Buyuk kare oyma içinde sağ ayak | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Buyuk kare oyma içinde sağ ayak

cdmxis

Kullanıcı
Yok ustam bu sefer öyle olmaz :) bu site sayesinde cok şey öğrendim . Onu iki yıl önce cekmiştim . Bu sefer iyi şeyler çekerim :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
mezarlık alanda geziyor olacaksın ama sadece mezarlar değil,,, dikkatini çeken herşeye yoğunlaşmanı bekliyorum. hakkında hayırlısı....

cdmxis

Kullanıcı
Bu dikkat çeken şeyler ne olabilir sizce ustam ? Duvar var iki sinin arasında örneğin

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
ağaç kuyu yığma çakıl çöküntü çeşme kaynak dikkat çeken tek kaya veya bazen kayalar, çevrede kilise yeri, yaşantı yeri, mezarlık alan, daha bir sürü şey işte. dikkat çekenin ne olduğunu sen gez sor bul üstad.

sondurak

Kullanıcı

:eek:,,
Ustam sol ayağin 11 metre gerisinde 2 mezar yan yana mezar dediğim yer zaten orası ve 40 metre önünde de mezar var . Ama mezar olduğu hususunda %70 eminim tam değil yani . Ve mezarlar biraz böyle üçgen şeklinde sanki . İki ayağin ortasında ise duvar gibi bir şey var . Dediğin dere su yataği ise var önünde ama kışın karlar eriyince akarmış

,,Merhabalar.. Bu Konunun Tamamını Görecek Şekilde , Yönleri'de Bilinmek Suretiyle.. Geriden Ve Yüksekçe Yerden Resimlerseniz..
Konunuz Aydınlıga Kavuşur.. Hoşçakalın..

cdmxis

Kullanıcı
Gider gitmez halledecem çevre yön ne varrsa atarım inş

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
ayağın mezarı vede kasası olur ayrıca biri suda biride 21 adımı geçmeyecek şekilde mezarda eşyaları olur bazen mahzen de çıkabilir ama hepside iyidir

ersan

Vip Üye
ustalarim benim buyle ta coku sag parmaksiz ayak izi cubuklarlan nokta aldim var ta biri 8 mt uzali gecmemistir ustalarim bilesinizki
sol ayak kesin mezar verir sag ayak mali verir ve orjinal mal ayak izi 28 sm sm ni gecmemeli ve 10 mt uzakta da olmaz bunlar kendi tecurbelerim cubuklasrlan.

Üst Alt