Çözülmüş V Ve Üçgen | Define işaretleri ve anlamları

Çözülmüş V Ve Üçgen

madhunter

Kullanıcı
daha evvel üçgenle ilgili paylaşım yapan arkadaşlara üçgenin uzun kenarını direk mezar girişini işaret ettiğini söylemiştim ve bu fotoğrafta beni yanıltmadı.ayrıca birçok kişinin karşılaştığı ve mezar işareti olarak bildiği V harfininde bunu doğruladığı.zaman zaman V harfinin delik anlamına geldiğini vurgu yaptıysamda mezar=delik şeklindede düşünebiliriz.

karanar

Kullanıcı
teşekkürler ustam. aslında bu resim bir şeyi de açığa çıkarıyor. '' sırtını işarete ver, karşı tepeye çık, ikibin adım say, hah işte mal ordacılara'' iyi bir ders niteliğinde. işaret; mezardan uzak değildir.

karamsar

Kullanıcı
resim göremiyorum..bende hem üçgen hemde V işareti var 2er adet..ayrı ayrı yerdeler...sağlam bir çözüm bulsam hemen dalacam..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
resim göremiyorum..bende hem üçgen hemde V işareti var 2er adet..ayrı ayrı yerdeler...sağlam bir çözüm bulsam hemen dalacam..
türü ayni olsa bile,yerini yönünü veren bulgular işaretlerin üzerinde olur.
geniş açılı bol resim çekerek paylaşırsan yardımcı oluruz inaşaallah.
birde küçük hatırlatma yapayım. v yi görmeden bir şey söylenemez de ,üçgen doğruysa ,umarım doğrudur,tünelli ve derindeki odaları verir. ha diyince dalınacak bulgu değil.

karamsar

Kullanıcı
daha evvel üçgenle ilgili paylaşım yapan arkadaşlara üçgenin uzun kenarını direk mezar girişini işaret ettiğini söylemiştim ve bu fotoğrafta beni yanıltmadı.ayrıca birçok kişinin karşılaştığı ve mezar işareti olarak bildiği V harfininde bunu doğruladığı.zaman zaman V harfinin delik anlamına geldiğini vurgu yaptıysamda mezar=delik şeklindede düşünebiliriz.

usta resimleri göremiyorum..bende de hem V hemde Üçgen işaretleri var farklı yerlerde ..çözümünü çok merak ediyorum :( nasıl olacak..paylaştığınız resimleri gremiyorum..

karamsar

Kullanıcı
türü ayni olsa bile,yerini yönünü veren bulgular işaretlerin üzerinde olur.
geniş açılı bol resim çekerek paylaşırsan yardımcı oluruz inaşaallah.
birde küçük hatırlatma yapayım. v yi görmeden bir şey söylenemez de ,üçgen doğruysa ,umarım doğrudur,tünelli ve derindeki odaları verir. ha diyince dalınacak bulgu değil.
ustam ayrı yerlerde ikiside zirvede 2 ad KABARTMA "V" işareti var...ikisininde bir kolu diğerinden uzun..müsait olup fotolarını çekmek için sabırsızlanıyorum...yinede kabaca anlatırsanız seviniriz..