Cevap Hakı Tanıyorsunuz | Define işaretleri ve anlamları

Cevap Hakı Tanıyorsunuz

Kafkaslı

Vip Üye
Kıymetli hocam yönetim kadromuz elhamdülillah seviyeli insani değerlere olabildiğince haiz ne yaptığını ve ne yapacağını bilen deneyimli bir kadrodur hiç bir kardeşimizi kaybetmek istemeyiz hele tevfik ustam gibi bir dostumu asla...
sizde yönetim kadrosunda olan sevdiğim ve saydığım dostum diyebildiğim kendimize en yakın hislerle bağlı olduğum dostlarımdan birisin şu anki kullanmış olduğunuz cümlelerinizin örtülü hakaret içerdiğini bilmiyor olamazsınız... neden... dostumuz dedik bağrımızı açtık birlikte yürüyelim arzusu içindeydik neden... sana göre ben ılımlı bir yol izliyorum yanlış yapıyorum burada beyin yıkamıyoruz bir takım odaklara yaranma gibi onların düdüğünü çalmak gibi bir misyonumuz yoktur sitemizi takip eden dostlarımızla kardeşlerimizle birlikte hoşça vakit geçirirken dini konularda işliyoruz hep birlikte istifade etmeye çalışıyoruz efendimiz s.a.v. i rehber edindik onun ikliminde kalmaya onun güzel ahlakıyla ahlaklanmaya insanları hoş görünün sevginin yaratılanı yaratandan ötürü sevmek gibi ali vasıfların hayatımızı güzel kılacağı Mevlamızın rızası istikamette olmamızın iki cihan saadeti getireceği bilinci ile yaşamımızı tanzim ve tertip ediyoruz inşAllah... kusura bakmayın her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır bizde böyle yiyoruz sitemizdeki kardeşlerimizin huzur ve güvenliğini temin etmek yönetici olarak görevimizdir sitemiz yönetimi iyi bilinmelidirki her zaman kaliteyi saygıyı sevgiyi kardeşçe paylaşmayı ön planda tutmuştur ve böylece devam edecektir art niyetli ve sitenin huzurunu bozma çabası içinde olanlar her zaman çıkacaktır onlarında zaten burada barınabilmeleri mümkün değidir...
tevfik ustamı gaza getirip sitemizden uzaklaştırma hamleniz şık olmadı senden daha iyisini beklerdim...
LACİVERT DOSTUMDAN ALINTI

ESSELAMÜNALEYKUM
öncelikle yanlış anlaşılmaktan dolayı özür dilerim
benim art niyetlimi olduğumumu düşünüyorsun sen beni hayretler içinde bırakıyorsun tevfik kardeşim bu cassabalee kişinin nasıl biri olduğunu size anlatmamı istedi bende size özelden anlatmak istedim baktım bir konu açılmış yazmak istemesemde iki satır yazdım elim kırılaydı
bak lacivert dostum kalbini kırmak istemiyorum yine söylüyorum seni seviyorum neden biliyormusun evvelini bildiğim için
sen dürüst ve samimi insansın ama her ne olduysa kadroya alınnınca sana bir haller olmuş ama sen bu sitedeyi bizmezken ilk kuruluşu gizlihazinerden buyana bütün eski üyeleri tanırım eski üyelerde beni tanır amca lakaplı cantar hocam, metin, mami, aydın,gandalf daha ismini sayamadığım nice dostlarım
birincisi bu
adını hakaret koyduğun yazında sen hakaret etmektesin ve ben hiç kimseye hakaret etmedim gaza getirmedim bu benim fıtratıma aykırı hatırlatırım
ben eğer hakaret saygısızlık olarak değerlendirdiğin yukardaki yazıyı kınıyorum bunu sana yakıştıramadım
o yazıyı hakaret babında söylemedim açıklama babında söyledim daimi üyeleri korumada yetersiz kalındığını ve geçi üyelerin daimi üyelerle eşit tutulup
iyi ve kötünün ayır edilemediği söylemeye çalıştım
peki yanlış bir insanı koruma adına kaç kişinin bu siteden ayrıldığı biliyormusun hayır bilmiyorsun tevfik dostum size özelden o kadar açıkalama yaparken nerdeydin lacivert dostum o üye tevfik kardeşimizi oyuncak haline getirirken size derdini anlatırken nerdeydin lacivert dostum kardeşim haklı olmasına ramen kendisini haklı olduğunu ispat etmeye çalışıyor ozaman nerdeydin lacivert dostum benim iki satır yazımı gördün hemen destan yazdın yine söylüyorum yanlıştasın bilesin eğer ben tevfik kardeşimi bu siteden uzaklaştırmak istesem özelden hallederdim
zanda bulunuyorsum yapma bu iki
sana ılımlı dememdeki sebep seninkide doğru öbürününkide doğru birbirinizin kalbini kırmayında ısrarın bu kelimeyi kullanmama sebep oldu
dini konular bölümüne gelince islam dininde doğru iki olmaz tektir bu konunun hoş görüsü olmaz doğruya doğru denir eğriye eğri denir senin hoş görü anlayışınıda anlayamadım
itikadi konularda asla hoş görülü davranılamaz buna PEYGAMBER SAV efendimizde izin vermemiştir araştırmanı terçih ederim
şunu belirtmem gerekiyor kişilere cevap hakkı verilmeden yönetim konuya yorum yazıp konuları killitlemek hiç iç açıcı deyil bu bir ikincisi yazılan yorum ları silmenizde doğru deyil üyeler yapılan yoruma ne cevap verildiğini bilmeli yorum ları silip altınada yönetimden birini yoromunu yapıp kendi haklıymış gibi
cevap yazması hiç doğru deyil bunuda hatırlatırım hep kendi haklılığınızı kabul ediyorsunuz ondan sonra vurun kilidi konuyu kilitliyorsunuz sence bu doğrumu
yapmayın arkadaşlar niyetim hiç kimsenin kalbini kırmak deyil
bu konuyuda silmeyin
Allah yar ve yardımcısı olsun inşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:

