Chat Programı Mümkün Mü Acaba?

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Daha önce kullandığımız chat programı vardı...Kullandığımız mevcut "Konuşma" panelinden çok daha hızlı ,çok daha kullanışlı bir programdı...Aynı anda forum ve chat mümkün,konferans görüşme mümkün...(cantar ustam bu konuda bilgi sahibi sanırım)...Tanışmak kaynaşmak için forumda çığır açabileceğini düşünüyorum...Tabiki takdir yönetimin...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@MAMİ ustam
güzel görülsede uygulamada
uygun değildir
düşündük bir kaç kez ama
siteye zarar verebilecek bir uygulama
teferruata girmek istemiyorum
ustalar yönetim üyeler
illa olmalı derse konuşulur
neden olmasın
benim sıcak bakmadiğim bir uygulama

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Kullanım esnasında foruma zarar verebilecek uygulamalar yapılabileceğinin bilincindeyim...Teknik olarak ne derece mümküm bilemiyorum amma;en azından yönetimden birisinin nezaretinde konferans görüşmeler yapılabilirmi?Yada chat kullanılırken forum konularını--özellikle de işaret çözümü konularını tabi ki-- forum harici paylaşımı engelleyecek teknik uygulamalar mümkün olabilir mi?...Ön gördüğünüz tüm sıkıntıları zamanında yaşadık,ancak kazandığımız dostlara bakıyorum,kaybettiğimiz sanal dünyaya bakıyorum;Şahsım adına söylüyorum:"iyi ki yapmışız "diyorum...Şahsen bugün olsa yine chat uygulaması nı kullanıma açarım...Yinede ilginize teşekkür ederim...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
teknik açıdan alt yapı mümkün olarak biliyorum
bu konu hakkında görüşlere bakalım
hayırlısı olsun

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
mami kardeşim söylemiş olduğun şey source chat bunlar daha önce denenmiş ve birçok forumdan kaldırılıştır sebebi ise forumlarda herkez işini source den hallettiği için paylaşımlar durmuş ve ayrıca kavga küfürleşmeleri arttırmıştır

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

değerli MAMİ dostum, önerin güzel lakin,senınde bıldıgın aliveli ve zebun ustanında belirttiği hususlar sebebi ile malesef böyle bir düşüncemiz yok.
bırakın üyelerin oradan soru sormasını, art niyetli kişiler cıkıp oradan onlıne kufur yazabılır.biz o kufurlerı gorene kadar sıkıntılı olaylar cıkar.
yoksa uyelere yardımcı olmak amaclı boyle bır uygulamayı yapardık.

sevgiler

karanar

Kullanıcı
selamunaleykum,

değerli MAMİ dostum, önerin güzel lakin,senınde bıldıgın aliveli ve zebun ustanında belirttiği hususlar sebebi ile malesef böyle bir düşüncemiz yok.
bırakın üyelerin oradan soru sormasını, art niyetli kişiler cıkıp oradan onlıne kufur yazabılır.biz o kufurlerı gorene kadar sıkıntılı olaylar cıkar.
yoksa uyelere yardımcı olmak amaclı boyle bır uygulamayı yapardık.

sevgiler

verecen zopayı :)

karanar

Kullanıcı
sadece üyeler arası bir chat de olamaz mı, yada ustalar odasında sohbet imkanı mesela.