Çiçek - Gözler - Gülen Surat | Define işaretleri ve anlamları

Çiçek - Gözler - Gülen Surat

madhunter

Kullanıcı

arazinin ve kayaların çizimi

çiçekli taşımız.en azından ben çiçeğe benzettim.kalın bir sap ve 3 ad. yaprağı.altındaki delik zamane yapımımı yoksa sonradan kopmamı onu çözemedim.

çiçekli taştan sonra patika yolda yürürken kayaların dizilimi.1. ve 2. kaya görünüyor

ilk taşımız.gözün birin kısık sanki göz kırpar gibi.aynı kaya üzerinde sanki 2 çift göz var gibi.görünen sağdaki daha bariz belli.

2. kayamız.toprağın örtüşüyle beraber sanki balina kafasına benziyor.alt tarafı görmediğimden böyle bir benzetme yapabildim

bu da son kayamız gülen kaya.yine gözün biri açık diğeri kapalı sanki göz kırpar gibi.yada zamanla tahrip oldu.

bunlarda gülen kayaya sırtımızı döndüğümüzde sol-sağ tarafımız ve önümüz.

3 yapraklı çiçek 3 kayayı ve aynı zamanda 3 değerli mezarı veriyor.çiçek bayanı temsil ediyor.çiçeğin altındaki oyma güzel bir odayı gösteriyor.benim yorumum bu.ustaların yorumu nedir merak ettim.

NOVANDA

Kullanıcı
Ne güzel 3 taş denmiş 3 leme anlatılmış
25 metre 40 adımdır . 40 mezarlıktır işaretin ölçümüde böyle tutar. Bize de başarılar dilemek düşer.
Yalnız tam oturtamadım gülen kaya 3 ün sonundaysa onuda dünyalık için ayrı tutun

madhunter

Kullanıcı
Ne güzel 3 taş denmiş 3 leme anlatılmış
25 metre 40 adımdır . 40 mezarlıktır işaretin ölçümüde böyle tutar. Bize de başarılar dilemek düşer.
Yalnız tam oturtamadım gülen kaya 3 ün sonundaysa onuda dünyalık için ayrı tutun

gülen kaya 3 ün sonunda novanda usta.dünyalık için ayrı tutun demeni anlayamadım :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili madhunter kardeşim,kayalar özel koyma.böyle kayalar koyma olabilirmi düşüncesine girmeyiniz.
çizim yapmıyorum yalnız söylemek isterimki, üstünde kare olanda odası kesin.gözlerin baktığı istikametler çaprazında kalır ve her birinin karşılığı vardır. bunları ancak boşluk sistemiyle tespit edebilirsin. kayalara dokunulmamalı. sağlıcakla.

madhunter

Kullanıcı
sevgili madhunter kardeşim,kayalar özel koyma.böyle kayalar koyma olabilirmi düşüncesine girmeyiniz.
çizim yapmıyorum yalnız söylemek isterimki, üstünde kare olanda odası kesin.gözlerin baktığı istikametler çaprazında kalır ve her birinin karşılığı vardır. bunları ancak boşluk sistemiyle tespit edebilirsin. kayalara dokunulmamalı. sağlıcakla.

ikizceli ustam kare olan derken hangisini demek istediniz ?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

sen yapmadıysan.sol çarpı koyduğum kaya bile bir şeyler ifade eder görünümde.yalnız gölgeli oluşu net görünüm vermiyor. arazi yapısıda oda yapımına çok uygun görünüyor. sağlıcakla.

madhunter

Kullanıcı

sen yapmadıysan.sol çarpı koyduğum kaya bile bir şeyler ifade eder görünümde.yalnız gölgeli oluşu net görünüm vermiyor. arazi yapısıda oda yapımına çok uygun görünüyor. sağlıcakla.

karanlık görünüyor dediğimiz kaya bu kaya ikizceli ustam.yakından göresin diye tkrr yükledim.