Çok Güzel Bir Yer Yardım Edebilirmisiniz ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Çok Güzel Bir Yer Yardım Edebilirmisiniz ?

Mirkut

Vip Üye
Abim basamakli olan yerler kum ve cakil taslariyla dolu eger yagmur sulari o kanali acmamissa kaynak suyu o hale getirmisse kayalara bakilirsa kuvarsta var oralarda basamaklardaki kumlari degerlendirmeni oneririm. Ki o basamaklari onun icin yapmis olabilirler.Kurumus bir kaynak su yolu olabilir sormanda fayda var. Kaya mezarlari icin zaten ustalarimiz degerli yorumlarini yapiyorlar. Bide 6. Resimdeki kayadaki patika yol dikkatimi cekti. lacivert24 ustamin yorumunada katiliyorum

Turkishlion

Kullanıcı
Kıymetli kardeşim buradan iş çıkacak gibi görünüyor müsait olduğunda muhiti pikseli yüksek bir makinayla resimle mezar yapına çok elverişli belki biryerlerden bir şeyler yakalarız bu aşamada şunu söyleyebilirim açılmış dediğin yerin hemen alt bölümü tıraşlanmış ve taşın rengi farklı o bölüm biraz dikkatimi çekti incelemekte fayda var kolay gelsin...
ustam pikselden değil o bulanıklık yağmurdan telefon ıslandı ve yağmur yağıyordu onun için böyle görüntü

Turkishlion

Kullanıcı

komana ustam arkadaşların durduğu merdiven başlangıcı olan yer

Turkishlion

Kullanıcı
Abim basamakli olan yerler kum ve cakil taslariyla dolu eger yagmur sulari o kanali acmamissa kaynak suyu o hale getirmisse kayalara bakilirsa kuvarsta var oralarda basamaklardaki kumlari degerlendirmeni oneririm. Ki o basamaklari onun icin yapmis olabilirler.Kurumus bir kaynak su yolu olabilir sormanda fayda var. Kaya mezarlari icin zaten ustalarimiz degerli yorumlarini yapiyorlar. Bide 6. Resimdeki kayadaki patika yol dikkatimi cekti. lacivert24 ustamin yorumunada katiliyorum
6. resim açılan mezardan 200 300 metre ileride el işçiliği ile yapılmış bariz belli orada sanki yağmur suları aşağı inmesin diye yapılmış gibi kanal var 3-4 metre civarı toplam uzunluğu merdivenlerdeki kum ve çakıl taşları da yağmur sularından olmuştur kuvars derken o konuyu açarmısın biraz daha rica etsem

Mirkut

Vip Üye
En iyisini Allah azze ve celle bilir. Dunyanin olusumu sirasinda dunya daha sicakken yani magma halindeyken altin parcaciklari dunyaya dustugunde erir hale gelir ve bir yerde yani kayalarda kuvar damari ile sicak suyun getirimiyle birlesir orada olusum saglar eger deresi yada nehir varsa bu bolgede incelemeni tavsiye ederim. Altinla ugrasiyorsan hicbirseyi es gecmeyeceksin:) hemde yasaldir cezasida yok(kahkaha)

Moderatör tarafında düzenlendi:

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
evet ustam o arkadaşların yakınında bitiyor merdivenler
Merdivenin temsil ettiği anlam kutsal olimpos dağına çıkış ve 12 olimposluya adak adama ritüelinin bir bölümü
Ana mezar odası orda ve ağac anıt niteliğinde.
Başka yerlerin benim için önemi yok.
Agacin dibinden çıktığı kayalıkta iyi incelenirse rölyef dahi bulursun.
Bayağı deformasyon olmuştur tabi.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turkishlion

Kullanıcı
Hele birde içiçe kare oyma varsa tadindan yenmez

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
komana ustam inşallah kısa zamana daha güzel bir araştırma ve resimle tekrar yükleme yapacağım sizin ve diğer arkadaşların dediği yerlere daha dikkatli çalışma yapacağım teşekürler zirveye de çıkmama gerek varmı

Üst Alt