Üye

T StillDign, J ve 10 numara

"T" sembolü, TÜM diğer hazine sembolleri olduğu gibi, farklı anlamları vardır ve hazine kodlarınızı (alfa gidip hazineleri konumu pin-işaret olduğu gibi olsun içine "derin" olsun bu anlamları değiştirmek ).

Birincisi ve en önemlisi, "T" 20 sayısal bir değeri vardır ve bu bir hazine avcısı olarak başarısını görmeyi umut ediyoruz olmadığını anlamak için çok önemlidir. Gerçekte, yapmanız gereken tek şey "T" 20 metre ölçmek iken, bir sitede basit görünümlü "T" bulundu ve bu sayısal önemini anlamak için başarısız olabilir, sen yanlış hazine patikada devam edecek hazine odası / madeni bulmak için.

İkincisi, (bu yorumların NO belirli bir düzen içindedir) HEPSİ diğer semboller gibi zor olan "T", "yarım size verilen ölçüm kesti." Demektir Yani, yerine "T" temsil ettiği yirmi feet (sayısal), şimdi size açılır zorunda "10."

Şimdi, 10 sayısı neyi temsil hatırlıyorum .... "J." Ben şu anda bu yolda gitmek, ama "J" (size verilen TAM ters yönde değiştirebilirsiniz) verilen yönünü değiştirmek anlamına geldiğini hatırlamıyor olacak.

Ben "T" yorumların belirli bir düzen içinde olduğunu ifade etmişlerdir, ancak ben şu anlamı, şimdiye kadar, "T" harfi için en ayrıntılı ve "gizli" yorumunu olduğunu söylemeliyim Bu "T" de bir elmas formasyonu üzerine gelmek üzere olduğunu işaret etmektedir.

T harfi bu yorumuna bir yıldız oluşum geliyor, ve bu oluşum içinde, bu "T" aslında bir kez (genellikle büyük kayalar oluşur zeminde oluşumunu elmas formasyonu yer olduğunu söylüyorum olduğunu göreceksiniz , bu elmasın iki nokta (ya yerinde bulunan bir kaya harita üzerinde veya bir kağıt harita üzerinde size verilecektir sizi ölçmek gerektiğini iki nokta) arasında ölçmek gerekir vb).
Yani temelde, bu zemin elmas bulmak zorunda, sonra elmas noktaları (yarım) ikisi arasında ölçmek ve orada çok önemli bir konu, hatta belki de kapalı açılış bulacaksınız.

"T" de çapraz temsil edebilir. Biz anlamı zaten bu yüzden girmeyeceğim biliyorum.
"T", aynı zamanda, bu ana açıklık (ana delikleri genel olarak 22 feet derin olan), özellikle de kapalı açma yerinin belirlenmesi için kazmak gereken gereken derinlik belirtmek için kullanılabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi size yorumların (Eğer hazine yaklaştıkça) derinliklerine olsun, bu sembollerin anlamları değiştirin. Her anlamı belirli bir zamanda gerektiğinde Peki nasıl biliyor musunuz? Bu sağduyu olduğunu.
Eğer ana açılışında konum ve bunu bir "T" ile bir rock haritası kazıp varsa o zaman derinliği konuşuyor biliyorum. Aynı şekilde, bir alfa anıt ve "T" bulmak, şans ne zaman gitmek gerekir "20 şey." Bu durum, yine 20 lig, 20 Varas (bir kaya harita bulmak için), vb anlamına gelebilir, tüm bu eserlerin, hem de kaya harita üzerinde bulunan ne bulunan semboller ve işaretler bağlıdır.

Bu sizin için kafa karıştırıcı geliyorsa, evde sağ konum. Bu çok kafa karıştırıcı olabilir. Ben çok farklı şeyler anlamaya hazine avcıları için ihtiyaç hakkında konuştum. Bu yazı bir şey elde ederseniz, ben size aradığınız o hazineden peşinde nerede farkında olmak gerekir gerçeği üzerine yansıtmak istiyorum.
Eğer alfa, sonra. "Alpha boy 'dan işaretler ve semboller bakmak başka deyişle, bir alfa işareti altında yirmi metre kazmak için söylüyorum herhangi bir işaret. Aynı düzeye senin yorumların koyun bulmak için gidiş değildir (aynı derinlikte) Eğer hazine izi nerede gibi. Eğer kapalı açılışında mısınız? Sonra buna işaretleri yorumlayabilir. Bu noktada herhangi bir belirti kazmak gerekir derinliği SADECE ilgilendirmeyen yanı sıra ölüm tuzakları edeceğini size (ama bu başka bir hikaye) karşılaşabilir OLACAKTIR.

Kapanışta, ben mutlu bir Anneler Günü tüm Anneler diliyorum. Savaş için sevdiklerini kaybetmiş anneler için, kalbim sana her ve her biri için dışarı gidiyor.

