Civciv Veya Kuş Figürü Gibi Geldi Ustalarım Yorumlarsa Sevinirim.. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Civciv Veya Kuş Figürü Gibi Geldi Ustalarım Yorumlarsa Sevinirim..

wolf_52

Kullanıcı
bu kayanın sol tarfına doğru ne var toprakla birleşdiği nokdaları göre bilsek iydi, alta doğru bakınca bu ilk resimde yılan kafası çıkmış gibi oyukdan, tek tavuk farz edersek bunu, zayıf bir insanın geçebileceği tıpa taşı olması gerek girişi dar ilersi genş olur, hayırlara vesile olur inşallah...

esrarengiz2828

Kullanıcı
WbMMlY.jpg
ne amaçla eşilmiş bilgi lazım ve delikler yapma mı görmek lazım yan 1 numaralı yer geçme gibi yakın görmek gerek yerde daha iyi envarelere raslaman lazım taş yapısı hem işarete hem yapıma uygun çalışma yapılmış gibi gözüküyor

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
indir-20ed0.png

muhterem hocam,arkadaşımız bu noktadan bahsediyor. yerlerinde mutlaka gizemler mevcut. lakin resimler çok yetersiz ve kalitesiz.
büyütüyor ,işçililklimi yoksa benzetmemi diye inceliyorum ama maalesef anlaşılmıyor.
son günlerde konuların çoğunda ayni durum yaşıyoruz.
Aozek kardeşim, oymalar ya mezardır ya mezar odası vb. yerleri verir.kayanın altında ise ve doğru görmüşsen zaten çok yakındır.
ayrıca çizim gibide olsa kare oyma medeniyet bulgusu ise odadır. benzerlerini gördüm. başarabilirsen boşluk tespiti yaparsın. olmazsa her birini bir kaç yönden geniş açılı çekersin paylaşır ustalarımızdan yorum alabilirsin. selametle.

Mirkut

Vip Üye
Aozek kardesim ustalarimiz cok guzel konulara deginmis sagolsunlar.
Ekleme yapilacak olursa buranin gecmisini yazarmisiniz. Birde civciv dediginizin arkasina 21 ila 50 adinda iyibir inceleme yapabilirmisiniz yada on tarafinda. Tavuku civcivli ve yilani varmi. Selametle kardesim

aozek

Kullanıcı
Ustalarima ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allah razı olsun son 3 veya 4 aydır bu bölge ile alakadarim resimleri ben çektim o kazılmış yerde ağabeyim dedektor taraması yapılmış sinyal alınca kazmaya başlamışlar maalesef tablete benzer bir taş çıkarmışlar ve kirmislar içinden birşey çıkar diye zaten kazdıkları yer yüzeysel daha kazMamislar kaya üzerimize düşer diye maalesef bir kaç bilgisiz insan su an bölgeyi korumaya aldırdım kimsenin girip çıkılmasına izin verilmiyor bölgenin tarihi rum bölgesi orta karadeniz eski isimleri de mevcut ve biliniyor rumca oldukları için köylerin isimleri değiştirildi ama burası o köylere uzak.

aozek

Kullanıcı
Agabeylerim o delikler doğal değil bizzat ben baktım dediğim çizim gibi kare de o oymalarin ustunde su an orada değilim ama gitmeyi düşünüyorum sizlerin değerli yorumlarinida göz önüne alarak

aozek

Kullanıcı
Esrarengiz ustam çizim yaptığınız yerdeki delikler doğal değil ve derin ayrıca dikkat etmişsinizdir bir adet ok isreti ve üçgen simgesi mevcut gibi

aozek

Kullanıcı
Bölgeye bir kaç güne gideceğim inşallah bol bol resimleyip göndereceğim elimde sadece işi bilmediğim için dikkatimi çeken yerleri çekmiştim sizlere de zahmet verdiğim için kusuruma bakmayınız efendim sevgi ve saygılarımla ..

MAVRAN

Vip Üye
Aozek kardeşim delikleri kontrol edin serçe parmağını içeri şok delik içinde yön varmı. Uzaktan resimler çek bakalım. Yeri birde uzaktan görelim. Karadeniz'de buna benzer işaretler çokça görmek mümkün ancak çoğu doğal çıkıyor. Bu demek değil sizinki de aynı diye siz güzelce resimleyin uzaktan yakından ve yer hakkında biraz bilgi paylaşın .

Üst Alt