Cin mevzusu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Cin mevzusu

tuarec

Kullanıcı
sahipli olması yani serseri bir cin grubu gezerken bir define bulmus üzerine konmuş define bence dua ve ayetlerle rahat bir şekilde alınır
ama tılsımla görevlendirme ile define üzerinde duran cinni defetmek zor

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
selamu aleykum ustam bu durumda yer altindaki butun mallar sahipli diye bilirmiyiz cunku altinin enerjisini hisediyor yada gorebiliyorlar selametle
Geneli diyebiliriz ama hepsi yani tamamı demek doğru olmaz. Sahiplenmiş mala dadanan kavmi bir başka kavim savaşarak elinden alabiliyor. Boş kalanlar ile dolu olanlar insan yapısında gösterdiği tepkilerle belirtilerle kendini belli eder zaten.

pelteks

Kullanıcı
Geneli diyebiliriz ama hepsi yani tamamı demek doğru olmaz. Sahiplenmiş mala dadanan kavmi bir başka kavim savaşarak elinden alabiliyor. Boş kalanlar ile dolu olanlar insan yapısında gösterdiği tepkilerle belirtilerle kendini belli eder zaten.
S.a.hayırlı bayramlar..hocam,cahillik deyin merak deyin ama sorumlarımdan kinaye çıkartmamanızı rica ediyorum..

bu kadar kalabalık topluluk, çıkartılmış olan malzemeleri görmemiş mi oluyor.niye görmüyor..görüp görmediği nereden belli oluyor.illa çarpılmak mi lazım.

Bir diğer soru da,şüphelenilen bi noktada cin varmı veya yokmu nasıl anlayabiliyoruz...illa defineyi bulmak mı lazım...alanda hiç çalışmadan o bölmeyi terk ettirme gibi bir durum oluyor mu.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
S.a.hayırlı bayramlar..hocam,cahillik deyin merak deyin ama sorumlarımdan kinaye çıkartmamanızı rica ediyorum..

bu kadar kalabalık topluluk, çıkartılmış olan malzemeleri görmemiş mi oluyor.niye görmüyor..görüp görmediği nereden belli oluyor.illa çarpılmak mi lazım.

Bir diğer soru da,şüphelenilen bi noktada cin varmı veya yokmu nasıl anlayabiliyoruz...illa defineyi bulmak mı lazım...alanda hiç çalışmadan o bölmeyi terk ettirme gibi bir durum oluyor mu.
Estafirullah. Bakın ben Şeyh, Âlim, Ulemâ veya ermiş biri değilim. Benim bilgim acizliğimden azdır. Benim söylediklerim bildiğim kadarıdır bilmediğimi ne birinin söyle demesiyle söylerim nede işkembe-i kübradan konuşurum. O yüzden söylediklerinizden zerre kinaye vs anlamam algılamam da.
Gelelim sorunuza.
Görmek görmemek kavramı insanı cahilliğe sürükleyen oyalayıcı boş bir kavramdır. Tıpkı dini hâkkı yaradanı haddinden fazla derinine düşünmenin verdiği akılsızlık delilik gibi. Siz işin o kısmını değil olan kısmından alınacak tedbir kısmına kendinizi verin.