cassabalee

Kullanıcı
Ben kimseyi oyuncak haline getirmedim sizden yardım bekleyecegine adam gibi çıksın ortaya kendini ifade etsin onu haklı çıkarmak sizemi düştü....

wolf_52

Kullanıcı
Ben kimseyi oyuncak haline getirmedim sizden yardım bekleyecegine adam gibi çıksın ortaya kendini ifade etsin onu haklı çıkarmak sizemi düştü....
herkezin adamlığı kendine,ben uzun yılardan beri bu sitelere üyeyim, ve teyfik abimide uzun yılardır billirim kimseyle tartışmaz kalp kırmaz, hasasdır yani kısaca adamdır,kendisi savunsun haklı çıkarsın diye laf, ediyorsunz, etdirmem!!!!dostum dediğim abim dediğim değer verdiğim kim olursa olsun laf dedirtmem. herkez hakını hukukunu bilsin, ve bu mekanda biz bir aile gibiyiz kavgamız gürültümüz olmaz herkez birbirine saygılıdır sevyelidir, saygı sevgi karşlıklıdır dengesi değişdimi sevyede değşir,herkezin anlyacağı dilden kellam edilir ,son kez söylüyorum,sevdiğim değer verdiğim,dost bildiklerime kimse laf edemez, sonuna kadar savunurum....vessellam...l NOT:Lacivert 24 hocamada dedirtmem şimdi okudum yukardaki kısmı

Son düzenleme:

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Wolf 52 kardesim ve diger yonetimde admin olan kardeslerim uye arkadarlas herkezin oncelikle bilmeaini isterim ki bu iki konuya sahip uyeleri ne tanirim nede ozelden yazismam olmustur simdiki yazacaklarimda tamamen tarafsizdir bunuda bilmenizi isterim

Wolf ustamiz yazisinin sonunda sevdigim kisilerin hakkinda kimseye laf soyletmez vesselam demissin ve noktayi koyup tehditvari konusmussun dostum sana bu sozleri yakistiramadim bana gore yoneticilik vasfinda olan kisi dostunu savunmaz sitede eger varsa bir hakli onu savunur onun arkasinda durur ve o sekilde vesselam der ( bu konulara hic girmedigin icin asi ustam senin nickinle ornekleme yapacam simdiden ozur dilerim ama sadece ornektir lutfen uzerine alinmayasin)
Simdi varsayalim ki asiavci ustamiz bir konuda haksiz diyelim ve bende hakli olayim simdi wolf ustam sorarim sana asi ustamla eskiye dayanan bir hukukun var diye onumu kayiracaksin yoksa hakli olan benimi onu bilelimde bizde vesselam diyelim

Bakim yine diyorum ne bir taraf tutarak nede sahsi bir gicikligim oldugundan yaziyorum hickimseyle bir husumetimde yok lutfen beni yalnis tanimayin ben sadece bir yoneticinin budenli tarafli yaklasimini garipsediimden yaziyorum saygilarimla

Mirkut

Vip Üye
Esselamun aleykum cumleten.
Abilerim ben sizin aranizda daha yeniyim hernekadar zamandir burdaysamda sizden ricam Allah icin biribirinizi kirmayin ve bunuda genele yansitmayin is belli bir sureden sonra dedikoduya giriyor. Tevfik abininactigi konuyu biraz takip ettim casebela abinin actigi konuyuda okudum ve okur okuazda gercekten rahatsizlik duydum tabi tevvik abinin actigi konununda gelismesine bakmamistim ikisinide artik kirici ve dedikodu boyutu astigi icin lacivet abiye mesaj yolladim. Hattab kardesim konuyu okumamistim ki zaten kapanmisti konu. Simdi asil konu suki hic yorum yazmadim cunki ilk acilan konuda ortada biri var fakat kendisini savunmayan yazmayan hakli yada haksiz ne oursa olsun isin icerigini bilmiyordum cunki tevvik abinin hosgorulu ve bildigim kadariyla dindar biri olmasina ragmen. Bizler Allah icin selami yayalim arada kuslukleri yikalim insallah eski dostlar yine selamlasir kuslukler ortadan kalkar. Ben bukonuda basarisiz olabilirim fakat gordugum kadariyla sitede kirlmayacak insanlar var insallah aranizi duzeltirler yada buna gerek kalmadan sizler aranizdaki sirunlari asarsiniz. Soruyorum once kim cennete gitmek ister...
Hattab kardesim sizi tanimasamda sizi Allah icin seviyorum yorumlarinizi okuyarak selametle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Esselamun aleykum cumleten.
Abilerim ben sizin aranizda daha yeniyim hernekadar zamandir burdaysamda sizden ricam allah icin biribirinizi kirmayin ve bunuda genele yansitmayin is belli bir sureden sonra dedikoduya giriyor. Tevfik abininactigi konuyu biraz takip ettim casebela abinin actigi konuyuda okudum ve okur okuazda gercekten rahatsizlik duydum tabi tevvik abinin actigi konununda gelismesine bakmamistim ikisinide artik kirici ve dedikodu boyutu astigi icin lacivet abiye mesaj yolladim. Hattab kardesim konuyu okumamistim ki zaten kapanmisti konu. Simdi asil konu suki hic yorum yazmadim cunki ilk acilan konuda ortada biri var fakat kendisini savunmayan yazmayan hakli yada haksiz ne oursa olsun isin icerigini bilmiyordum cunki tevvik abinin hosgorulu ve bildigim kadariyla dindar biri olmasina ragmen. Bizler allah icin selami yayalim arada kuslukleri yikalim insallah eski dostlar yine selamlasir kuslukler ortadan kalkar. Ben bukonuda basarisiz olabilirim fakat gordugum kadariyla sitede kirlmayacak insanlar var insallah aranizi duzeltirler yada buna gerek kalmadan sizler aranizdaki sirunlari asarsiniz. Soruyorum once kim cennete gitmek ister...
Hattab kardesim sizi tanimasamda sizi allah icin seviyorum yorumlarinizi okuyarak selametle.
Yuregine gonlune saglik

wolf_52

Kullanıcı
Wolf 52 kardesim ve diger yonetimde admin olan kardeslerim uye arkadarlas herkezin oncelikle bilmeaini isterim ki bu iki konuya sahip uyeleri ne tanirim nede ozelden yazismam olmustur simdiki yazacaklarimda tamamen tarafsizdir bunuda bilmenizi isterim

Wolf ustamiz yazisinin sonunda sevdigim kisilerin hakkinda kimseye laf soyletmez vesselam demissin ve noktayi koyup tehditvari konusmussun dostum sana bu sozleri yakistiramadim bana gore yoneticilik vasfinda olan kisi dostunu savunmaz sitede eger varsa bir hakli onu savunur onun arkasinda durur ve o sekilde vesselam der ( bu konulara hic girmedigin icin asi ustam senin nickinle ornekleme yapacam simdiden ozur dilerim ama sadece ornektir lutfen uzerine alinmayasin)
Simdi varsayalim ki asiavci ustamiz bir konuda haksiz diyelim ve bende hakli olayim simdi wolf ustam sorarim sana asi ustamla eskiye dayanan bir hukukun var diye onumu kayiracaksin yoksa hakli olan benimi onu bilelimde bizde vesselam diyelim

Bakim yine diyorum ne bir taraf tutarak nede sahsi bir gicikligim oldugundan yaziyorum hickimseyle bir husumetimde yok lutfen beni yalnis tanimayin ben sadece bir yoneticinin budenli tarafli yaklasimini garipsediimden yaziyorum saygilarimla
kerim40 kardeşim, yazındaki samimyetini görüyorum, eyvallah her 2 kişde sevdiğim saydığım abilerim, inan gönlüm hiç razı değil bu şekilde olmasına, (savunmak sizemi düşdü )cümlesi üzdü beni, elbetde dostlara düşer olmadıkları yerde:(

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
kerim40 kardeşim, yazındaki samimyetini görüyorum, eyvallah her 2 kişde sevdiğim saydığım abilerim, inan gönlüm hiç razı değil bu şekilde olmasına, (savunmak sizemi düşdü )cümlesi üzdü beni, elbetde dostlara düşer olmadıkları yerde:(
Wolf ustam zaten bu yaziyi baskasi yazsa beni bilirsin biraz sivri dilliyimdir ve bilmeden kalp kirabiliyorum lakin acikcasi gercekten saygi duydugum birisin ve bu yorumunla saygim birkat daha artti dostum sagolasin varolasin hep adil ve yumusak gonullu olasin dostum

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Hatta wolf ustam adina yakisir biseyler yapda bu kucuk meseleler buyumeden yok et gitsin herkezin agiz tadi bozulmasin sitemiz sevgi ve saygi ile adaletli sekilde devam etsin

Kafkaslı

Vip Üye
esselamünaleykum
arkadaşlar bu konuyu cassabalee veya tartışma konusu haline getirmeyin değişik yorumlar haline getirilmesin
bu konu diğer konu kilitlendiği için laciver dostuma cevap yazamadığım için onun yorumuna atfen verilmiş cevaptır
gayem bana bulunduğu zannı ortadan kaldırmak için selametle inşallah