Stilldigns yazılan ve kapanış onun bağışlayıcı tavrı ve onun cömert karakter konuşuyor!
Bu mesaj kendini, ilk okumada anlamak biraz zor için konuşuyor, ama sen ilk T bulmak gibi. olarak yaptım sonra bu tekrar okudum, bunun toplam mantıklı! Bu bilgiler bildiğim kadarıyla dünyanın hiçbir yerinde baskı değil!
auriferiously
rangler
~ ~ ~

Bu yazı 2004 Ağustos gider ...

Hazine işaretleri ve anket hatları

Çoğunuz beni bir hazine veya mayın bulmak için bir kişi başarısızlığın bir numaralı nedeni doğru bilgi eksikliği nedeniyle daha önce söylemek duydum.
Orada hazine işaretler ve semboller konusunda pek çok kitap vardır ve bazı yazarlar bu hazine işaretleri kendi "çözüm" oldukça yaratıcı olmuştur. Ve bu beni hiç kimse kendi hazine sitesine bu çözümü uygulamak için çalışmadan önce düz rekor umuduyla, bu yazı yazmak kılan bu "yaratıcı çözümler" biridir.

Ben tartışıyor olacağız "çözüm" araştırmasında çizgiler, ya da kitabın dediği gibi, ile ilgisi var "hazine ızgaraları."
Bu ölçüm, bir hazine haritasının yapımında önemli bir parçası olduğu çok doğrudur. Biz bir Kilise haritası, KGC haritası, korsan haritası, vb bahsediyoruz olsun, ölçme hazine / mayın yerleştirilmiş olabilir emin olmak için gerekli.

Ayrıca hazine yerinde inceleme bu eylemi hazine işaret ve sembollerle "yedeklenen" olduğunu anlamalıdır. O size hazine için doğru yolda, gerçekten de, onaylamak mümkün olacaktır ki bu işaretler aracılığıyla beri bu işaretler ve semboller, anket çizgiler kadar önemlidir. Bu "onay" süreci için nedeni HER hazine haritası üzerinde birkaç "yanlış yollar" vardır, basittir, ve bu yanlış yollar birini takip etmek olsaydı, o zaman yanı sıra yanlış yaptığını bilmesi gerekir nasıl Lütfen hatayı düzeltmek ve doğru yolda geri almak.

Her neyse, bu kitapta, hangi, bir hazine ızgara bir "belirli" harita izleyerek bulunan hazineleri bulmak için gerekli olduğunu yazar devletleri isimsiz kalacak. Eğer bir tic-tac-toe oyunu tasarım benzer bir kılavuz ile sona erdi kadar bu ızgara, satırdan sonra satır sonra satır araştırarak oluşturuldu. Hazine bu tic-tac-toe tasarım merkezi meydanında olması gerekiyordu.

Sana hazineyi bulmak için bunu yapmak gerektiğini söyler Jesse James hazine haritası var, çünkü yazarın bu anket tasarımı içine gitti nedenidir. Tek sorun bu ölçümler her yapılacağını anlatır haritanın bir parçası, hiç şüphesiz, sahte bir iz vardır. Hiçbir yerde arazi içine çıkarmak için tasarlanmış bir iz olduğunu ve orada en azından uzakta hazine olacak, kayıp, ya olacak.

Dediğim gibi Şimdi, ölçme bir hazine haritası YARATILIŞ çok önemli bir parçası IS, ve, buraya nasıl işliyor. Bir hazine haritası yaparken, harita üzerinde belirli bir başlangıç ​​noktası her zaman vardır. Bu başlangıç ​​(alfa noktası) hiçbir hazineleri konumu (omega noktası, hazineleri yeri) yakındır. Peki, nereye yol her adım için gerekli mesafeler ve yol tarifi içeren alfa, gitmek için bilmeniz gereken ne olur olduğunu.

Bu alfa noktaya varmak karmaşık değildir, sadece size geleni şekilde bu noktaya yol yapmak.

Eğer özellikle dikkat etmek istediğiniz HER talimatı üzerine buradan hazine haritası verilen çünkü buradan dışarı pusula derecesi ve ÖZDEŞ ÖLÇÜMLERİ verilmiştir. Ve millet, bu hazine haritaları ile ilgilidir ölçme tam olarak nasıl olduğunu. Ölçmeler, diğer bir deyişle, yalnızca bir kez yapılır, ve bu elinizde tuttuğunuz hazine haritası oluşturulması idi. Haritanın oluşturulmasından sonra, her öğretim hazine odası taşınmaya veya mayın pusula derecesi ve kesin ölçümler ortaya atılmış gerekli ve bir hazine odası veya maden taşınmaya için gerekli Etüt bir bit yok.

