çıplak kadın işareti | Define işaretleri ve anlamları

çıplak kadın işareti

ASİAVCI

Kullanıcı
adım atan kadın birinci resim...bir ayağının altında kare var,,diğer resimler yürüdüğü istikamette,,,,,,,yürüyüş yönü kuzey doğudan güney batıya,,,,iki metre ilerde üçgen kilotlu kadın kollarını açmış..kilotunda ve göbeğinde delikler var,,,,beş metre ilerde aynı kollarını açmış bir kadın ve kilotu yok göbeğinde deilk var sağ kolunun altında ok ucu gibi oyuk öbürkü duran kadını gösterıyor ve sağ göğsünde üçgen e benzer oyuk...az ilerde kadının sağ kolunun altındaki i ok ucuna benzer oyuk ve yanında üçgen benzeri oyuk...az ilerde geniş bir taşın üstünde kare ve yuvarlak oyma ve en sonda elleri edep yerinde olan kadın ve bacaklarının bitiştiği yerde bir delik .....bu resimler bir tepenin sırtında

Son düzenleme:

cantar

Vip Üye
Cevap: çıplak kadın işareti

kadının kaya üzerindeki resmindeki dizden kırık duruşu burada taşa işlenmiş kadını havaya bakar şekilde düşün ve üst üste dizilmiş taşlar renklerinin farklılığı burada bir yerin açılarak gereken yapıldıktan sonra kapatıldığını anlatıyor...

Son düzenleme:

ersan

Admin

merhaba ASİAVCI ustam bu isaretler bence -roma -kaya mezar isaretleri bir roma hayat kadinin mezarin simgesidir buliyorsunki usta romalilar pisirilmis kilden ,,penis ,,yapikta boynlarinda dasirmislar medaliyon gibi o aklima geldide ondan yazdim ama ustalarimin tecurbeleri ta coktur.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

kadının eli önemli birde kare oymanın yakını mezarı deri ama önce bukadını giydirelim kada kışta üşümesin aramızdabekarlarda var akılların değişik şeyler gelebilir:D:Dkoptumkoptumkoptum

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ilk olarak benime aklıma hayat kadını fikri geldi, lakin kim bir hayat kadınını bu kadar önemsesin ve defalarca detayları taşa çizsin, diyelim çizdi neden murçlarla ve yön işaretleri ile ve küçük işaretler ile parasını ima etsin? bu ihtimali çürüttü.

sonra genelev olabilirmi yolun sonunda dedim hani belki geneleve gidecekler için bir yön işareti? bunda da para işaretleri murçlar olmaz, kadınlara çizilen hatlarda göğüs ön plana alınırdı? dişilik tamamen öne çıkarılırdı. uzuvlar tastamam olurdu. bu ihtimal de bence çürüdü,

öyleyse bu kadının vucut hatları çevrenin doğasını bize vermiş olabilir mi? civarda kadının hatlarını andıran yerler mevcut olabilir mi?

kadının özellikle eksik yapılan başı, elleri, ayak uçları, 3 resimdeki eksik göğüs hatları bunları civarda arasak rast gelebilirmiyiz eksik uzuvlara?

birde asi ustamın 2 diye numaralandırdığı resimi ben bir ok yayına benzettim. kadın ise oktan atılacak yay olarak düşündüm. kadının sol yanında bilinçli olarak traşlanmamış kayalık bölümü mutlaka buradaki arazide bulacağınızı düşünüyorum asi usta. yüksek bir kaya ve bu kayadan bir mağara yada mahzene giriş olabilirmi dersiniz?

4 numaralı resminizde ise kadının aynısı hatları var. belki de okun ucundaki kadın tasviri bu olabilir. çok benzerlik var. işaretin küçülmesi son noktaya yakınlığı ifade ediyor olmalı.

alttaki resimde ise bir dere boyunda birleşen iki su kolu. tek olup bir yüksek yerden akıyor. ben buşekilde yorumladım. gerçekten iki derenin birleşimi ve ardından da bir yüksek yerden akan su varsa eğer,,, iki derenin birleşiminde hedef olduğunu düşünüyorum.

alttaki resimde ayağın altındaki dikdörtgen forumun, yine civarda bulunacak dikdörtgen formdaki bir taşı, kayayı anlattığını düşünüyorum.

...............

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

harbici ustam yorumuna bayıldım.verimli göğsü ,noktasına kadar çizmişsin. lakin ,yeni doğan bebenin ağzına memeyi vermezsen bulamaz. süt doluda kime nasib olur bilmem.asi ustamızın paylaşımı ama yer ona uzak. arkadaşımız ustamızın yardımı ile bilgilenme gayretinde.lakin ben nokta yapamayacağı endişesindeyim. yoksa alan gayet zengin.lakin mahellinde hesap ister,tesbit ister.
bazı noktaları yazsak bile anlayamaz diye düşünüyorum.
ayağı bükük olanın mahzenide mezarıda yakınında. gayette bereketli.2 numara,aşağı kısımda yüksek bir setin alt kısımında.isterse inişte set yok desin.yine çizdiğin 5 numara oyma,versin ölçüsünü yazalım. belki onu bulur. yinede belki diyorum. onca noktayı veren yer var. bu güne kadar acaba bir tanesine vurulmuşmu. sanmıyorum. çünkü araziye çok güzel doğal görünümde uyarlanmıştırda ondan.
bulgunun verdiğinide yönünüde
az çok anlamak ve sonrada teyit etmek için en azından boşluk tesbiti yapmak gerekir.veya bir başka sistemle. gerisi maceradan ileri gitmez.yaptığın çizimler elbette bir hesab içeriyor değilmi.
saygılar sunuyorum.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ikizceli ustam sağolun. inşallah tahminlerimizi arkadaşımız tesbit eder ise ben daha da mutlu olurum. kısmeti varsa bir yerlere gelir ilerler. burası için, yakında da uzakta da parası olduğunu sanıyorum. yeterki tüm di,kkatini öncelikle anlatılmak istenene, ardından anlatılanların araizdeki uyumuna yoğunlaştırsınlar.

operatör

Yasaklı
Yasaklı

yakınlarında kuyu var mı