Çözüldü - buzkurt usta ekran görüntüsü sorunu | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Çözüldü buzkurt usta ekran görüntüsü sorunu

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ustam

değerli arkadaşlarım vede ustalarım konu tamamen telefonlarınızda barınan js yani jawa script desteğinden kaynaklıdır. Resim görüntüleme ajax olduğu için yakınlaştırma veya tıklamada kaymalar olur. Bu gayet normaldir. Eğer ajax istenilen ölçüyü alamıyorsa kayma yapar. Bunu aynı sürüm olan tablette yapmaz mesela çünkü inç olarak istenilen karşılanır. Nasib olursa tüm işletimi destekleyen kendinden güncellenebilir tüm tarayıcı destekli bir tema yapmayı düşünüyorum. Söz vermemekle beraber ilk fırsatta buna başlayacağım. Karınca kararınca katkı mahiyetinde çam sakızı çoban armağanı misali size ve foruma hediyem olsun istiyorum. Dediğim gibi sorununuz dediklerimden ibarettir.

@Roni ustam, beni heyecanlandırdın şimdi. :) zaten bir tema arayışı içindeydim. eğer böyle bir becerin varsa memnun oluruz.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Roni ustam, beni heyecanlandırdın şimdi. :) zaten bir tema arayışı içindeydim. eğer böyle bir becerin varsa memnun oluruz.
Aklımda bazı şeyler var zamandan tasarruf ettiğim bir süreçte hazırlamayı düşünüyorum. Örnek sunarız beğenilirse yayınlarız olmadı yenileriz. Bizim de hediyemiz olmuş olur 🙂👍
Roni usta japon yapıştırıcı gibi :) her derde deva :) Sağolsun varolsun.
Estafirullah. Elden birşey geldiğinde faide verildiğinde ben mutlu oluyorum. Buda bana yetiyor. 🙂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Aklımda bazı şeyler var zamandan tasarruf ettiğim bir süreçte hazırlamayı düşünüyorum. Örnek sunarız beğenilirse yayınlarız olmadı yenileriz. Bizim de hediyemiz olmuş olur 🙂👍

Estafirullah. Elden birşey geldiğinde faide verildiğinde ben mutlu oluyorum. Buda bana yetiyor. 🙂
Bildiğini esirgememek bana göre büyük bir meziyettir. Sağolun ustam. Bu forumun güzelliği burada, herkes yardımcı olmak için bilgisini paylaşıyor. Bu çok kıymetli, hele ki insanların karşılıksız yardımlaşmayı unutmaya başladığı bu günlerde çok daha kıymetli ustam. Emeğini, bilgisini esirgemeyenden allah razı olsun.