Çubukcuların 60 Yaşında Geldikleri Nokta-temsili :)

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Helal olsun karisimi ogrensekte su formdaki resimlerin hepicini cikarsak:D:D:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bu adamın yaptığı saçma gelebilir ama ne yazıkki doğru bizzat bunları deneyenlerden biriyim konuyla ilgili kimle istişare etmek istediysem bana uçmuş mumelesi yapma eğiliminde oldu sustum susmaktayım...
eline sağlık bozkurtum...

bornovalı

USTA
Super Moderatör
S.A.
Merhaba lacivert24 ustam.
Bilmiyorum hatırlarmısınız? "Allahın dilediği insana lütfettiği bir meziyet "Arama-Bulma" başlığı altında açmış olduğum konuda, bu meziyetiniz hakkında yüzeyselde olsa fikir alışverişinde bulunmuştuk. Aynı şekilde wolf 52 ustamızda bu meziyetini farklı bir konu içerisinde anlatmıştı. Ve inanıyorum ki bu meziyete sahip daha bir çok ustamız vardır. Ancak taka-tuka edilme kaygısı, suskun kalmalarının en büyük sebebi olsa gerek. Bu meziyetiniz hakkındaki görüşlerimi hem makalemde hem de size hitaben yazmış olduğum yazıda belirtmiştim. Wolf52 ustamıza da söylediğim gibi; ister buradan istenirse, açmış olduğum konunun devamı olarak veya yeni bir konu başlığında hep beraber irdeleyelim. Elimden gelen katkıyı yapmaya hazırım. Bu meziyet ALLAH 'ın bize bir lütfudur. Eğer bunu sergiliyorsak, şübheye mahal vermiyecek şekilde de ifade etmemiz gerekir. Eğer ALLAH nasip ederse bu meziyetimizin ne şekilde uygulandığını ve nerelerde- nasıl kullanıldığını en yakın zamanda görsel olarakta yayınlamak istiyorum. (malesef işlerinim yoğunluğundan her hangi bir tarih veremiyorum). Siz ve sizin gibi değerli ustalarımızın katkıları ile bunu şarlatanların, umut tacirlerinin, din tüccarlarının ellerinden kurtaralım. Cehaletlerinden ötürü amiyane tabirle dalga geçenleri ve ön yargılı davrananlara gereken bilgileri aktaralım.
Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun

wolf_52

Kullanıcı
:( ben izleymedim her neyse 60 senede nereye gelmiş çubukçu ustalar.. fıransız kaldım yemimle ... bozkurt ustam yeniden yüklermsin....