Çözebilen var mı!

cemill

Kullanıcı
Arkadaşlar fotoğraflardan bi çözümleme yapabilecek olan var mı!

Ekli dosyalar

• IMG-20230131-WA0002.jpg
    IMG-20230131-WA0002.jpg
    126.2 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG-20230131-WA0000.jpg
    IMG-20230131-WA0000.jpg
    71.7 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG-20230131-WA0001.jpg
    IMG-20230131-WA0001.jpg
    185.2 KB · Görüntüleme: 46

cemill

Kullanıcı
Birinci resimde yer neden uzak cekim once bir yakin foto atsaniz (m) harfi yilanmi belli degil belirsiz fotoya ne diyelim birazda sizler yardim etseniz bu nedir demekle olmuyor bi yerde tek fotoya cogunlukla yorum olmuyor bilginize teşekkür ederim
Birinci resim işaretli yerde çarpı veya stavroz işareti var, doğrudur m harfine benzeyen yılan ve bariz oraya konulmuş farklı bir taş, bu üç foto ayni bölge içinde dere kenarında. Aslında sormak istediğim tılsım şüphesi kuvvetli geldi bana usta

KOMAGENE

Vip Üye
bazen sınav gibi konular açılıyor
ilkinde çözümleme yapabilen varmı demişsiniz belliki yok zaten olamaz resim açısı ve netliği izin vermiyor
2. soruda hiç bir fikri olan yokmu demişsiniz ben sorayım sizin var mı?
diyeceksinizki ben bilmediğim için size soruyorum diyorumki resimde birşey anlaşılmıyor en azından çektığınız şey nedir neye göre burayı resimlediniz yada neden resimler net değil söylerseniz yardımcı olunacaktır
yoksa gidin altında bir kazan var deriz uğraş dur:)

KOMAGENE

Vip Üye
Birinci resim işaretli yerde çarpı veya stavroz işareti var, doğrudur m harfine benzeyen yılan ve bariz oraya konulmuş farklı bir taş, bu üç foto ayni bölge içinde dere kenarında. Aslında sormak istediğim tılsım şüphesi kuvvetli geldi bana usta
bak bu bir gelişmedir
eğer yılan varsa kilisede var dolayısıyla tılsımın ağa babası var net şekilde resimleyiniz

cemill

Kullanıcı
bak bu bir gelişmedir
eğer yılan varsa kilisede var dolayısıyla tılsımın ağa babası var net şekilde resimleyiniz
Teşekkürler tılsımın ağa babası var uzak dur denildiği için sizinde bi fikrinizi almak istedim, onun için fikri olan varmı yazdım, işaretler sonucu gelinmiş bir bölge, ustanında ustası vardır, kimsenin göremediğini bi gören çıkar belki. Bölge eski eşkıya bölgesi.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Teşekkürler tılsımın ağa babası var uzak dur denildiği için sizinde bi fikrinizi almak istedim, onun için fikri olan varmı yazdım, işaretler sonucu gelinmiş bir bölge, ustanında ustası vardır, kimsenin göremediğini bi gören çıkar belki. Bölge eski eşkıya bölgesi.
Arkadasim fotolar net değil belirsiz oldugu için yorum gelmez biz fotodaki isaretileri girmek istiyoruz net olarak siz fotoyu isareti sakliyor gibisiniz net foto olmayınca yorumlarda net olmaz bilginize teşekkür ederim

TRUVA

Admin
Resimleri çizmeden ekle .birde acele giden ecele gider unutma. Müsait olunca inceleriz. Başka resim var sa ekle etrafı göreyim.