Çok Amatör Oldu Ama... | Define işaretleri ve anlamları

Çok Amatör Oldu Ama...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim sanatçı yanınızın olması helede şiir severlerden olmanız beni çok sevindirdi elinize dilinize sağlık...

sempatik_06

Kullanıcı
Kıymetli kardeşim sanatçı yanınızın olması helede şiir severlerden olmanız beni çok sevindirdi elinize dilinize sağlık...
ustam çok severim yazarımda bazen ayrıca birde canlı dinleseniz çok daha hoşunuza gidecektir. beni şiir yazmak ayrıca okumak çok mutlu ediyor tüm yorğunluğumu alıp gidiyor.
daha iyi olmasını isterdim ama elimizdeki teknoloji ile anca bu kadar. biraz duygusalım o yüzden bu denli şiirleri seçiyorum.

ASİAVCI

Kullanıcı
bana soruyorlar bazen sen insanlara niye bukadar güveniyorsun diye cünki ben bu insanları seviyorum hayasizca art niyet aramadan
çok güzel olmuş SENPATİK 06 UĞRAŞMAN bişeyler katma caban bile biz mekan ailesini mutlu etmiştir selametle

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ustam çok severim yazarımda bazen ayrıca birde canlı dinleseniz çok daha hoşunuza gidecektir. beni şiir yazmak ayrıca okumak çok mutlu ediyor tüm yorğunluğumu alıp gidiyor.
daha iyi olmasını isterdim ama elimizdeki teknoloji ile anca bu kadar. biraz duygusalım o yüzden bu denli şiirleri seçiyorum.

çok memnun oldum...adamım ..bendensin.. hazırda şiirlerin varsa bizlerle paylaşmanızdan memnun oluruz severek okuruz inşAllah...

sempatik_06

Kullanıcı
bana soruyorlar bazen sen insanlara niye bukadar güveniyorsun diye cünki ben bu insanları seviyorum hayasizca art niyet aramadan
çok güzel olmuş SENPATİK 06 UĞRAŞMAN bişeyler katma caban bile biz mekan ailesini mutlu etmiştir selametle
Sizlerde beni hep mutlu ettiniz. Allah razı olun.
Fedekar olduğunuzu gördüm
yardımcı olmaya çalıştığınızı gördüm
ılımlı yaklaşmanızı ve gönülden bağlılığınızı gördüm.
Asıl ben teşekkür ederim. şiir okuduğumda ağlayan insanlar ve arkadaşlarım olurdu.
neden ağlıyorsunuz dediğimde. bizden birşeyler var o sesde ve şiirde derlerdi
BENDE Diyorumki bu sitede benden birşeyler var... foroğraf makinası iyi ses almadığı için etkileyici olmasada.içimden geleni aktardım ustam
Saygılarımla.