Çok Güzel Bir Yer Yardım Edebilirmisiniz ? | Define işaretleri ve anlamları

Çok Güzel Bir Yer Yardım Edebilirmisiniz ?

Turkishlion

Kullanıcı
Açılmış mezar

Açılmış 2. Mezar
mezarın arka tarafı Merdiven Uçurum ucu dereye bakıyor
Merdiven in uzak tan çekimi
açılmış olan 2 mezardan 200 300 metre ileride Kanal Gibi Açılmış Kaya
Merdivenlerin Karşı cephesi

Burada 1 den çok mezar olduğuna eminim zirveye daha çıkamadım zirveye mi yoğunlaşmam gerek Yağış olduğu İçin Güzel Resimler çekemedim Ama beni yönlendirebilirseniz tekrar foto çekerim

esrarengiz2828

Kullanıcı
uatam bu merdivenler nereye çıkıyor bide işaretlediğim yerlerde ne var buralar şüpeli açılan açılmış böyle yerler bizim burda olsa keşke iynenin ucuyla gidiyoz bizim buralarda açılmamışı rasgele ustalardan önce yorumumu yapim yine saygılar

Turkishlion

Kullanıcı
Kardeş İster İnan İster İnanma adamlar 2 Göze batan yeri açmış başka hiçbirşey yapılmamış Fotoda yağmuru farketmişsindir Yağmurdan fazla bişeye bakamadık burası dağın eteği zirveye çıkamadık daha ve dediğin noktaya da bakamadım ama en kısa zamanda bakıf fotoyu yüklerim

esrarengiz2828

Kullanıcı
o mezarın önüne gelip resim çekipte yukarı bakmadan gitmek olurmu dagı komple gezerim bunlar göz önündekini açtığına göre olmayanında kimbilir nevar

MAVRAN

Vip Üye
Çok güzel bir yerdesiniz o büyük kayanın içine girmiş olmalılar sende o girişi bulmaya çalış belkide aşağıdan içeri bir giriş var ve kayanın içinden o mezara çıkış var. Aşağıdan boşluk kontrolü yaparak girişi bulabilirsiniz.
Henüz bilgisayarıma ulaşamadım sadece size yorum yapabiliyorum . Hayırlısı.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim buradan iş çıkacak gibi görünüyor müsait olduğunda muhiti pikseli yüksek bir makinayla resimle mezar yapına çok elverişli belki biryerlerden bir şeyler yakalarız bu aşamada şunu söyleyebilirim açılmış dediğin yerin hemen alt bölümü tıraşlanmış ve taşın rengi farklı o bölüm biraz dikkatimi çekti incelemekte fayda var kolay gelsin...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Merdivenler ,Şemsiyeli vatandaşın olduğu yere kadar çıkıyor ve orda sonmu buluyor acaba??

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt