Çubukçu Arkadaşlar Araziye Çıkarken Yanınıza Iki Tane Domates Almayı Ihmal Etmeyin... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Çubukçu Arkadaşlar Araziye Çıkarken Yanınıza Iki Tane Domates Almayı Ihmal Etmeyin...

A21MEDLi

Vip Üye
S.a. sayın ustam Allah razı olsun bende giderken 2 tane domates alır giderim nasıl olsa bizim bahçemizde var.bunlarla iş yaparsa varya sevincimden hemen oturup yemin ile oracıktada tuzsuz bir şekilde yerim.:D
Elinize ve emeğinize sağlık.Saygılar.

usta domateslerin ikisini aynı anda yemeye çalışma ,faz nötür arsında kalırsın..:D:D demedi deme..

TEVFiK

Vip Üye
usta domateslerin ikisini aynı anda yemeye çalışma ,faz nötür arsında kalırsın..:D:D demedi deme..
ah ahhhh benim başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir.bu çubuk yüzünden başıma gelmiyenler kalmadı bir tane akü aldım dağ taş birde onuda taşıdım tabikii yoruldum bakıyorumda bazı arkadaşlar 8 woltluk pillerle boşluk buluyor dedim bende akım daha güçlü olursa çubuklarıda daha güzel çeker dedim ve buna bağlıyayım dedim az kaldı yanıyordum ellerim yandı çubuklar çalışmadı aceba bir tane jenarötörmü götürsem.:D çalışsın diye bilmiyorum domatesleride 4+ 4 yiyorum genede olmuyor.

Üst Alt