Çok büyük bir tılsım var | Define işaretleri ve anlamları

Çok büyük bir tılsım var

Kazı esnasında yer sallandı burda bir kazan altın var alamıyoruz tilsimi nasıl bozucaz bir hoca getirdik ordek kesmeniz gerektiğini söyledi kestik oda işi cozmedi yeri bırakıp gittik .

Öncelikle neye dayanarak tespit yaptınız, işaret vs varmı ? sadece hocaya sorarak yaptıysanız unutun gitsin.
Yer bilgisi sağlam Ustam biz hocayı yardım etsin diye getirdik """gerçek bir bilgi üzere direk noktayı bilmek suretiyle elimizdeki dedektör çok derini göstermiyor lakin kesin olarak nokta belli bulunduğumuz mevki itibariyle kiliseye 500 metreden fazla olacak şekilde uzağız eski gül tarlası var alanda kilise var kilisenin üzerine ev yapılmış yer kesin olarak kilisenin gomusu olduğuna inanıyorum papaz büyü yapıp gitmiş . Şimdi boş bir yer olsa tılsım olayı yaşanmaz hicbirsey canımızdan önemli değil ve caiz olmaz . Herşey nasip bu büyüyü bozacak bir metot vardır elbet burda paylasmaktaki maksadım akıl akıldan üstündür nasıl çözülür illa bir papaz mi bulcaz 🤔🤔🤔

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Mekanda yığma taşlar var mıydı

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Tılsım çözmeyle ilgili binlerce bilgi var internette, onları deneyebilirsiniz. Burada bu konuda yardımcı olabilecek birisi varsa da ben bilmiyorum. Benim size önerim oraya gündüz bakın.

KaranLik

Kullanıcı
Yer bilgisi sağlam Ustam biz hocayı yardım etsin diye getirdik """gerçek bir bilgi üzere direk noktayı bilmek suretiyle elimizdeki dedektör çok derini göstermiyor lakin kesin olarak nokta belli bulunduğumuz mevki itibariyle kiliseye 500 metreden fazla olacak şekilde uzağız eski gül tarlası var alanda kilise var kilisenin üzerine ev yapılmış yer kesin olarak kilisenin gomusu olduğuna inanıyorum papaz büyü yapıp gitmiş . Şimdi boş bir yer olsa tılsım olayı yaşanmaz hicbirsey canımızdan önemli değil ve caiz olmaz . Herşey nasip bu büyüyü bozacak bir metot vardır elbet burda paylasmaktaki maksadım akıl akıldan üstündür nasıl çözülür illa bir papaz mi bulcaz 🤔🤔🤔
Kilise malzemesi mahsen inde olur. Doğu tarafında kayalık ta olur. Kuyudan gidilen saklanma odası yada mahsende olur. 500 metre uzak geldi biraz. Farklı bir şey bulmuş olabilirsiniz

KaranLik

Kullanıcı
Kazı esnasında yer sallandı burda bir kazan altın var alamıyoruz tilsimi nasıl bozucaz bir hoca getirdik ordek kesmeniz gerektiğini söyledi kestik oda işi cozmedi yeri bırakıp gittik .
Gittiğiniz yerde küfürsüz abdestli ve sirkeli su içip öyle gidin. Allah'a sığının ya nasip

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Yok usta yüzeyde taş yok kayada yok daha.
Gardaşım neyle uğraştığını bilmiyoruz en azından biraz bilgi versen örneğin hagi emare veya belgeyle burada çalışıyorsun papaz büyüsünü papaz dan başka kimse çözemez senin anlattığın yer sarsıntısı hissi sadece doğru mekandasın noktada hiç biriniz değil mekânda durmak aklınız yerinde kalırsa bir daha o mekanın 100 kilometre yakınından da geçemesiniz