Çözemedik Yardım | Define işaretleri ve anlamları

Çözemedik Yardım

shqiptar5434

Kullanıcı
Çözemedik yardım edin lütfen üç delikli Kaya’yı karşımıza alınca tek delikli kaya solunda kalıyor o tek delikli kayanın 1 metre yanından Demir bileklik çıktı girişi bulamıyoruz

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bulduğunuz parça bilezik değil...
Etraf yeşillikten dolayı görünmüyor izler dogal değil büyük oyma istikametine boşluk kontrolü yapılmalı...

shqiptar5434

Kullanıcı
Bulduğunuz parça bilezik değil...
Etraf yeşillikten dolayı görünmüyor izler dogal değil büyük oyma istikametine boşluk kontrolü yapılmalı...
Aynen pıranga gibi kenarlarında ufak çentikler var üç deliğin yukarısına doğru mu gitmemiz gerekiyor

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Sana bir akıl verim bak=O son eklediğin kayanın solunda 5 yazıyor o sana yön veriyor yönüde büyük ihtimal ilk resimin yerini vermiştir,Lacivert 24 üstadımın söylediği gibi kayaların üzeri ve çevre temizliği olmadan yanıltma payı olur,ya işaretleri öğren kimseye eyvallah etme yada tertemiz yap çevreyi kayaları dahi yıka öyle sonuca git,karar senin

A21MEDLi

Vip Üye
yakın civarında yerden diz boyu yüksek olup gittikçe insan boyu (veya göbek hizasına) yüksekliğine ulaşan bi sıra kayalık varmı? ve bu uzunca kayalık şekil olarak bire bir olmasada Z ye benziyor.eğer böyle kayalık bulamazsan?? halkanın dibini veya 5 m.çevresini iyi araştırın.

shqiptar5434

Kullanıcı
yakın civarında yerden diz boyu yüksek olup gittikçe insan boyu (veya göbek hizasına) yüksekliğine ulaşan bi sıra kayalık varmı? ve bu uzunca kayalık şekil olarak bire bir olmasada Z ye benziyor.eğer böyle kayalık bulamazsan?? halkanın dibini veya 5 m.çevresini iyi araştırın.

Berideki Kaya tek delikli ilerdeki üç delikli kaya burada ayrıca üç delikli kayanın 5 metre ilerisinde bir metre de 2 tane dize kadar ayak heykel bulunmuş birinin bileğinde balık birinde dolunay şeklinde yuvarlak varmış

Üst Alt