Bir yerde sahibsiz mal 100/0,001 denilecek kadar azdır. Peki nasıl oluyor bu çıkan çıkmayan görünen görünmeyen alınan alınmayan dersek o kısmı bir kaç açıdan netlik alır.
1 - Bir mal bir yerden alınsa bile yaydığı enerji vardır. Bugün size bir diş sarımsak yedirsem siz bunun katı kısmını sindirdikten sonra vücuttan atsanız dahi kokusu kalır koku biter em (ilaç) tedavi etkisi kalır. Doğru mudur? Hal böyle iken kaldırılan malın bıraktığı oksit buna sebebtir tam anlamıyla eriyip uçup bitene kadar.
2 - Bir yerde sahiplenmekten ziyade sahiplenmemiş mal olduğunu varsayalım. Etrafınıda 7 kavmin ayrı ayrı grup ve birlikleri ile sarıldığını düşünün. Buna yine sizden örnek verelim ki mantıkda empati asliyete binsin. Şimdi siz kalabalık bir şehirdesiniz en işlek caddede mekanlar arasında birinde yaklaşık 50 kilo veya 5 ton eroin var. Hemen hemen her ülkeden bölgeden baronlar ayrı ayrı korumaları ve guruplarıyla pineklemiş bekliyor. Sizin gurubunuzda sopa bir gurupta bıçak bir gurupta silah bir gurupta akıl silahı bir diğer gurupta da kimyasal var diyelim. Siz kendinize göre güçlüsünüz haklısınızda ama bu diğer gurubun sizden güçlü olmadığı anlamına sizinde diğer guruplardan kat kat güçsüz olmadığınız anlamına gelmez. Şimdi bunca gurubun içinde sizce kim alacak bu malı? Hepiniz birsiniz aynı yolun yolcususunuz ama gel gör ki güç denen şey bunu ya zahmetsiz bir şekilde en iyi olana verecek yada çatışma olacak iyi olan kazanacak.
3- Gömülen ve çıkarılan mal gömülürken büyü ve yasak olan çağrım, davet duası ile gömüldüğü gibi yine çıkarılırken büyü ve yöntemleri kullanılır. Musallat olan çembere alınır ya vazgeçirtilir ya canı karşılığında pazarlıkla yollanır yada miktar bildirmeden payı bırakılarak alınır.
4 - Son sorunuza gelince bu tür musalla ve tılsımları öncelikle en iyi işin ehli bilir. Sıradan insanlar bunun etkilerini görse bile imanlı veya konuya vakıf olmadığından kendisindeki ruhsal değişimlere bir anlam veremez. En sert olanı çarpılmak veya ölümle sonuçlananıdır bunun dışında en sık görünen etkiler baygınlık, baş dönmesi, halisülasyon görme, anlamsız sinir, bilinçsiz tavır, yakınındakilere orantılı veya orantısız saldırma, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı, göz çanağı kanlanması, damar şişmesi ve sertleşmesi vs vs gider ama ilk belirtilerin başında bu saydıklarım gelir. Umarım kafanızdaki soru çözülmüştür. Bir de beni alim veya hoca sanıp şu cin konusu ile ilgili çok fazla da soru sormayın. Sırf direk beni muhattab alarak sorduğunuz için size cevap verme zorunda hissettim kendimi. Bu yüzden üşenmedim kırmadım titizlikle yazıp cevap verdim. Ama fazlası olmasın 🙂👍 Selametle İnş’ALLAH. 🤚

tuarec

Kullanıcı
Teşekkürler Roni üstad bilginin dibini anlatmissiniz

TRUVA

Admin
Kardeşim malların büyük çoğunluğu tılsım yoksa sahiplidir .Senin nasibinde almak varsa tılsım sahiplenme biter .yoksa dilinle kuş tutsan nasip olmaz . Arkadaş gerekeni söylemiş. Sana bir örnek vereyim sahiplenme ile ilgili .Adamin evindeki altınlardan çeyrek altının birisi döşeme tahtaları arasına kaçmış haberi yok .uzun bir zaman sonra bulmuş. Bu esnada cin bunu sahiplenmiş. Adam alınca çarpılmış. Ilım sahibi hocalara gide gele zor kurtulmuş. Sahibi olduğu altına çöken sahipsiz olanlara hayli hayli çöker yani sahiplenir. Bilmem anlatabildim mi. Herşey nasip.otesi olmaz .Allah nasip etmişse alırsın. Aksi yönde zorla olmaz

pelteks

Kullanıcı
Estafirullah. Bakın ben Şeyh, Âlim, Ulemâ veya ermiş biri değilim. Benim bilgim acizliğimden azdır. Benim söylediklerim bildiğim kadarıdır bilmediğimi ne birinin söyle demesiyle söylerim nede işkembe-i kübradan konuşurum. O yüzden söylediklerinizden zerre kinaye vs anlamam algılamam da.
Gelelim sorunuza.
Görmek görmemek kavramı insanı cahilliye sürükleyen oyalayıcı boş bir kavramdır. Tıpkı dini hâkkıyaradanı haddinden fazla derinine düşünmenin verdiği akılsızlık delilik gibi. Siz işin o kısmını değil olan kısmından alınacak tedbir kısmına kendinizi verin.

