Bursada define buldum dedi öldüresiye dayak yedi

star21

Kullanıcı
DEĞERLİ KARDEDEŞLERİM LÜTFEN DİKKAT EDELİM..ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ

Bursa'da arkadaşlarına define buldum diye şaka yapan bir vatandaşın şakası kötü bitti. Şakayı yapan vatandaş iki gün sonra jandarmaya sığındı.

Bursa'da, "define buldum" şakası kötü bitti. Arkadaşları tarafından altın bulduğu zannedilerek kaçırılan, alıkonulan, gasp ve işkence yapılan boyacı, iki gün sonra kaçarak jandarmaya sığındı. Operasyonda, 5 kişi gözaltına alındı.
İddiaya göre, Orhangazili Dursun B. (52), bir süredir Yalova'nın Armutlu ilçesine bağlı Fıstıklı köyünde bir otelin boya tadilat işlerini yapıyordu. Dursun B. bir arkadaşının kendisini arayıp, "Nerelerdesin define mi buldun yoksun" sorusuna, "Evet define buldum, o yüzden Fıstıklı'da boya yapıyorum" diyerek cevap verdi. Dursun B.'nin altın bulduğunu zanneden şahıs ise, beraberine 5 kişiyi daha alarak Fıstıklı'ya gitti. Çalıştığı otelde sezon açılmadığı için kimsenin olmamasından faydalanan şahısların, Dursun B.'yi bir odaya kapatıp altınları ya da parayı vermesini istediği, Dursun B.'nin altın bulmadığını söylemesi üzerine, şahıslar tarafından dövüldüğü öne sürüldü.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: Bursada define buldum dedi öldüresiye dayak yedi

allah c.c yüzüne bakmışta bulamamış
Bir de bulsaymış herhalde öldürürlerdi
Arkadaşlar bu yüzden veya benzer olaylar
Başınıza gelmesin diye
İletişim bilgilerinizi paylaşmayın diyoruz

ulgeray

Kullanıcı

:D şaka yapmayada gelmeyecek insanlara.

A21MEDLi

Admin

ağa dostum bizimkiler daha iyi bee..telde kamyonu getir gel dediğimde bile,espiri olduğunu anlıyorlar..:D
bu insanın ne ""Argo Küfür"" arkadaşı varmış,:mad:

MURATS44

Kullanıcı

Bir hatırlatma yapayım Türkçemiz için.
Öldüresiye dayak yenmez, ölesiye dayak yenir. Öldüresiye dayak atılır. Küçük bir anlam kayması lmuş cümlede. :)