çok bomba bir yenilik | Define işaretleri ve anlamları

çok bomba bir yenilik

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

yarın Allah c.c izin verirse sitemize çok güzel bir özellık eklıycem,çok begenecegınızden hiç şüphem yok.begenecegınızden eminim.yarın gün içersinde hazır olucak inş.

bu konu en çok cantar ustanın işine yarıycak ;)(alkış)

selametle

HÜDAİ

Kullanıcı
Cevap: çok bomba bir yenilik

Görelim mevla neyler neylerse güzel eyler

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bozkurt ustam. seni de gizemler bulutu kapladı. söylesene meraktan çatlatmasana adamı. :)

meraktayım sabırsızlıkla bekliyorum.

Alıntı Denemeyim

Kullanıcı

selamunaleykum,

yarın Allah c.c izin verirse sitemize çok güzel bir özellık eklıycem,çok begenecegınızden hiç şüphem yok.begenecegınızden eminim.yarın gün içersinde hazır olucak inş.

bu konu en çok cantar ustanın işine yarıycak ;)(alkış)

selametle

merhaba,

ben deneme amaçlı açılmış kullanıcıyım :)

BozkurT ustanın yeni eklediği özellik ile ilgili deneme yapıyoruz.

inş faydalı olucak.

şuan bozkurt ustanın mesajından alıntı yapıyorum.

light_celal1

Kullanıcı

hayırdır inşalllah dişük bişiler oluvercek herhal:confused:(alkış)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

alnt1.png

alnt2.png

alnt3.png

alnt4.png

alnt5.png

en son resimde işaretlediğim yere bastıgınızda o konuda yapılmış olan alıntıya gidecektir.

hadi güle güle kullanın.dediğim gibi bu konu en çok cantar ustaya yaradı,ben olsam burada böyle yaprdım adlı konusunda işlemiş oldugu mesajları konu sahıbınden alıntı yapıp kendı konusuna yapıştırırsa konu sahibi konusunun nerede değerlendiğini görecek (alkış)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

hee pardon,

bu özellik tüm üyelere açıktır,tek yapmaları gereken mesajdan alıntı yapmaktır,alıntı yaptıgınız kişiye uyarı gidip sizi takip etmesine yarıycaktır.

define sitelerinde çok faydalı olan bir özellıkdır dıye dusunuyorum,benim konum neden gorunmuyor benım konum unutuldumu gibi şeylere gerek kalmıycak.

mesela üyemiz bir konu açtı,tarih bugun olsun,konuya ustalar cevap yazdı,konu sahibi ise cevaplara karşılık bölgeye gitti,günlük işler sebebi ile bir süre foruma giremedi,3 -4 ay sonra geldi,

konuyu acacak yorum yapan ustaların mesajlarından alıntı yaparak onları uyaracak,

aynı durumun zıttı ustalarımız için gecerli,konu sahıbı cvp vermıyormu ? yap alıntıyı uyar kendisini. :)

naftabar

Kullanıcı

bozkurt ustam sen bizi mahcup ediyorsunçiçek sana maşaallah her gün bir yenilik hergün bir güzellik(alkış):) biz üyelerde yanındayız ustam
size kocaman
MAŞAALLAH

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

hee pardon,

bu özellik tüm üyelere açıktır,tek yapmaları gereken mesajdan alıntı yapmaktır,alıntı yaptıgınız kişiye uyarı gidip sizi takip etmesine yarıycaktır.

define sitelerinde çok faydalı olan bir özellıkdır dıye dusunuyorum,benim konum neden gorunmuyor benım konum unutuldumu gibi şeylere gerek kalmıycak.

mesela üyemiz bir konu açtı,tarih bugun olsun,konuya ustalar cevap yazdı,konu sahibi ise cevaplara karşılık bölgeye gitti,günlük işler sebebi ile bir süre foruma giremedi,3 -4 ay sonra geldi,

konuyu acacak yorum yapan ustaların mesajlarından alıntı yaparak onları uyaracak,

aynı durumun zıttı ustalarımız için gecerli,konu sahıbı cvp vermıyormu ? yap alıntıyı uyar kendisini. :)

bu gerçekten harika bir özellik bozkurt. önceden iki saat eski konuları taratttırıp ne oldu ne bitti bakmaya bulmaya çalışıyorduk. 7/24 kusursuz hizmet. helal olsun valla. eline sağlık.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Elinize sağlık bozkurtum sağolasın inşAllah... ben bu adamı boşuna sevmiyorum arkadaşlar...çiçek sana