Cubuklarin Altin Tepki Verdi Mineral | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Cubuklarin Altin Tepki Verdi Mineral

gazeteci yazar

Kullanıcı
bu çubuklara oldum olası güvenemedim.gerçekten boşluk bulan çubuklar varmı ya.var diyenden bilimsel açıklama beklerim. :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
çubukların çalışmalarına ilişkin bilimsel açıklamalar @cantar ustamızın açmış olduğu konularda ve çubuk konularına eklediği yorumlarında da var. başka ustalarımız da bilimsel olarak çalışmasını ve kanıtını sunmuş olabilirler. ben forumu uzun zaman takip edemediğimden kaçırmış da olabilirim. ama cantar amca bunların çalışma mantığını açıklamasını yapmıştı.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ersan ustam bu elinizdeki çubuklar mineralin üzerine gelince
x yani çarpı yapmıyormu altının üzerinde sağdaki solun üstüne
gümüşde ise tam tersi soldaki sağın üzerine gitmesi gerek
mineral olup olmadığını buradan biliyorsunuz sanırım.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ustam sizin çubukların aynısını yaptım mükemmel çalışıyorlar biraz pahalı
mal oluyor ama olsun buna değer.

PARDUS-66

Kullanıcı
ustam, az bir bu bentoniti kulandim ama bana mineraler cok cok sorun etmiyor 100 lerce cesidi var bu mineral;eri test etmeye az cok yine beli oluyor mineral cekimleri .
ustam bir beyaz mineral var ,,,zeolit,,deye birde bunu bir dene mineralde bu minelalde civa deyeri bilem var icinde bu da cok guzel sonuclar veriyor mineralde.
ERSAN ustam bişey öğrenmek istiyorum kaya mezarın üstünden boşluğu alıyor ama içinde metal olduğunu göstermiyor kaya mezarın içine girince gümüş veriyor çubuklar zaptedemiyorum yani çok güçlü çekim veriyor böyle bişey olurmu ersan ustam selamlar

PARDUS-66

Kullanıcı
ustam sizin çubukların aynısını yaptım mükemmel çalışıyorlar biraz pahalı
mal oluyor ama olsun buna değer.
hayırlı olsun gandalf ustam allahım gönlüne göre veriri inşallah civalı kontak işini nasıl çözdün selamlar ustamm

ersan

Vip Üye
ERSAN ustam bişey öğrenmek istiyorum kaya mezarın üstünden boşluğu alıyor ama içinde metal olduğunu göstermiyor kaya mezarın içine girince gümüş veriyor çubuklar zaptedemiyorum yani çok güçlü çekim veriyor böyle bişey olurmu ersan ustam selamlar
acan ustam boslukta cekim veriyor cubuklar demeki mezar bos deyil.

Üst Alt