Çubuk Işi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Çubuk Işi

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
bu çubuk çalışmalarını profesyonel makinalar ile desteklemek şart. yoksa çubuğa göre kazılan yerler sebebiyle çubukçularrın da itibarı kalmamış durumda. kimle konuşsam çubukla çalışma yaapıp boşa kürek çekme hikayesini anlatıyor bana.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bu çubuk çalışmalarını profesyonel makinalar ile desteklemek şart. yoksa çubuğa göre kazılan yerler sebebiyle çubukçularrın da itibarı kalmamış durumda. kimle konuşsam çubukla çalışma yaapıp boşa kürek çekme hikayesini anlatıyor bana.
işin içine çok aşçı girerse çorbanın tadı tuzu kalmaz.
gerçek ustada hayatta en çok hata yapandır.
sanırım bu iki cümle konuyu özetlemeye yetecektir.
ankara lı ustamızın paylaşımı da bunların güzel bir teyidi niteliğinde.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
işin içine çok aşçı girerse çorbanın tadı tuzu kalmaz.
gerçek ustada hayatta en çok hata yapandır.
sanırım bu iki cümle konuyu özetlemeye yetecektir.
ankara lı ustamızın paylaşımı da bunların güzel bir teyidi niteliğinde.

Çok haklısınız İKİZCELİ usta. bu arada hoş geldiniz diyeyim. bu çubuk olayı gerçekten dediğiniz gibi. ama ben yine de çubuk çalışmalarını makina ile desteklenmesi hususunu tekrarlamak isterim. bu en azından benim için gerekli. yani yüzde yüz güven çok güzel bir şey. ama sonuç olumsuz olursa o zamanda yüzde yüz tereddüt başlıyor. en iyisi makina ile desteklemek.

efkan55

Kullanıcı
Çalismalarim sonunda cubuk fiyasko halbuki cokda sevmistim onlari

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Warning

Kullanıcı
@HARBİCİ paşam bu çubuk işi gerçekten profesyonellik ister @ikizceli ağabeyimin deyişi ile Bu tarz çalışmalar tecrübe kazandirir cubugun dilinden anlamaz isen doğru yerde degilsen çok kazar çok kas yaparız eğer emin değil isen makina şart ciddi şekilde profesyonel bir çubukçu makinaya bile ihtiyaç duymaz bakarsın zemine yakinsa işlem yaparsın eger ki derinlik boyunu aşarsa hiç girmesin mantık olarak ama çubuk sana nerde ve nasıl bir şekilde işlem yapacağını söyler bence 1 metrenin altına işlem yapmamak gerekir ;) ;) ;)

DeLiCebey

Vip Üye
@HARBİCİ paşam bu çubuk işi gerçekten profesyonellik ister @ikizceli ağabeyimin deyişi ile Bu tarz çalışmalar tecrübe kazandirir cubugun dilinden anlamaz isen doğru yerde degilsen çok kazar çok kas yaparız eğer emin değil isen makina şart ciddi şekilde profesyonel bir çubukçu makinaya bile ihtiyaç duymaz bakarsın zemine yakinsa işlem yaparsın eger ki derinlik boyunu aşarsa hiç girmesin mantık olarak ama çubuk sana nerde ve nasıl bir şekilde işlem yapacağını söyler bence 1 metrenin altına işlem yapmamak gerekir ;) ;) ;)
Aynen ustam katılıyorum

MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efkan55

Kullanıcı
Cubukla bir sey bulan varmi ben o kadar denedim isaretli yer cubuk kapaniyor odayi ciziyor ha babam kaz fiyasko evde yuzugu buluyor koprulerde boslugu gosteriyor yerin altina geldimi inatciligi tutuyor bazen dogruyu soyluyor bazende palavra dansoz gibi meret durdugu yerde durmuyorki☺

DeLiCebey

Vip Üye
Cubukla bir sey bulan varmi ben o kadar denedim isaretli yer cubuk kapaniyor odayi ciziyor ha babam kaz fiyasko evde yuzugu buluyor koprulerde boslugu gosteriyor yerin altina geldimi inatciligi tutuyor bazen dogruyu soyluyor bazende palavra dansoz gibi meret durdugu yerde durmuyorki☺

Cubukla bulan var kardesim iyi kullanırsan tecrübe edinirsen mutlaka bulursun. Bosluk üzerinde calısmalar yap boslugu cözersen gerisi de gelecektir.

MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efkan55

Kullanıcı
Ustalarim 5 yildir bu cubuklarla ugraşiyorum bana boşlukda basarili olsun yeter.fakat yok artik arkadasla dalga gecmeye basladi alay konusu olduk tecrubeyse ne kadar tecrube 15 yilmi (yaş 40 abiler fazla zaman kalmadi:).) Tecrubeli ustalarim cubugun arazide yaptigi oyunlari, handikaplarini,dogru yerde nasil tepki gösterdigini anlatan bir video cekse uyelere cok yardimci olacagina inaniyorum butun ustalara tesekkur ederim

Üst Alt