Cubuk Yarışması | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

Cubuk Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASİAVCI

Kullanıcı
asiavcı...1
kukır.....2
ikizceli...3
erzurulu..4
ankara....6
saidzeyt..7
mustafa.cankaya..8
senpatik.06...9
AYAN....10
Deliçebey...11
xenon........12
karanar.......14
its78...........17......3kişi gelecek

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sıralama belirlenmemeli,bilinmemeli. süprizin altın olduğunu düşündüm. en değerli mutlaka olmalıki önemli olan gümüşle aradaki farkı ayırabilmek.
birde açıktaki mineral zaman içinde özelliğini kaybetmiş olur.nelerden oluştuğuda bilinmediğinden ,bunu ayırmak zor olur diye düşünüyorum. istenirse listeden çıkarılabilir. ama tepkisi ,altın veya gümüş karışımlı ise ona göre, benzeri tepki alınır. farklı ise bronz türüne benzer bir tepki oluşacağından ,kafa karışıklığı doğurabilir.
yarışacak arkadaşlar,bu konuya ne der bilemem.
bana sorarsanız ben yarışmak adına değil, dostlarımızın böylesi etkinlikte yanlarında olmak adına ,nasib olursa gelirim. bir gözlemci abiye hayır demezsiniz herhalde. sonuçta bir tereddüt oluşursa ki hiç arzu etmem ,açılmadan fikrimi de söylerim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
asi ustam aklıma gelen önemli gördüğüm bir detayı sunmak isterim,
boşluğun belli bir çapı olacağına göre,( oda mezar veya mahzen veyada üstten açılıp kapatılmış bir boşlukta,hem boşluğu hemde varsa, madenin yerini sıfır belirlemek adına) bir köşesine her hangi türden olursa olsun bir metal konularak, hem boşluğu hemde içerdeki saklıyı tespit etmenin önemi tartışılmazdır. imkan olsa iki yer hazırlansa biri boş birinde maden olsa dahada iyi olur. her ikisinide arkadaşlarımızın anlama şansı olur.
katılacak arkadaşlarımız içinde yeterli tecrübesi olmayanların, bir boşlukta maden olup olmadığının varsa tam olarak yerini, nasıl bir sistemle kesinleştirileceğini öğrenmeleri adına faydalı olacaktır. boşsad boş olduğunu değilmi.bir kaç arkadaşımızın bile canlı olarak uygulamasını görerek bilinçlenmesi büyük kazanım olur. kullanıcı arkadaşlarımızın bir çoğunun bunu başardıklarına inanıyorum. noksanlıklarımız varsada bu vesile ile giderilmiş olacaktır. ALLAH izin verir katılabilirsem ,farklı şekillerde sunmak isterim. tercih elbette senindir. ALLAH emeklerini zay da mahcupta etmesin.

denizliden20

Kullanıcı
asi ustam aklıma gelen önemli gördüğüm bir detayı sunmak isterim,
boşluğun belli bir çapı olacağına göre,( oda mezar veya mahzen veyada üstten açılıp kapatılmış bir boşlukta,hem boşluğu hemde varsa, madenin yerini sıfır belirlemek adına) bir köşesine her hangi türden olursa olsun bir metal konularak, hem boşluğu hemde içerdeki saklıyı tespit etmenin önemi tartışılmazdır. imkan olsa iki yer hazırlansa biri boş birinde maden olsa dahada iyi olur. her ikisinide arkadaşlarımızın anlama şansı olur.
katılacak arkadaşlarımız içinde yeterli tecrübesi olmayanların, bir boşlukta maden olup olmadığının varsa tam olarak yerini, nasıl bir sistemle kesinleştirileceğini öğrenmeleri adına faydalı olacaktır. boşsad boş olduğunu değilmi.bir kaç arkadaşımızın bile canlı olarak uygulamasını görerek bilinçlenmesi büyük kazanım olur. kullanıcı arkadaşlarımızın bir çoğunun bunu başardıklarına inanıyorum. noksanlıklarımız varsada bu vesile ile giderilmiş olacaktır. ALLAH izin verir katılabilirsem ,farklı şekillerde sunmak isterim. tercih elbette senindir. ALLAH emeklerini zay da mahcupta etmesin.
ANKARA ŞARTMI BU İŞE GÖNÜL VEREN HERKEZ DAVETLİ :D
sevgili bozkurt 20 sayısına ulaştığımda bu tarihide belirleyeceğim kesin olan sadece BİR PAZAR GUNU OLACAĞIDIR
sevgili bozkurt 20 sayısına ulaştığımda bu tarihide belirleyeceğim kesin olan sadece BİR PAZAR GUNU OLACAĞIDIR
selam asi ustam ben işlk gelecem diyenlerdenim beni yazmamışssın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt