Cihaz Bölümüne Katılım Talepleri | Sayfa 40 | Define işaretleri ve anlamları

Cihaz Bölümüne Katılım Talepleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mirkut

Vip Üye
Kuralları kabul ediyorum
Busekilde uygun olmayan bir tavirla ve sirf 30 mesaj hakkini tamamlayarak cihaz bolumune katilim talebi kabul edilemez kurallara gore. Yinede site yoneticileri bilir. Huzurlu ve kardesce birsekilde biri birimizi taniyarak mesaj hakkinizi doldursaydiniz daha makbule gecerdi.

A21MEDLi

Admin
sword forma hoş geldiniz,bu şekilde mesajlarınızı tekrarlamayınız,tekrarı halinde siteden uzaklaştırılacaksınız.
alta cihaz bölümüne ait 1.kuraldır
1-Bu bölüme, Forumda en az 30 mesajı olan üye giriş yapma hakkını kazanır. Ancak; gereksiz mesajlar ile giriş hakkı kazanmak isteyenlerin uygunsuz, anlamsız, gereksiz mesajları silinecektir. Bu tür davranışta bulunan üye uyarılacak, uyarılara rağmen ısrarcı olur ise; süreli uzaklaştırma alacaktır.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
hayır, çıkıp deseki arkadaşlar farklı konulara yazacak vaktim yok, acil bir konu hakkında bilgi görüş almam lazım vs.. eyw diyecem.
ard arda mesaj yazmak nedir,,,
bizde haa bu adamın 30 mesajı varmış mı diyecez.

esrarengiz2828

Kullanıcı
hayır, çıkıp deseki arkadaşlar farklı konulara yazacak vaktim yok, acil bir konu hakkında bilgi görüş almam lazım vs.. eyw diyecem.
ard arda mesaj yazmak nedir,,,
bizde haa bu adamın 30 mesajı varmış mı diyecez.
Ustam aslında şöyle bi şey yapmanız 30mesaji doldurmuş olan arkadaşlar buraya mesaj yazabilse yoksa mesaj yazımına kapalı olsa sıkıntı olmaz zannediyorum ne dersin ustam böyle bisey olabilir mi saygı vede sevgilerimle

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...