cok guzel cekim aldim bir yer ,,kasa ve isaretler bir yerde,, | Define işaretleri ve anlamları

cok guzel cekim aldim bir yer ,,kasa ve isaretler bir yerde,,

ersan

Vip Üye
ustalarim burasini bir turlu anayamadim bu isaretler ne oldunu isaretlerin kenarlari horasan suvaylan sivali sade bir tek kasaya cekim aldim burda.tasta bosluk alamadim.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
değerli dostum işaretin zamanla biraz deforme olmuş sanki etrafı daha belirgin şekilde kabarıkmış allttaki içine su koyunca vajinaya benzer yada balığa buda mezarı der mezar sadece sıradan bie cakıl yığını olup zamanla kaybolmuştur sanada kasası kalmıştır

cdmxis

Kullanıcı
Ersan ustam kurbağa mi çikiyor gercekten ????? Değerli gösteriyor kurbaga mi çikiyor gercrkten . ?

ersan

Vip Üye

,,Ustam Eline Saglık ..Örnek Paylaşım İçin Çok Teşekkürler.. Konu İşaretlediginiz Yerin Altına Dogrumu Devam Ediyor..
aynen ustam saten kasanin altinda ,v, isareti var ama burda bosluk alamadim ya bu mezar odasi doldurulmus olabilir ondan bolsluk alamam,

ersan

Vip Üye
Ersan ustam kurbağa mi çikiyor gercekten ????? Değerli gösteriyor kurbaga mi çikiyor gercrkten . ?
ustam gecen sene bir bir kasa actim 5 tane ,,bizans,,deyersiz sike cikti kucuk bir kasadfan birde baksam az bir kirdimi icerdenn yesil bir duman cikti bende biraktim o duman gitimi bir kirdim birde ne gurem 3 tane kurba cesedi ,,kasanin ,,icinde belkimde zehirli kurba olabilir.

Üst Alt