Cubuklarin Altin Tepki Verdi Mineral | Define işaretleri ve anlamları

Cubuklarin Altin Tepki Verdi Mineral

ersan

Vip Üye
ustalarim pinic cubuklarin ayni altin tepkisi ve cok uzaktan cekim aldim bir cesit mineral

mc_307

Kullanıcı
@ersan ustam bi mıknatıs tutsana buraya, doğal demir cevheri olabilme ihtimali var. kaya içerisinde kalan bölümlerde yoğun oksitlenme varsa, çubuk ve bilhassa ayrımlı vlf de.dektörlerin bile altın diye yanıldığı olur bu demir oksitine.
eğer mıktatıs yapışırsa oraya demirdir...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ben söylerken ,belki bir kısmınız önemsemiyordu. asi ustamızda yazmıştı. pirinçler mineral dostudur. diğerleri gibi ayırım zor olur.
samimi yazman çok güzel olmuş. bu özelliğini bilmeyenlere örnek olur. sağlıcakla.

ersan

Vip Üye
ben söylerken ,belki bir kısmınız önemsemiyordu. asi ustamızda yazmıştı. pirinçler mineral dostudur. diğerleri gibi ayırım zor olur.
samimi yazman çok güzel olmuş. bu özelliğini bilmeyenlere örnek olur. sağlıcakla.
usta minerali bu pirinc cubuklar cok sever.

PARDUS-66

Kullanıcı
benimde gümüş çubuklar bayağı bi uzaklıktan çekip götürdü bi kayalığa getirdi kayaya bakıyorum normal kaya ama içinde mineralde olabiir dedimm sağına soluna baktım işarette yok heral mineral diye bıraaktım:(:(:(

ersan

Vip Üye
Şu sorunu çözen Allahu âlem definecilerden alacağı dualarla cennete gider.
Sen nasıl üstesinden geliyorsun ustam, bu bentonit veya kedi kumu gerçekten işe yarıyormu?
ustam, az bir bu bentoniti kulandim ama bana mineraler cok cok sorun etmiyor 100 lerce cesidi var bu mineral;eri test etmeye az cok yine beli oluyor mineral cekimleri .
ustam bir beyaz mineral var ,,,zeolit,,deye birde bunu bir dene mineralde bu minelalde civa deyeri bilem var icinde bu da cok guzel sonuclar veriyor mineralde.

Üst Alt