Cevap Hakı Tanıyorsunuz | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Cevap Hakı Tanıyorsunuz

Cevatsakir

Kullanıcı
esselamünaleykum
arkadaşlar bu konuyu cassabalee veya tartışma konusu haline getirmeyin değişik yorumlar haline getirilmesin
bu konu diğer konu kilitlendiği için laciver dostuma cevap yazamadığım için onun yorumuna atfen verilmiş cevaptır
gayem bana bulunduğu zannı ortadan kaldırmak için selametle inşallah
VeAleykümselam;
cassabalee: böyle yazınca kişiliği ortada
Ben kimseyi oyuncak haline getirmedim sizden yardım bekleyecegine adam gibi çıksın ortaya kendini ifade etsin onu haklı çıkarmak sizemi düştü....

cassabalee

Kullanıcı
Ben kimseyi bugüne kadar incitmedim... mesele şu ki benim şahsi kişiliğime kimse laf edemez ettirmemde kendi aralarinda (bu kişiler kendilerini bilir ) dedikodu yaparaktan benim kişiliğime laf ediyorlar onlar ilk önce edepli olmasını ogrensinler bu kadar basitmi bir insana iftira atmak yönetim kimin ne olduğunu biliyor benim anlatmama gerek yok benim kizdigim nokta 2-3 üye kendi aralarında beni suçlu gibiymisim bana laf etmeleri tevfik usta herşey den önce gelir adam tatlı dilli ya tabi o haklıdır kimse ona laf söyleyemez adam benim nickle benim şehir dışında olduğum da aliveli44 usta ile kafa bulmuş yok fethiyede geziyor felan yazmış eskiler bu konuları iyi bilir adam merak ettiğinden bana özelden mesaj atmış tevfik usta nerde diye oda benim adıma yazmış ara sıra telden görüşüyoruz bunları formdan kopyalayıp olduğu gibi buraya atarım.. adamla alay edercesine ayıp ya tevfik usta evet beni konuşturasiya kadar zorladin iyi olmadı senin için bir açıklama yapmayacakmisin...

cassabalee

Kullanıcı
Cevatsakir beyefendi saklamayın kimliğinizi ben tevfik usta yım diye millete söyleyin... tevfik nickiyle yazamıyorsun dimi erkek ol erkek saklanma çık ortaya

Cevatsakir

Kullanıcı
evet ben TEVFİK ben senin düşündüğün gibi senin beni kötü,haysiyetsiz,""Argo Küfür"",dolandırıcı.üç kağıtcı olarak gördün.demekki.. seni Allah'ıma havale ediyorum sen beni burada kötüleyip eline ne geçti neler geçiyor bilmiyorum sadece ben sana derimki senin İmzana bakıpta helal olsun ne kadar güzel ve anlamlı yazmış dedim.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendilerini ateş sanması ne garip.... lafa bakarım lafmi diye birde adama bakarım adammi diye....
ben senin gibi düşünmüyorum düşünememde fehiyede çekilmiş olduğum resimleri aradım bulamadım bulsaydımda sen bu sefer yine diyeceksinki oradaki arkadaşından istedin buraya kopyaladın ve ben senin için nefesimi dahi tüketmek istemiyorum Yazıklar Olsun...sana ben bu zamana kadar 1 bardak su verdiysemde Haram Olsun..sen hiç kimseye kişiliğine söz ettirmezsin demi.!!! ama abinin bana facebook'kta yazmış olduğu küfürlü sözleri ben yutmuş bulundum 1 insanın Özelleri okunmaz bunu ben sana kaç defada söyledim ama bütün hata bendeydi sana çok İnanmıştım sana yinede belli etmedim.Buyur Bu Define Mekanı Sitesi Sana ait.güle,güle kullanben saklanacak kadar küçülmedim ve SEnin gibi'de küçülememde sen daha benim oğlum yaşındasın gençsin allah uzun ömür versin ben bu yaştan sonrada kimseye ne bir şey kanıtlama nede kendimi Aklama yapmam ama sadece Allah'ım biliyor ve görüyor bundan sonra ben senin için benim için tek bir kelime etmek ve yazmak istemiyorum..sadece bu en son yazdığın yanıta karşılık vermek için yazdım pekii sen neden bakıpta bana yazmadın.?.şimdi burada kim saklanıyor kim adam gibi davranıyor Allah seni bildiği gibi yapsın
.Haaa bu aradada ben burada bulanan bazı ustalarıma haber verdim Tevfik şifresini değiştirin diye onun için tevfik isim ile giremedim.

