Burada Para Varmıdır | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Burada Para Varmıdır

gıral

Vip Üye
Ben kaç kez dedim usta sana buralar sağlam değil diye.bak ustalarımızda aynı fikirde sen kendine başka Bir bölge bul sert kayaların olduğu yer olsun
Dedin ustam Allahrazıolsun. Bende inat işte huyum kurusun vazgeçmiyorum. Herkesi dinlerim anlarım ama kendibildiğimi okurum
Metin ustam herkesin fikri benimiçin çok kıymetli önemsiyorum fakat yinede konuda eksikler olduğunu bildiğim için sizlerden gelen yorumlarda haliyle böyle oluyor. Madalyonun diğer yüzünü görmenize azkaldı İnşallah dahanet resimler ile işaretler ile bukonuyu ilerleteceğiz sonuca hepberaber

metin77

Kullanıcı
Dedin ustam Allahrazıolsun. Bende inat işte huyum kurusun vazgeçmiyorum. Herkesi dinlerim anlarım ama kendibildiğimi okurum
Metin ustam herkesin fikri benimiçin çok kıymetli önemsiyorum fakat yinede konuda eksikler olduğunu bildiğim için sizlerden gelen yorumlarda haliyle böyle oluyor. Madalyonun diğer yüzünü görmenize azkaldı İnşallah dahanet resimler ile işaretler ile bukonuyu ilerleteceğiz sonuca hepberaber
Benim mevzu sonuçlansın senin oralara gelip aklımdaki soruları cevaplayım en iyisi . Varsa üstüne giderim yoksa hemen geri dönerim. Gerisi sana kalmış

metin77

Kullanıcı
Türkiye de 2500 liraya maledip almanyada üretildi diye yeni bir alan tarama piyasaya çıkacak. 55 bin euro fiyatlı olacak ve bir ay sonra da 3 katına çıkacakmış fiyatı. Senin kısmetinde varsa alet bulacakmış kısmetinde yoksa alet ne yapacakmış.. Buyur buradan yak

gıral

Vip Üye
Usta senbu cihazları felan boşver. Gelirsen başımgözüm üstüne buyurgel enazından kendi gözünle gör nasibimizde varsa nasipleniriz yoksada hayırlısıder işimize bakarız usta

gıral

Vip Üye
Metin usta şukaya yeterince sağlam üstteki resimlerle arası 5adım

gıral

Vip Üye
Yine eksikler var farkındayım ancak hepsini telafi edeceğim İnşaallah enkısa zamanda . Şimdi bu gördüklerinizi daha önceden açmış olduğum bikonuda gördünüz yani resmin komplesini ancak detayları herzamanki gibi gözden kaçırıyoruz öylebi bakıp geçiyoruz. Ehemmiyetle tutsak biişi koparacaz da gevşek davranıyoruz işte.

Üst Alt