Şimdi, geri alfa de. Dediğim gibi, alfa bu ilk talimatı DAİMA uzak uzunca bir mesafe. Bazen birkaç yüz metre var, bazen bir mil veya iki ya da üç ya da dört, vs, vs, vs, var. Benim açımdan bu, gerçekten verilen bu ilk mesafeyi ölçmek için denemek istemiyorum. Seni istiyorum, ama sana garanti varsa, bunun zaman kaybı olduğunu olabilir. Yapmanız gereken tek şey bu, SİZ DOĞRU PUSULA DERECE yanı sıra mesafe bazı fikir HAVE EMİN OLUN. Sonra sadece verilen pusula yönünde yürümeye başlayabilirsiniz. Eğer doğru mesafe gitti, bir İŞARETİ VEYA BİR SEMBOLÜ, hatta belki de büyük bir kaya anıtı, bir işareti olduğunu (bu simge de) bu noktada durdurmak olduğunu söyler bulunacak ya da yolu bulacaksınız ve bu noktadan itibaren o YOU ​​YÖNÜNDE BİR DEĞİŞİM YAPMAK, hangi zamanda yolculuk için başka bir mesafe verilen anlamına gelir.

Eğer alfa bırakın ve bir sonraki noktaya geldiğinizde, sizin mesafeler derece azalacağını göreceksiniz. Bu ikinci noktadan, gitmek için bir sonraki mesafe 30 metre veya daha az olabilir, ve sizin mezura kullanmaya başlamak için ihtiyacımız olacak bu olduğunu görebilirsiniz.

Sana bir kez "aile" tarafından kullanılan bu hazine "gizleme ve bulma" sistemi için fikir almak olduğunu defalarca belirttiğimiz, kağıt haritalar için bir ihtiyaç olmayacaktır. Sadece bir an için düşünün. Haritada yönergeleri izleyerek zaman, yön ve mesafe bir değişiklik olduğunda her noktada, bir kaya ya da sana yardım işaretler ve semboller olacaktır KALICI nesne çeşit bulabilirsiniz.

Bu bilgi ve haritalar için hissediyorum alarak, size kamp veya yürüyüş sadece dışarı olmalarına rağmen bu "yardımcılar" spot mümkün olacak. Seni HERHANGİ hazine, sadece yetenek bulmak için bir harita olması gerekmez söylemek Ve bu yüzden, dostlarım vardır. Inek eve gelinceye kadar sürece hazine veya maden monumented ve bu anıtlar sürece olduğu gibi tahrip edilmemiş ve deneyime sahip olduğu sürece, hazine odaları ve mayın bulmak mümkün olacak.

Yazarlar bir kitap yazmak ve bunların açığa zaman gerçekten umursamıyorum "çözümler." Çoğu kez onlar da çözme yeteneklerini uygulamaya, başka bir şey varsa, büyük hazine haritaları ortaya çıkaracaktır. Ve çok iyi, bu haritalar büyük hazineleri götürecektir. Yine, ben bu çözümler umursamıyorum, onlar yanlış yollar olsa bile, ve bu nedenle işe yaramaz. Bu yazarların sahte bir çözüm göstermek ve daha sonra bu çözüm kullanarak bulunan hazineler sahip hakkında demeçler zaman Ama ne beni rahatsız ediyor olduğunu.

Bu nedenle beni rahatsız ediyor: Orada birisi, bu kitabı okuduktan sonra, o / o kendi hazine sitesine bu çözümü uygulamak ve düşünüyorum olacaktır "büyük çarptı." Ve sana kullandıysanız, size garanti edebilirim, ya da bu "Anketin hazine grid" tekniği kullanılarak düşünüyorsun, o zaman bulunamadı ŞEY sadece var, ama (bir metal detektörü kullanarak sayılmaz) HİÇBİRŞEY asla bulamayacağım.

Yani, gerçekten iyi, hazine odaları ve KGC ve bu diğer gruplardan madenler değilseniz SADECE bir harita, bir pusula ve bir mezura ile ve size yardım etmek için kuruldu işaretler ve semboller takip ederek ulaşabilirsiniz senin mesai. Fakat yine de, ders dışı yol çalışacağız birçok "yanlış yollar" olduğunu hatırlıyorum. Ben bu yanlış yollar "düşmek" WILL garanti. Soru, doğru yolda geri almak mümkün olacak, ya da kırk yıl tic-tac-toe oynayabilir ki? Huh

Çözme bu tarz temel kavramları geliyor (editörün notu, gerçekten harika bir yazı.
rangler
~ ~ ~

Numarası 40 Dign ve o sayı 30

Charles Kenworthy tarafından yazılmış kitaplar bu sayı hakkında söylenen "40." O, bu sayı aslında ağırlıklı olarak 40 metre gerçekte gerçek mesafe 40 metre daha kısa olabilir zaman yapmak gereken bir ölçü olduğunu düşünerek içine karıştırarak, olmayan bir sayı olarak nasıl kullanılabileceğini açıklar.

