Çok Yaşlı Ağaç | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Çok Yaşlı Ağaç

wolf_52

Kullanıcı
ağacın güneyi güzeldir ha güney batısı olur güney doğusu olabillir, ama uzakda olmaz ersan ustanın dediği gibi 10 mt civarını geçmez..

gıral

Vip Üye
ağacın güneyi güzeldir ha güney batısı olur güney doğusu olabillir, ama uzakda olmaz ersan ustanın dediği gibi 10 mt civarını geçmez..
Usta son resimdeki kayanın baktığı yerde yani benim resim için durduğumyerde bitane dikilitaş vardı tamda güneye bakıyor oresime ağaca uzaklığıda dediğiniz gibi gelir ölçmedim ama onmetre varyok dikilitaş ise bi metrekadar boyu birazdaha kısada olabilir mezartaşına benzetmiştim fotosunu çekmedim sonresimdeki insanyüzü odikili taşabakıyor mezarmıdır gömümü bana bu önemli

wolf_52

Kullanıcı
resmi olmasydı iydi
bu ağaçlardan kaç tane var ve dizlimleri nasıl??
2km alan içinde killise varmı?
sormamdaki sebep yatır mezarı varsa kilise istemide dahil bir yerdir burası, bu 2km lik alanda ve bir çok gömüsü olur...

gıral

Vip Üye
resmi olmasydı iydi
bu ağaçlardan kaç tane var ve dizlimleri nasıl??
2km alan içinde killise varmı?
sormamdaki sebep yatır mezarı varsa kilise istemide dahil bir yerdir burası, bu 2km lik alanda ve bir çok gömüsü olur...
Usta civarda buağaç gibisiyok doğuda karşıderenin yamaçta bundan çokgenç amakurumuş bitanedahavar yanlız bölge dediğin gibi biyer tabi fazlagezip tesbit edemedim usta kilisefalan nerede göremedim henüz

wolf_52

Kullanıcı
Usta civarda buağaç gibisiyok doğuda karşıderenin yamaçta bundan çokgenç amakurumuş bitanedahavar yanlız bölge dediğin gibi biyer tabi fazlagezip tesbit edemedim usta kilisefalan nerede göremedim henüz
bölgenin yaşlıları billir killise zaten ayakda değildir batırılmışdır eski yerleşim yerine yakın olur killise, neyse sen ağaç tek diyorsan dediğim gibi yönnü bellidir, tek dikkili taşıda görseydik iyi olurdu hayırlısı olsun kardeşim..

gıral

Vip Üye
bölgenin yaşlıları billir killise zaten ayakda değildir batırılmışdır eski yerleşim yerine yakın olur killise, neyse sen ağaç tek diyorsan dediğim gibi yönnü bellidir, tek dikkili taşıda görseydik iyi olurdu hayırlısı olsun kardeşim..
Hayırlısı ustam sağolasın nasipte nevarsa artık o

Üst Alt