Burada Birşey Olabilirmi | Define işaretleri ve anlamları

Burada Birşey Olabilirmi

love_for

Kullanıcı
abiler bir abimizin bu derenin kenarındaki kaya dikkatini çekmiş size sormamı istedi bende yayınlıyorum ne görüyorsunuz saygılar

var yada yok abiye yardımcı olabilirsek ustalardan ricamızdır...

love_for

Kullanıcı
su yükseldiğinde burada su ne kadar yükseliyor. Kaya üzerinde boşluk kontrolü yapmanızı tavsiye etsem. Aramıza hoş geldin. Hayırlı olsun.

ustam hoş bulduk allah razı olsun derenin akış yönünde kayanın hemen ömnünde 1.5 metre derinlik var boşluğuda oraya veriyor çok bilinmeyenli denklem gibi ama bu civardan çok mazeme çıkartıldı bizimde bakış açımızın değişmesi o yüzden yoksa allahın kayası yani... profilinizde trabzon kocaeli yazıyor ilgimi çekti bende trabzonluyum kocaelide yaşıyorum.

ersan

Vip Üye
ustam aramiza hoss geldin ayni bir ,,balen,,kafasina cok benziyor yatmis vaziyete baktigi tepeye dikat et bir deyerli mezara bakiyor .

ustam X--yaptim yer kapali bir yer horasan oldu beli ve yer trasli ve mezar oyma da bitki noktani vermis saten sana orda .acin tam ucundaki noktadan basediyorum.

love_for

Kullanıcı
ustam aramiza hoss geldin ayni bir ,,balen,,kafasina cok benziyor yatmis vaziyete baktigi tepeye dikat et bir deyerli mezara bakiyor .

ustam X--yaptim yer kapali bir yer horasan oldu beli ve yer trasli ve mezar oyma da bitki noktani vermis saten sana orda .acin tam ucundaki noktadan basediyorum.

Bu kayanın baktığı yerde müthiş birbişçilikle yapılmış 30 metre yüksekliğinde kral heykeli var adamda bu kayaya bakıyor gibi sanki onun fotosunuda yükleyeceğim inşaallah

MAVRAN

Vip Üye
Bu derede yazları kururmu, en az suyun olduğu zamanda boşluk kontrolü yapılmalı ve maden testi mutlaka yapılmalı.

A21MEDLi

Vip Üye
böylesi derenin içinde kocaman kayanın tam ortasında kasa yapıldığını görmüştüm.
tabii bu gördüğüm kayayı anlatan işaret mevcuttu,
fakat bunda herhangi işaret varmı yokmu göremedim.bu yorumumu sadece bi fikir olarak kabul edin.

Üst Alt