Arasında ters tarafta 30 numara var sanıyordum. Bu sayı da alan gibi kağıt harita üzerinde bulunur. 30 numara sadece 40 tersidir. 30 durumunda, bunu yapmak gerektiğini bir ölçü değil, ancak bunun yerine, özellikle, bulmak için gereken bir semboldür, bunu bulmak gerektiğini Kartal sembolüdür.

Kelime Eagle harfleri gördüğünüz gibi 30 metre ölçmek için çalışırsanız, bu sizin açınızdan ciddi arızalara sebep olabilir, 30 kadar eklemek ve. Gerçek Kartal sembolü çok daha uzakta 30 metre daha Eğer ölçüm olduğunu yer alacak ve size harita üzerinde verilen veya hazine yerinde kodu verilen bir sonraki adıma başarıyla taşımak için bu sembolün bulmalısınız.

(Editörün notu: Dign bilgi başka büyük külçe ..)

Bir kenara, bir arkadaşım Meksika'da bir aileden gelen bir yazılı 'mektup' için geldi AS, mektup erken 1800 Meksika'da, prospected vardı geldi İspanya'dan bir sucuessful madenci hakkında konuştuk tarihli ve bulunduğu
kuvars altın bir outcropping. Yüzeyden yaklaşık 20 metre aşağı mayın geliştirdikten sonra, o hiç bir yaşam süresi içinde kullanabileceğinden fazla altın ile, her zamankinden daha zengin oldu ... Meksika devriminin önde olduğu gibi
O, onun mal topladım bunları kendi maden kaplı İspanya, geri gönderilen vardı ve bazıları için mektup bıraktı
Hala Meksika'da yaşayan aile üyeleri.
Harf belirli bir biçimde şekillenen bazı kayalar bulabilirsiniz .. yakındaki akar akışı bulmak böler nereye kadar akışı izleyin ve bu Assimilation orada, 40 kilometre belirli bir Assimilation aramak için belli bu köyün kuzeyine gidip ifade sağ dal izleyin. Şimdi bir büyük Palo Verde ağacı .. Northeast 20 adım, durdurmak ve giriş kapatır demir kapıyı bulmak için 3 metre aşağı kazmak yakınlarındaki kaya çıkıyor bahar bakmak .. Aşağıda çalıştı cevheri 10.000 pezosu olduğunu, sevkiyat ve bazı altın sikke için hazır.

Peki arkadaşım 40 kilometre seyahat ve o vazgeçti ve ABD için eve döndü arıyor bir hafta kadar sonra, mektup için çağrıldı özellikle dağ bulmadım. Bir kaç yıl sonra, ben karşılaştım
Dign yazılan ve bu haberlerin arkadaşıma söyledim, numara 40 ", 40 gün boyunca yağmur yağdı ve 40 gece" veya "Musa 40 yıl boyunca çölde" neyin için İncille referans olarak "tamamlama süresi" olarak ifade edildi 40 numaralı gerçek sayı değil .. ama sanki "yeterli" anlamına. Arkadaşım o doğru şekilli dağ gördüm KADAR köyün Kuzey gitmek oldu Yani, onun dikkatini izi .. iyi bir ders aşağı kadar yol focues ile ... dign tarafından sayıda iyi çözme 40 o sadece, tarafından sürdü intead ,.

Bu arada, hayat olur ve benim freind şimdi evli ve 4 çocuk ve değil ole Meksika ve onun gençlik. of maceralar için çok zaman var. ama bir gün o biz Durango outback için tekrar gidecek bana vaat ve bu dağ ve ne örtebilir arayın. Dign sayesinde, artık mal bulmak için büyük bir şansı yok.!

Bir başka iyi post formu bizim dostum .. StillDign

Bu bilgiler kayalar

Şansı var, bir hazine sitenin yakınındaki bu bilgi ile büyük bir kaya yer durumdasınız. Bu kaya üzerine oyulmuş bilgi olabileceğini ortak bilgi, ama bilmem ne olabilir bu kayalar çok bu büyük kayalar çevreleyen diğer küçük, kısmen gömülü kayalar, sahip olduğu bir gerçektir. Aslında belirli bir bölgede bulunan maden ve hazine tüm odalar için bilgi veriyorlar bu küçük kayalar var.
Büyük bir kaya (onlar sadece sizin dikkatinizi çekmek için, ve bunu üzerinde gitmek için ayarlanır) it at all ANY bilgisi olmayabilir ama sizi çevreleyen zemin bu kayalar üstünde ve göz üzerine tırmandım o, bu küçük kısmen gömülmüş kayaçları herhangi bir sayı göreceksiniz. Her maden, vb için bir kaya olacak

Yine, bir pusula bu kayalığın üzerinde durmak gibi, bu küçük kayalar pusula yönleri alabilir, böylece ihtiyaç vardır. Diğerleri gibi uzakta olabilir iken Ve yine, bu kayaların bazıları kaya yakın olabilir vs, bu mayınlar mesafe almak için bu küçük kayaların büyük bir kaya bir ölçüm yapmak 50 ila 75 metre veya daha fazla olarak . Unutmayın, bir ayak bir yüz metre (yaklaşık) eşittir.
"Bilgi merkezleri" Bu tür, bana, esas olarak, çünkü sizin hazine / madeni almak için gerekli bilgileri okuma kolaylığı size bulabilmeniz çok iyi biri vardır. Bu kayalar, kelimenin tam anlamıyla, hazine ve cevher değerinde milyarlarca dolar için yol açan bir "takas evi" dir.