Bir yerde sahibsiz mal 100/0,001 denilecek kadar azdır. Peki nasıl oluyor bu çıkan çıkmayan görünen görünmeyen alınan alınmayan dersek o kısmı bir kaç açıdan netlik alır.
1 - Bir mal bir yerden alınsa bile yaydığı enerji vardır. Bugün size bir diş sarımsak yedirsem siz bunun katı kısmını sindirdikten sonra vücuttan atsanız dahi kokusu kalır koku biter em (ilaç) tedavi etkisi kalır. Doğru mudur? Hal böyle ikan kaldırılan malın bıraktığı oksit buna sebebtir tam anlamıyla eriyip uçup bitene kadar.
2 - Bir yerde sahiplenmekten ziyade sahiplenmemiş mal olduğunu varsayalım. Etrafınıda 7 kavmin ayrı ayrı grup ve birlikleri ile sarıldığını düşünün. Buna yine sizden örnek verelim ki mantıkda empati asliyete binsin. Şimdi siz kalabalık bir şehirdesiniz en işlek caddede mekanlar arasında birinde yaklaşık 50 kilo veya 5 ton eroin var. Hemen hemen her ülkeden bölgeden baronlar ayrı ayrı korumaları ve guruplarıyla pineklemiş bekliyor. Sizin gurubunuzda sopa bir gurupta bıçak bir gurupta silah bir gurupta akıl silahı bir diğer gurupta da kimyasal var diyelim. Siz kendinize göre güçlüsünüz haklısınızda ama bu diğer gurubun sizden güçlü olmadığı anlamına sizinde diğer guruplardan kat kat güçsüz olmadığınız anlamına gelmez. Şimdi bunca gurubun içinde sizce kim alacak bu malı? Hepiniz birsiniz aynı yolun yolcususunuz ama gel gör ki güç denen şey bunu ya zahmetsiz bir şekilde en iyi olana verecek yata çatışma olacak iyi olan kazanacak.
3- Gömülen ve çıkarılan mal gömülürken büyü ve yasak olan çağrım, davet duası ile gömüldüğü gibi yine çıkarılırken büyü ve yöntemleri kullanılır. Musallat olan çembere alınır ya vazgeçirtilir ya canı karşılığında pazarlıkla yollanır yada miktar bildirmeden payı bırakılarak alınır.
4 - Son sorunuza gelince bu tür musalla ve tılsımları öncelikle en iyi işin ehli bilir. Sıradan insanlar bunun etkilerini görse bile imanlı veya konuya vakıf olmadığından kendisindeki ruhsal değişimlere bir anlam veremez. En sert olanı çarpılmak veya ölümle sonuçlananıdır bunun dışında en sık görünen etkiler baygınlık, baş dönmesi, halisülasyon görme, anlamsız sinir, bilinçsiz tavır, yakınındakilere orantılı veya orantısız saldırma, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı, göz çanağı kanlanması, damar şişmesi ve sertleşmesi vs vs gider ama ilk belirtilerin başında bu saydıklarım gelir. Umarım kafanızdaki soru çözülmüştür. Bir de beni alim veya hoca sanıp şu cin konusu ile ilgili çok fazla da soru sormayın. Sırf direk beni muhattab alarak sorduğunuz için size cevap verme zorunda hissettim kendimi. Bu yüzden üşenmedim kırmadım titizlikle yazıp cevap verdim. Ama fazlası olmasın 🙂👍 Selametle İnş’ALLAH. 🤚
Saolasın hocam...tecrübenizden faydalanmak için sordum..faydalandımda ...fazlasıyla cevap yazmışsınız.bilgiyi sömürmek güzel oluyor 😀

TRUVA

Admin
Sana nasip konusunda bir örnek daha vereyim. Sahiplenme ile ilgili kendı yaşadığım bir örnek. Çukurdan mermer aslan kafasını çıkardım.Kafanin Içi değerli metal dolu .çukurun hemen başına koydum kendi elimle .cukura baktım. Tekrar koyduğuna baktım uzaya gitmiş toz oldu 2 sn de uçtu.sahiblenen kaybetti