cok guzel cekim aldim bir yer ,,kasa ve isaretler bir yerde,, | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

cok guzel cekim aldim bir yer ,,kasa ve isaretler bir yerde,,

DEFHUNTER

Yasaklı
Yasaklı
ustalarim burasini bir turlu anayamadim bu isaretler ne oldunu isaretlerin kenarlari horasan suvaylan sivali sade bir tek kasaya cekim aldim burda.tasta bosluk alamadim.

Ersanım kayanın etraflıca fotoğrafı yokmu? çarpı koyduğun yerin alt tarafı ile sol tarfında boşluk olabilir yalnız kayayı iyi görmek lazım bu foto yetersiz.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
ustam gecen sene bir bir kasa actim 5 tane ,,bizans,,deyersiz sike cikti kucuk bir kasadfan birde baksam az bir kirdimi icerdenn yesil bir duman cikti bende biraktim o duman gitimi bir kirdim birde ne gurem 3 tane kurba cesedi ,,kasanin ,,icinde belkimde zehirli kurba olabilir.
Hacım kurbağanın orda ne işi var?
O duman ney? Bilen biri varsa şu mevzuya bir açıklama getirebilirmi?

ersan

Vip Üye
Ersan ustam kasayı actığında peki sonradan yine çekim aldın mi o kurbağalardan sonra ?
Ersan ustam kasayı actığında peki sonradan yine çekim aldın mi o kurbağalardan sonra ?
ustam taze acildiyse kasa 2-3 ay o yere hep cubuklar yine cekim veriyor.
toprakta yine alindiyse deyelim bir culmek sike hep ayni yere senelerce cubuklar cekim verir .
nedense o zamanionda toprakta sikelerin olusturdu ,,miknatis,,alan deyelim senelerce hep ayni duruyor cubuklarda bu alani yakaliyor
saten de bemnim en buyuk sorunlarimdan biri buyle yerler zamasninda alinmis ve kap[atilmis yine de cubuk cekiyor .

ersan

Vip Üye
Hacım kurbağanın orda ne işi var?
O duman ney? Bilen biri varsa şu mevzuya bir açıklama getirebilirmi?
ustam bu kurbalar bir cesit kasa tuza desek dorudur oicerdeki yesil duman,,dedimiz,,bu kurbanin curumus oldu gaz deye supe cekiyor beni o sevinclen eline alinirsa o sikeler zehirli de olabilir .yada tilsimli da olabilir bilen yoki ne niyetlen koymuslar kurbalari,

cdmxis

Kullanıcı
Ustam cubuk hala çrkiyorsa bence o kasanın içinde gizli bir kasa olabilir sen yine de yokla ne olur ne olmaz :)

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ersan Ustam nasıl oluyorda kuşçulukla uğraşan usta kuşu anlamadı bende anlamadım 2side resimde duruşuna göre Sağa bakıyorlar ALLAH rast getirsin

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ersan Ustam X'nın kanadları arasındaki adamın ağzında 4 diş var kuşlarla aynı istikamete Sağa bakıyorlar

Üst Alt