! (Editörün notu, bu bilgileri tekrar gördüğüm o HAYIR kitap veya dergi olduğunu - Ben Dign bilgi kaynağı bilmiyorum, ama hiç nereden geldiğini, bu mainstream değil, yayınlanmadı, özgün olmalı ve ne ben kullandım tam ve doğru olması için her zaman çalışmıştır neden diğer defineciler görmek ve bu bilgileri öğrenmek o kadar önemli olmasıdır -. profesyonel Muhaliflere * ne düşündüğünü rağmen.
rangler

~ ~ ~
Yolda bakmak ve almak için bize sorun ... Dign

BÜYÜK resmi

Orada tüm hazine avcıları ile oluşan bir sorundur, ve, dürüst olmak gerekirse, bu benim başıma geldi. Hüner mümkün olduğunca çabuk ondan kırmak için devam edin bu sorunu tanımak ve etmektir.

Sözünü bu sorunu ben diyoruz "yerel zihniyet." Defineciler olarak, bizim yerel alanlarda daha özellikle bizim "arka bahçelerinde", ya da, hazine işaretler ve semboller bulduğunuzda, Yerel zihniyet oluşur. Ne olur biz kendi işaret ve sembolleri ile "bireysel" siteleri, ülkenin diğer hazineleri tek ve ayrı siteler olarak bizim yerel hazine siteleri düşünmek eğiliminde olmasıdır, vb Biz bu yerel sitelere bakma Çok büyük bir bulmaca küçük bir parça olarak. Biz küçük bir parça olduğunu fark yoktur "Big Picture."

Deşifre hazine işaretler ve semboller artışları ile yeteneğinizi gibi, bu büyük resmi sizin için kendini ortaya çıkaracaktır. Bu açığa bit ve parçaları geliyor, ama yakında onu gerçekten ne için hazine işaretler ve semboller bu sistem görüntülemek için birlikte yeterince bu parçaları koymak mümkün olacaktır. Ve gerçek şu ki, Kilise, Korsan veya KGC hazine İspanyol olup olmadığını, sizin için avcılık hazine ne tür olursa olsun, sen HER İÇİN AYNI ÖZDEŞ SİSTEM kullanarak olacaktır. Aynı sistem kullanılarak Bu aynı için çalışan bu farklı "grupların" tüm içeren bir "büyük resmi" gösterir "aile." ~ ~ ~
~ ~ ~
Bilir ve gönderme aptal tuzağına düşmeyecek kadar bilen bir adam bilgelik Kelimeler,
günlük para cezalarıyla ilgili .. sikke atıcılar için geçerlidir hahaha. Değil defineciler. Aptal küçük kız.
auriferiously
rangler

"Bana İspanyol karavanı çekmek - evet biliyorum yapabilirsin - İspanya dağlarında altın ve gümüş için" .. Kapılar

~ ~ ~

Burada W harfi, M. bir morphed sürümü hakkında görüşmeler Dign ..

İçinizden bazıları sitenizdeki "W" anıtı bulunan hiç şüphem yok. W bir ters "M" daha fazla bir şey değildir.
M baykuş (Minerva'nın baykuşu) bir sembolüdür.
W bulurken, W 23 sayısal bir değeri vardır unutmayın. "B" ve "C" harfleri geri 23 çevirir.
B, daha önce belirtildiği gibi, bir baykuş bir başka simgesi olan 13 "kapattı" dir. Biz baykuş için iki gösterge var, bu yüzden biz iz sonunda bir hazine odası bulmak olacağını biliyorum.
"C" Roma rakamlı olan "100". Birlikte bu bilgi tüm koyun ve W "Bu Kimden", olsun "hazine odası konuma 1300 metre gidin." Hangi yöne gidiyor? Hangi yöne gideceğinizi size söylüyorum "W", orada işaretler olacaktır.

Ben diğer web kazmak ve Digns bilgelik daha ortaya çıkarmak olarak, bu çok Mesaja eklemeler (bu bölümde) yapacaktır. onun veri hızlı başvuru ve öğrenci çalışma kitabı için görüntülenebilir böylece! Interuptions ve kötü aktörler tarafından takip ettiğinize emin olduğunu kaçırma olmadan, ben yukarıda.
~ ~ ~
Ben onay işaretleri açısından bakmak için ne göndermek istediğiniz temelleri hakkında ilanıyla ışığının.

