Çözemediğim Yer | Define işaretleri ve anlamları

Çözemediğim Yer

leono

Kullanıcı

buradan taş çıkarttım ama arkadaki taştan daha ileride is yok

su döktükten birkaç dk sonrası

sıvalı gibi duruyor

leono

Kullanıcı
çoban diyorum tesadüfen kapalı mağara önünde mi yaktı ateşi?
yoksa burası doğal mı?
bi görüşlerinizi alayım be yaa

leono

Kullanıcı
syn: ertug sonuncu resimde benim işçiliğimin eseri :) boşluk sesi alıyordum ve işçilik sonucunda tok ses kayboluyor, çatlaklar yüzünde boşluk sesi geliyor aldatıcı yani,
en dibe balta sapı vurduk baya bi boşluk sesi yine var,
işin bir garip yönü ise zeminde zerrece kömür kalıntısı kül veya kurum yok, kurban bayramında tekrar gideceğim, zemini biraz boşaltıp ateşi kayanın önünde yakıp yakmadıklarına bakacağım, 3 resimdeki yeride az daha açıp bakmam lazım,

syn: asiavcı fikrini paylaştın teşekkür ederim ama son bi araştırma daha yapayımda aklımın bir köşesinde kalmasın,
neticeyi paylaşırım herkese bol şans,

burgaz

Kullanıcı
burada hic orasma ,bana yeri soyle ben zengin olursam sana bir dayre istanbuldan alirim ;););););););););):mad::mad::mad::mad::mad::mad:(şeytan)(şeytan)(şeytan)

buradan taş çıkarttım ama arkadaki taştan daha ileride is yok

su döktükten birkaç dk sonrası

sıvalı gibi duruyor

leono

Kullanıcı
ustalar bu isli yere çok yakın yerde domuz figürü varmış, birileri figürü kimse bulamasın diye kayayı kırıp yüz üstü getirmişler, az bir yeride anakayada kalmış,
bu isli yerin az aşağısında ayak izi olan kaya var, aynı yerde bir figür daha bulunmuş ama atmadı bana fotorafını,
neyse bi gideyim nasipse biraz araştırma daha yapayım, dönüşte tartışmaya açarım,