Çözüldü - buzkurt usta ekran görüntüsü sorunu | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Çözüldü buzkurt usta ekran görüntüsü sorunu

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
gurban dedektörden bahsediyon hangi konu çıkaramadım belki sitem etmiş olabilirim hatırlamıyorum yalnız cevap verildi diye kızmam o konunun linkini verirsen bakar bir cevap veririm seni kıracak birşey söylediysem hakkını helal et ben formlarda kimsenin kalbini kırmam kırmaya çalışmam bildiğim bir şey varsa normal bir şekilde yazmışımdır kızıp kalp kırmak için deyildir bahsettiğin konunun linkini bekliyorum selametle

Ustam cevabı bana verdi. Sizinle ilgisi yok. Başka bir konu içinde gelişen durumu, sizin yaşadığınız sorun ile benzerlik olduğundan buradan bana iletti. Sizlik bisey yok. Siz alınmayın lütfen

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Arama motorunda geçmişi temizleyin çerezler temizlendikten sonra bir daha deneyin duzelecekmi
ustam bu olay sadece burda oluyor diyer formlara girişte olmuyor bozkurt usta halleder ayarlamalarda bir yanlışlık veya bir hata olmuştur son girişlerde o olay olmaz oldu bende başkalarında devam ediyorsa bilemem şimdilik benim ekranda sorun yok bozkurt usta düzeltmiş olabilir sorunu

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ustam bu olay sadece burda oluyor diyer formlara girişte olmuyor bozkurt usta halleder ayarlamalarda bir yanlışlık veya bir hata olmuştur son girişlerde o olay olmaz oldu bende başkalarında devam ediyorsa bilemem şimdilik benim ekranda sorun yok bozkurt usta düzeltmiş olabilir sorunu

Teşekkür ederim ustam. Eğer tekrar olursa, tam ekran halinde buraya eklermisiniz.

balkaya34

Kullanıcı
gurban dedektörden bahsediyon hangi konu çıkaramadım belki sitem etmiş olabilirim hatırlamıyorum yalnız cevap verildi diye kızmam o konunun linkini verirsen bakar bir cevap veririm seni kıracak birşey söylediysem hakkını helal et ben formlarda kimsenin kalbini kırmam kırmaya çalışmam bildiğim bir şey varsa normal bir şekilde yazmışımdır kızıp kalp kırmak için deyildir bahsettiğin konunun linkini bekliyorum selametle
Selam usdam ,Konu senin le ilgili degil usdam

Kader25

Admin
Selam ,, Demekki var aynisı bendede var ,Hatta kendi yukledigim resimi gormek icin tikladigimda resim yerine Dumanli bir goruntu geliyor kaydirip resmi ortaya cekmek isdedigimdede resim kayip gidiyor.
Dedektorde yazdıgıma , her seferinde diye sitem etmissiniz ,Ya sorma yada soruna verilen cevapa kızma , Olmayan biseyi.varmis gibi gösterecek degiliz, Sordun cevapladık,
@balkaya34 Abim.
Benim telefonda Samsung. Bahsettiğin durum bende de oluyor arasira. Resim sağa sola kayıyor, ekranımn çoğu gri yada siyahlaşıyor. Resmin üstüne çift tıklasamda düzelmiyor. 2 parmakla resmi açıyorum, ileri geri yapınca düzeliyor. Bazan düzelmiyor, o zaman da geri tuşuna basıp konudan çıkıyorum. Sonra tekrar giriyorum. Yavaş hareket ederek resimlere bakınca sorun olmadığını gördüm.
Aşağıya resimlerini atıyorum. Sizinki de böyle mi oluyor?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211208-001725_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211208-001725_Samsung Internet.jpg
    358.6 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_20211208-001816_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211208-001816_Samsung Internet.jpg
    332.7 KB · Görüntüleme: 4

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör

uzakdan bağlantı uygulamasını indirin bağlanıp bılgısayarınızı kontrol edeyim. başka türlü bir çözüm bulmak güç. ayrıca kızmıyorum. ama her seferınde bende sorun var dıyorsun. ekran göruntusu ıstıyorum oralı olmuyorsun. nasıl anlayacam sorunu veya hatayı
Ustam
@balkaya34 Abim.
Benim telefonda Samsung. Bahsettiğin durum bende de oluyor arasira. Resim sağa sola kayıyor, ekranımn çoğu gri yada siyahlaşıyor. Resmin üstüne çift tıklasamda düzelmiyor. 2 parmakla resmi açıyorum, ileri geri yapınca düzeliyor. Bazan düzelmiyor, o zaman da geri tuşuna basıp konudan çıkıyorum. Sonra tekrar giriyorum. Yavaş hareket ederek resimlere bakınca sorun olmadığını gördüm.
Aşağıya resimlerini atıyorum. Sizinki de böyle mi oluyor?
değerli arkadaşlarım vede ustalarım konu tamamen telefonlarınızda barınan js yani jawa script desteğinden kaynaklıdır. Resim görüntüleme ajax olduğu için yakınlaştırma veya tıklamada kaymalar olur. Bu gayet normaldir. Eğer ajax istenilen ölçüyü alamıyorsa kayma yapar. Bunu aynı sürüm olan tablette yapmaz mesela çünkü inç olarak istenilen karşılanır. Nasib olursa tüm işletimi destekleyen kendinden güncellenebilir tüm tarayıcı destekli bir tema yapmayı düşünüyorum. Söz vermemekle beraber ilk fırsatta buna başlayacağım. Karınca kararınca katkı mahiyetinde çam sakızı çoban armağanı misali size ve foruma hediyem olsun istiyorum. Dediğim gibi sorununuz dediklerimden ibarettir.

Kader25

Admin
Ustam

değerli arkadaşlarım vede ustalarım konu tamamen telefonlarınızda barınan js yani jawa script desteğinden kaynaklıdır. Resim görüntüleme ajax olduğu için yakınlaştırma veya tıklamada kaymalar olur. Bu gayet normaldir. Eğer ajax istenilen ölçüyü alamıyorsa kayma yapar. Bunu aynı sürüm olan tablette yapmaz mesela çünkü inç olarak istenilen karşılanır. Nasib olursa tüm işletimi destekleyen kendinden güncellenebilir tüm tarayıcı destekli bir tema yapmayı düşünüyorum. Söz vermemekle beraber ilk fırsatta buna başlayacağım. Karınca kararınca katkı mahiyetinde çam sakızı çoban armağanı misali size ve foruma hediyem olsun istiyorum. Dediğim gibi sorununuz dediklerimden ibarettir.
Bulsaydık Romalıyı
Alsaydık Iphoneyi
Ne resim kayardı
Ne ekran oynardı.

Garibin derdi biter mi? 😁

Allah cc razı olsun kardaşım.