Anne doğa rüzgar, su ve zaman, kaya ve taş ile oyunu olan şekiller morph olabilir, bu kazayla bazı hayvan veya yaratık gibi görünebilir. Cizvitler bunu biliyordu, ve orada gizli çok değerli madenler ve önbelleklerini gizlemek ve korumak için kullanılır. Ben bu arka zemin kamuflaj aramak, ne bu plan, şekil, sükunet size 'bulut okuma düzeyindedir yapıyor içine ayırır. Onay. Sonraki işaretleri ile biz sadece "sanat" pics, değil Treasure Anıtlar var. Ne onay nedir ve nasıl çalışır? Aşağıda başlamanıza yardımcı olacaktır.

1. Fotoğraf çekin, ama hiç de size yardımcı olmayacaktır, aksi takdirde doğru zamanda onları almak.
2. 11 am Tüm phots al - 01:00, güneşe sırt, NO serseri gölgeler lütfen
3. Kayalar yığın mola veya delik arayın, bu Hoyo denir, bu İspanyolca
delik ve Cizvitler ve İspanyollar tarafından kullanılan numara teyidi olduğunu!
Eğer thru maruz gökyüzünün en gördüğünüz standı bu hoyo, kare Standı
Bu delik, size bu hoyo 'deforme' olabilir bir tarafı veya diğer kapalı sanki! Hoyo olduğunu
Gerçekten 'veri merkezi' bu şekil olarak bir tür size gereken bilgilerin büyük miktarda anlatacağım
Omega ve mal almak için.
4. Hoyo bir çok şekil şekli ne aramak için ya da nerede devam etmek için gitmek söyleyecektir
Dign göre Alpha amacı iki kat mesafe ve yönü olduğunu!
5. Eğer Omega bulun kez, bu çok daha ince ve belirsiz olmak. Bazı durumlarda, I-si
yerine gökyüzünün sokmak delik ama zemin görmüyorum bulundu 'zemin hoyo'!
Burada Cluse sokmak onay malların son konumları yapar verilecektir.
Her zaman son bir geometri değil, bazen sadece başlığı pusula. Bunun nedeni budur
Bir ince dişli tarak ile resimlerinizi üzerinde iyi için kritik.
6.On Alpha ve Omega Anıt veya yüzler, insanlar veya hayvanlar, harf veya sayıları için bak
kombinasyonu sadece var bu güzel duvara göndermek ya da asmak için pic olmadan hem bulunuyor
7. Gölgeler unutma Dont, kod yapımcıları biz gölgeler görmezden eğitilmiş biliyordu ve onlar
Bu gölgelerin içinde onların en önemli confimation ve ipuçlarını gizlemek! Gerçek: Tüm Alphas çok var
farklı gölge sembol, bu dışarı ile, iş yolda. Bunlar neden olduğu gölge
Böylece maksimum kazara nişan için güvenlik, VE bu, günde birkaç saat için sadece visiable olduğunu
gölge yılın birkaç ay için yalnızca görünür! Bu çok kaplanacağı bir güvenlik çift katmanlı
anıtların binanın kritik yönü!

Şimdi aşağıdaki işaret ve sembollerin anlamı çok önemlidir ve ben onları burada yer alacak ..

A. mektuplar gibi Digns sonrası Onun mektubu çok sayıda veri kodlamak ve bulman gerektiğini görebilirsiniz
bunları Alpha üzerinde, bazı harf veya numaraları olmadan gerçek anıtlar var.

B. Numaraları - Sadece tek sayı, varsa yine bu numaranın kodunu çözmek için, Digs Veri bakın
iki veya daha fazla bu başlığı bir pusula olabilir eğer harflerden oluşan bir kombinasyon ise o, bir mesafe olabilir
ve sayıları o zaman bir İncil ayeti .. eski olması oldukça mümkündür. P8 için standları
Atasözleri, Bölüm 8.etc. D4, D5, J8

C. İncil ayetleri gerçek ölçümler ve J4 gibi ipuçları içerebilir, ama genellikle bulduk onlar
baskı altında ya da haraç yapıldı olup olmadığını, sen önbellekleri tenor ya sesi vermek için kullanılır
intikam, ya da ağıt. Onlar bana Cizvitler onay, hiç kimseye ama bunların cekti
Kod Kitap bir şekilde İncil kullanın. Onlar Kardeşleri gelecek nesillerin olur biliyordu
hatta sokmak yılında, sözcükleri herhangi bir zamanda ve onlara bu bulmaca anahtarı var trans-
lasyon, ipuçlarını değiştirecek kadar değişiklik olmaz. Sadece mantıklıdır.

