Çok Yaşlı Ağaç | Define işaretleri ve anlamları

Çok Yaşlı Ağaç

gıral

Vip Üye
Ustalarım ağaç hakim bir tepe üzerinde tüm vadiyi görecek biyerde bulunmaktadır bir ikiyıl öncesine kadar ayakta imiş kurumuşhaliyle ayakta bayabi kalmış taki dibine yıldırım vurup devirene kadar ağacın cinsini ardıç olarak düşünüyorum yaşı ise tam bilmiyorum ama enaz bin olabilir şimdibu ağacın ikitarafında çıra içinmi başka bişe içinmi açılmış yarasıvar iki yarada resimde var biri çukur diğeri tümsek herikiside aynı yerde arkalı önlü ağacın köküne üç metrekadar mesafede bulunmaktadır sizce bu yaralar neye işarettir ağaç devrilmiş olduğundan yaraların yönü belli değildir

gıral

Vip Üye
Ersanustam bukaya ağacın doğusu dereçok uzağında kayanın altındaki meyilli yeri diyorsan evet oranın solu

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
@gıral bu resimleme sana hiiiiç yakışmamış mübarek :))) :D:)
ersan ustamın adamın yüzü var dediği son resimin olduğu yer ile ilgilenmek lazım.
Burasının 5 cephe yakın-uzak-manzara resimleri olsaydı iyi olurdu.
Kayanın yapısı çok kırılgan. Amma yinede bakmakta yarar var.
Özellikle arka kısmında tünel aramakta fayda var.
Tekrar gidersen detaylı çalış inşallah.
Kolay Gelsin.
Birde gıralım resimlerin linklerini buraya yapıştır ki her seferinde sıkıntıya düşmeyelim bakarken.
Gözümüzün önünde olsun inşallah.;)

gıral

Vip Üye
He ustam İnşallah şimdi oraya karyağdı bahargelsin mantarlar olsun:D bolca resimlerim oresimleri öyle geçerken çekiyorum dikkatimi çekenleri etraflıca bakıp zamanayıramıyorum link yapıştırma işini pek beceremiyorum usta idare et

Üst Alt