Burnu kesik timsah

HASMİR

Kullanıcı
@Roni ustamin izniyle tek fotoğraflı bu timsaha benzettigim taşı yorumlayabilirmisiniz ustam.burnu neden düz? Bir anlamı varmıdır.?şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• IMG-20230805-WA0060.jpg
    IMG-20230805-WA0060.jpg
    711.4 KB · Görüntüleme: 33

MAVRAN

Super Moderatör
Yine tek resim, yorum yapmak zor. Muhtemelen var olan işareti görmesinler diye sizden önce orayı bulanlar burnu kırmıştır.

HASMİR

Kullanıcı
Yine tek resim, yorum yapmak zor. Muhtemelen var olan işareti görmesinler diye sizden önce orayı bulanlar burnu kırmıştır.
Mevran ustam kafama takılan kırılsa murç izi yada bazyoz çekiç izi olmazmiydi?bunun burnu sanki özenle kesilmiş yada öyle yapılmış gibi.ben mi yaniliyorum acaba?aynı bölgede kaplumbağa gördüm burnu yine aynıydı düz.bunu kırdılar sayalım onudami kırmış olabilirler acaba? Bakmaya değmez mi?

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım burda timsah mi var
Burasi hangi bölgemiz bakalim uyuşacakmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

HASMİR

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadaşım burda timsah mi var
Burasi hangi bölgemiz bakalim uyuyaşacakmi
Aleykümselam oklit ustam.burasi farklı bir bölge.ormanlik bir alanda.cizdigim kayayı ben timsaha benzettim.acaba yaniliyormuyum?değilse bile çok ozentili bir kesim var ve ne olduğunu siz değerli ustalarım dan öğrenmek isterim.

Ekli dosyalar

• 1693427308103.jpg
    1693427308103.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 28

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Aleykümselam oklit ustam.burasi farklı bir bölge.ormanlik bir alanda.cizdigim kayayı ben timsaha benzettim.acaba yaniliyormuyum?değilse bile çok ozentili bir kesim var ve ne olduğunu siz değerli ustalarım dan öğrenmek isterim.
Bence doğal eğer kayaları bir seylere benzetecesek ulkemizde bu kaya gibi binlerce bulabilirsin her zaman dedigimiz gibi on kişi bakinca bu şu demeli benzetme ile bu işler yürümez teşekkür ediyorum

HASMİR

Kullanıcı
Bence doğal eğer kayaları bir seylere benzetecesek ulkemizde bu kaya gibi binlerce bulabilirsin her zaman dedigimiz gibi on kişi bakinca bu şu demeli benzetme ile bu işler yürümez teşekkür ediyorum
Yani bakmaya değmez diyorsunuz ustam.yorumunuz için çok teşekkür ediyorum ustam.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yani bakmaya değmez diyorsunuz ustam.yorumunuz için çok teşekkür ediyorum ustam.
Hayır siz devam edin bakmaya değer değmez kısmına en son karar verilir. Ben hâlâ istediğim düzeyde bir açıklama göremedim. Bir usta muhakkak açıklama yapar. Siz timsah dersiniz biri yılan der biri sotelenmiş kurbağa der biri susamış kaplumbağa veya tosbağa der biri başka der. Herkes bi görüş bildirsin hele.

HASMİR

Kullanıcı
Hayır siz devam edin bakmaya değer değmez kısmına en son karar verilir. Ben hâlâ istediğim düzeyde bir açıklama göremedim. Bir usta muhakkak açıklama yapar. Siz timsah dersiniz biri yılan der biri sotelenmiş kurbağa der biri susamış kaplumbağa veya tosbağa der biri başka der. Herkes bi görüş bildirsin hele.
Tabiki ustam devam ederim diğer ustalarımız neler diyecek bende merak içindeyim.bakalim kayda değer bir yermiymis yoksa bosami uğraşıyorum ustalarının yorumlarından öğrenecek inşallah.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
@HASMİR arkadaşım burdaki gördüğün bitki türlerini bize sayabilirmisin isirgan ve böğürtlen varmidir burda🤣🤣🤣