Şikayetleri var olacak olsa da, bu gönderme taraftarı biri değil ... AMA ben yalnızca Definecilik dünyasında anlamsız bazı karanlık akademik açıdan tartışmak istiyorum Gerçek Define Avcıları, DEĞİL eleştirmenler tanımak için gidiyorum. Eğer Hazine Avcılık 101 Üniversite öğretilen görürseniz, o zaman ben o zamana kadar, benim bakış açısı yeniden olacak ...
Benim durumumda dinlenme
rangler

"Hatta sığ suda orada kafa üzerinde, bazı insanlar alabilirsiniz" ....... dign4it

cantar

Vip Üye

Gerçek TH, Argonauts
Bu kodların doğası hakkında bazı bilgiler:
Onlar sonuçta çözülebilir ARE! Onlar sadece sıradan bir gözlemci tarafından .. ama görevi tamamlamak için gereken ne olursa gerekli zaman yatırım yapacak özel Argonot tarafından ah değil, olması gerektiği idi.

Kodu kırılacak şekilde tasarlanmıştır nedeni, bir güvenlik özelliği olarak oldu oxymoronic değil mi? Sesler, Ama fikir Kod Kitap kaybolması veya tahrip olsaydı madenleri ve önbellekleri binlerce sonsuza kadar kayıp olacağını oldu. Sonra birkaç yüzyıl için stand ve taş anıt kodu aşağıdaki ilkeler üzerine inşa edildiğini bilerek gelecek nesiller tarafından kırılmış olabilir
1. Doğa Bilimleri
2. Matematik
3. Altın Geometri
4. Astronomi
5. Haritacılık
6. Arkaik Dilleri ve Kültürleri
7. Keltler, Paganlar, Romalılar, Yunanlılar, Aztekler,
8. Tapınak Şövalyeleri, masonlar, Mısırlılar, Kızılderilileri

Kod temeli yüksek öğrenim tüm yönleriyle bilgidir. Araştırma ve çalışma ile
bilginin her düzeyde size Kod kırma yaklaştırıyor. , Eğer zemin (BOTG) çizme ile, arazi içinde olmalı ve akılda Kod Makineleri seti öğrenmek gerekir - Bu Kod yalnız kafatası angarya tarafından kırılmış edilemez olarak bağımsız çalışma için ortalama süre, yaklaşık 20 yıldır onları gördüğümüz gibi onların ayakkabı yürümek, şeyleri görmek için.

Iz defalarca aniden hiçbir belirgin devamıdır ile biter çünkü Şimdi denkleme Sezgi ve İnanç ekleyin, sezgi, bu önemli bir oyuncu olduğunu, bu eğitimsiz olanlar kaybetmek amacıyla yapılır, İnanç bir Leap gereklidir ve Eğer, uygun karar make şansınıza izi boşluğu geçmiş olsun burada deneme ve hata kullanabilirsiniz yardımcı Sezgi sizin anahtarlı kadar mantıklı, o yıllar sürebilir ama bu yapılabilir. Birçok burada engellendi edilir.

Ben Digns mesaj kazılıp nedenlerinden biri de, herkesin görmesi için bu bilgileri düzenlemek için tek olduğunu, o birçok aksine ben burada görmek, hayır açgözlülük ya da kötülük vardı .. onun detractors lejyon vardı, herkes ona atladı açgözlü siyah kalpli olanlardan negatif olanlar Muhaliflere, onlar alll çete başıma GEÇMEZ .. hepiniz Gerçek Define Avcıları yardımı ve desteği ile hayal kırıklığı noktası, onu vurdu, biz üstesinden adapte edecek ve sebat!
Daha sonra kod üzerinde
rangler
Zaman içinde bir noktada, bir Alpha Anıtı haline çünkü aşağıda pic bu sitede başka bir iş parçacığı, bu Kuzey İspanya, Eski Dünya'nın en uzun soluklu altın madenlerinden biri alınır, bunu gönderdi, ben emin malların uzun gitti, ama bu açıdan hiçbir Hoyo vize zaten varken anıt, erken anıt üreticileri iyi bir eğitim örneği, onay işaretleri burada, bir göz atın ve dışarı seçebilirsiniz görmek. Bu saklandı düz sitesine işaretlere dikkat etmeniz odaklanmanıza yardımcı olacak! Eğlenmek

cantar

Vip Üye

En çok Defineciler gerçekten çok Amerika'da burada çok baskın olduğu Görev, hem de dünya çapında bir sistem olduğu düşünülmektedir vermezler. Hepsi değilse de, kelime "Misyon" ve en Mansiyon, insanların hazine akıllarını ile çalışan vizyonları olacak. Ve dürüst olmak gerekirse, hazine bu vizyonu bu sistem hakkında gerçeğe çok yakındır. Ama bu çok sistem hala hayatta ve iyi bu çok gün için başlıca nedeni, Görevler hakkında anlaşılması gereken daha çok şey var.

