Çubukçu Arkadaşlar Araziye Çıkarken Yanınıza Iki Tane Domates Almayı Ihmal Etmeyin... | Define işaretleri ve anlamları

Çubukçu Arkadaşlar Araziye Çıkarken Yanınıza Iki Tane Domates Almayı Ihmal Etmeyin...

TEVFiK

Vip Üye
Çubukçu arkadaşlar araziye çıkarken yanınıza iki tane domates almayı ihmal etmeyin...

S.a. sayın ustam Allah razı olsun bende giderken 2 tane domates alır giderim nasıl olsa bizim bahçemizde var.bunlarla iş yaparsa varya sevincimden hemen oturup yemin ile oracıktada tuzsuz bir şekilde yerim.:D
Elinize ve emeğinize sağlık.Saygılar.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
S.a. sayın ustam Allah razı olsun bende giderken 2 tane domates alır giderim nasıl olsa bizim bahçemizde var.bunlarla iş yaparsa varya sevincimden hemen oturup yemin ile oracıktada tuzsuz bir şekilde yerim.:D
Elinize ve emeğinize sağlık.Saygılar.
Bende Tevfik ustan isteyecektim belkahvede yerim diye kendi yemiş lacivert ustam.

TEVFiK

Vip Üye
Aman dikkat ustam ne bulsa yiyor sonra kargalara suç buluyor.
geçen ay bir tane karga yakaladım tüylerinide temizledim bir güzel ateşte tam pişti yiyeyim artıkım dedim Aaaaa birde ne göreyim başka bir karga geldi kaptı benide o gün aç bıraktı.ama ondan sonrada akılandım tabii.:D

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
geçen ay bir tane karga yakaladım tüylerinide temizledim bir güzel ateşte tam pişti yiyeyim artıkım dedim Aaaaa birde ne göreyim başka bir karga geldi kaptı benide o gün aç bıraktı.ama ondan sonrada akılandım tabii.:D
Ya ustam nerden buluyorsun bu lafları ya akşam akşam çok yaşa.

Üst Alt