cassabalee

Kullanıcı
Ne oldu tevfik usta alınma hiç bir şeyden açık ol bugüne kadar sana ve arkadaşlarına bir şey yazdım mi beni ne hale soktunuz sustum sabrettim yasliligina verdim...sana ben ne yaptım yaptığım hatayı söyle yazdıklarımdan bir tanesi yalan olduğunu söyle...

cassabalee

Kullanıcı
Tevfik usta benim kullandığım nicki kullanirken sen fethiyedemidin yalan bari konuşma daha baya bir sonra gittin tarihler ortada Allah (cc) yukarıda hepsini görür ve bilir firildak gibi dönmeye başladın... hayırlısı olsun bu site sadece bana özel değil herkez girebilir ama kimse kimsenin hakkında konuşmaya hakkı yoktur bunu senin bana örnek olman lazım ama malesef düşündüğüm gibi çıkmadin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

cassabalee

Kullanıcı
birde çayın kahvenin lafını ediyorsun yazıklar olsun sana... buzamana kadar hiç mi iyiliğim dokunmadi sana tek tek anlatmama gerek yok hepsini sen daha iyi biliyorsun... senin kadar küçülemem..

cassabalee

Kullanıcı
Kaç sefer söyledin tevfik usta özeli okunmaz diye benim senin yalanini ortaya cikarincaya kadar böyle bir şey yoktu kendin okutuyordun bana ama yakayı ele verince Ogün söyledin niye okuyorsun diye ogunden sonra yanına bile gitmedim... Eğer bu soylediklerimde bir tane yalan varsa söyle ben yemin ederim kuran üzerine....

Kafkaslı

Vip Üye
VeAleykümselam;
cassabalee: böyle yazınca kişiliği ortada
Ben kimseyi oyuncak haline getirmedim sizden yardım bekleyecegine adam gibi çıksın ortaya kendini ifade etsin onu haklı çıkarmak sizemi düştü....

cassabalee sözlerine dikkat etmeni öneririm SENİ TANIMIYORTUM tanımıkta istemiyorum çünkü senden sırdaş olmaz arkadaşta olsadı durum bu vaziyete gelmezdi biz birine dostum dedikmi onun her zaman yanında oluruz ve hiç kimseye oyuncak haline getirtmeyiz birde kuran üzerine yemin eden adamıda hiç sevmem eğer yemin eden insan en çok yalan söyleyen insandır sen gerçekten arkadaş olsaydın dostu olurdun ben tevfik ustamın seviyeli ve dürüst olduğuna inanıyoruz
ayrıca dost dediğin insanı gönülden seven, gönülden sayan iyiliğini isteyen iyi ve kötü gününde yanında olan, çaresiz kaldığında yardım edip onu yalnız bırakmayan ahbap ve yaren kişiye dost denir Kelimeleriyle aynı anlam taşıyan, sevginin ilerlemiş haline ise bizler dostluk diyoruz O dostunun önüne asla bir barikat olmaz, taş koymaz, arkadan vurmaz, gerektiğinde başını ortaya koyar senin gibi sayfa dolusu izah yazana deyil anladınmı casabelee

cassabalee

Kullanıcı
hattap diğer sitede kafkaslı sizde sözlerine dikkat edin ondanmı bu zamana kadar kendileri dost diye bildiğim tevfik ustan arkamdan konuştu buyrun arkadaşlar ersan usta metin77 sizde ortak olun konuya ben bişiy dedimmi tevfik denen yiğid size benim hakkımda neler söyledi anlatın...yüzüme niye konuşmadı da konuşaydı bu zamana kadar tek bir kelem ettimmi sen öyle san ve sanmaya devam et bunu yaşayan bilir benide ilgilendirmez.... ben yalan söylemeyi sevmeyen bir insanımdır buzamana kadar yanında idik bizi sırtımızdan vurdu bumu dostluk bumu arkadaşlık bumu ahbaplık.... arkamdan konuşsun konular açılsın ben sesimi bile çıkarmayayım öylemi ben senin kadar geniş karınlı biri değim kusura bakma... bozkurt ustama söz verdim yorum yapmayacağım dedim ama dayanamadım yeter artık...