Bizim okullarda öğretildiği şekliyle Amerikan Tarihi, tam bir şaka olduğunu. Orada çok az olmuştur şey gerçeği varsa, ve öğretilen, hala. Misyonlar geçmişi bile tartışılan, henüz Amerika çok "keşif" nedeni kanıtıdır değildir. Ve Kristof Kolomb? Biz bile oraya gitmek istemiyorum! (Editörün notu: Ben oraya gittin, lol Ophir sonrası "Kara ve Eskiler Ones bakınız)

Misyon sisteminin tarihçesi basit biridir. Sen doğal kaynaklar açısından zengin bir yere taşımak, birkaç binalar kuracak, sonra da insanları manipüle ve "kaldır" bu kaynaklar olarak ezmeye devam edin. Bu kaynaklar daha sonra daha fazla insan toprağa göç olarak Yeni Dünya büyümesini kontrol etmek için kullanılır.

Çoğu kişi İspanyol birlikte, Misyon sistemi uzun zaman önce öldüğünü hissediyorum. Ama böyle değil. Görevler çok canlı ve iyi yapıyor, onlar artık Misyonlar denir sadece. Ne bir kez Misyon denirdi şimdi Büyükelçiliği denir. Adı değişmiş olabilir ederken, "misyon" bir bit değişmedi. Aslında, biz Irak Ülke bu modern "Misyon" binanın mükemmel bir örnek görüyoruz.

Bu "lüks bir ABD Büyükelçiliği" Dicle Nehri'nin batı kıyısında, Irak inşa ediliyor bugünün gazetesi (5-29-06) ortaya çıktı. Makale devletlerin Irak halkları haddeleme siyah-çıkışları yaşıyoruz, henüz bu Büyükelçiliği günde 24 saat elektrik var. Aynı zamanda, ülkenin yeniden inşası bile henüz başlamamış belirtiyor, ancak bu Büyükelçiliği binası gecikmeksizin gider. Irak halkı yiyecek ve su olmadan gitmek, yaşamak için hiçbir evleri var, ama ABD Büyükelçiliği sağ boyunca yuvarlanıyor! Bu Misyonlar Kızılderililer yaptığını tam olarak ne gibi mükemmel bir örneğidir çünkü bu örnekte söz! Sadece farklı isimler altında aynı Misyon sistemi, aynı planlar, aynı sonuç.

Eski Görevler arazi, halklar ve bu topraklarda kaynakları (siyaset, finans, din, vb söz değil) devraldı. Ve nasıl Eski Misyon sistemi yeni Büyükelçiliği sistemi arasındaki fark nedir, sen sor
huh.gif

~ ~ ~
editörleri unutmayın:
Eski Meksika, ben sözünün eri bir insan olduğunu bildiğimiz bir adam, Rapor yıl önce bana söyledi
Orada Misyonlar sonunda Meksika kıyılarında doğru ve Papa ve İspanya Kralı mal gemi Galleons bekleyen, zaman ve izin koşulları gibi birinden diğerine sevk altın envanter dağıtım sistemleri, vardı ..

Bu depolar Birçok ortalarında sevkiyat-orada deniz kıyısına yakın Misyonlar durumunda bir tünel galleria gelen su kazılmış, Misyon kendisi altındaki 'Galeriler' denilen saklanan malların, muktedir kapatıldı Karanlığın örtüsü altında ve yerliler tiyatro olmadan Galleons yükleyin. Bu tüneller gizlemek ve malların imha etmek çok ayrıntılı tuzakları vardı.

Aşağıda malların geometrisi ne tür içinde gizlenmişti nasıl Cluse veren mimari görüntüler isimsiz bir misyonu bir pic. Aslında Dign hatta bazı kamu binalarında mimari gizli ipuçları hakkında bir yazı yazmış! Sonra açılır bu yazı için bak, sana hatırlatmak için bu aynı pic göndermek wil ..

İşte bu fotoğrafta, sokak görünümü gizli, üçgen şekil bu Misyon hakimiyeti altında cache ve Madenler, nihai Geometri bir üçgen ortaya koydu ve yetki iyi gömülmesini olduğunu olduğunu söylüyorum, bir üçgenin merkezine. Onay Kodu kare Codemakers uzak "toprakta gömülü" demek için bir adım itti 'toprak' anlamına Arcane bilgisi geliyor olmasıdır!

Bunun nedeni Kod Kitap kaybolması veya tahrip olsaydı bilgilerin kayıp olmaz böylece, ve Padre yerel neofitler elinde ya da talihsiz bir olay karşılamak olsaydı biz bunları biliyoruz .. Kızılderilileri, hayati Omega anıtların mesajı kayıp olmaz. /
Düz sitesinde gizli .. mimarisi için bariz solmaya yapmak .. HA
paperclip.png
Eklenmiş Resmin önizlemesi