Çekim Aldığım Nokta | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Çekim Aldığım Nokta

DeLiCebey

Vip Üye
ustalarım özür yanlıs yeri işaretlemişim doğru olan yer burası.

burası düzlük yer işlem görmemiş.

xenon

Kullanıcı
şimdi oldu işaretlemen çizim içine aldığım yer aradığın yere benziyor ve gelen sinyalde 45 derecelik bir acıyla geldiğini düşünürsek bölgen. çubukların kemiğe çekiyor mu bir değerlendir çekmiyorsa yere denk gelir gibi

DeLiCebey

Vip Üye
şimdi oldu işaretlemen çizim içine aldığım yer aradığın yere benziyor ve gelen sinyalde 45 derecelik bir acıyla geldiğini düşünürsek bölgen. çubukların kemiğe çekiyor mu bir değerlendir çekmiyorsa yere denk gelir gibi

Ustam kemiğe çekmiyor ve yanımdaki kişi de mezar çubukları var oda baktı doğruladı .. mezar çubukları karısımının ne oldugunu bilmiyorum sadece mezarlık alanında iş gören bi çubuk başka bölgelerde çalışmaz kolay kolay

ersan

Vip Üye

ustam resimi cok inceledim ama ordfa altin oldunu hic inanisim gelmiyor neden dersen cok bir dikatli baktimi o isaretledin yerde otlar hic sovmamis ve yesil sekilde ondan beli oluyor vardir bir seyler ama altin deyildir .
altin olan yerde otlar sari ve yanmis oluyor dayma burda merazin var ve kenarinda da bir hediyesi olabilir yasa tam mezari nokta yapamasinlar deye ermeniler zamaninda ertarflarina okudulmus civiler koyarmislar sen o civilerden birini yakalamisindir ,xenon ,,ustanin cizdi yerde mezarin var saten ordaki ,,seytan ,tikenide yer okunmus deye suyluyor bak istersen yine sen bildinden sama ama bunlar benim bildim tecurbelerim.

kingoctapus

Kullanıcı
etraftaki mıcır kaya kalıntılarına bakılırsa ki bakılmalı yerindesin

Üst Alt