Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme; | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme;

kroscu

Kullanıcı
Cevap: çubuklarla tesbit ve derinlik ölçme;

sizi üzmek gibi bir gayem yok ikizceli ustam kırıldıysanız kusuruma bakmayın buda benim dobra olmamdan kaynaklanıyor sizin yazılarınızdan alıntılar alarak yazdım ki yazdığınız yazıları görün diye sizi suçluyarak başlamadım ben meraktan sorular sordum hiç böyle bir çubuk görmediğim için tekrar başa dönmüş gibi olacak ama ben iddia ettim çubuk mutlaka beyne uyar diye sizde aksini iddia ettiniz uymaz diye hatta hodri meydan çektiniz tabi işaretli kayalar için dediniz amenna ,belge olunca ilk başta söylediniz detayların okutulması lazım diye bende mantık olarak böyle net sıfır hata veren çubuklar olunca, gerek olmıyan bir belgeyi niye üçüncü bir kişiye gösterelim onu anlamadım gösterdiğin kişinin doğru çözümliyeceğine nasıl garanti verirsin bu pıyasada bunun örnekleri yokmu sende eski kurtlardansın isterse seni yanlış yönlendiremezmi seni yorup kendisi oynıya oynıya alamaz mı kişinin kardeşini vurduğu bu define işinde elin yabancısına nasıl güvenilir.sonra ikide bir suçluyorsun yazıyorsun allahını seversen ben hiç senin çubuklarını suçladım mı benim merakım sizin yazılarınızdan kaynaklandı iddianızdan bu kadar net bire bir çekmesinden bu kadar uzamasına gerek yoktu şunu yazabilirdiniz haritayı okutmadan ben yokum gerçi bunu yazdınız ama arkasından tuzak metraj önemli deyil aşarız yazdınız benide umutlandırdınız.ama hala detayda kaldınız çubukların yanılma payı var deseydiniz zaten bu kadar zaman kaybetmezdik ikimizde saygılar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sitemizin saygıdeğer üyeleri değerli arkadaşlarım,
yüce PEYGAMBERİMİZ BİR HADİSİNDE ;
SUİ ZAN yanlış karar vermeye sebep olur buyurmuşlardır.
hucurat suresindede RABBİMİZ,mealen;
ey iman edenler sui zandan sakının zannın bazısı günahtır.
bizim sitedeki oluş amacımız bellidir. hiç kimseye kendimizi kanıtlamak ,nede sizlerin bize inanmak gibi bir zorunluğuda olamaz.
sözüm inananlar için. ikilemde kalmanızı ,kafalarınızın karışmasını kesinlikle istemiyorum. bu konudaki yazılarımı lütfen iyi anlamaya çalışınız.sizleri ,emin olmadığım küçük bir ayrıntıda bile yanıltma çabasında olursam, YÜCE ALLAH ımızın huzurunda hesabını vermek zorunda olduğumuda çok iyi biliyorum. bir menkıbe ilede bitirmrk istiyorum,
kocası ölmüş bir kadın,dağda yaralı bir gelincik bulur .evine götürür iyileştirir.gelincik ehilleşmiştir evden ayrılmaz. kadının çocuğu vardır,gelinciğin zarar vermesindende çok korkmaktadır.
bir gün dışardan eve girdiğinde,gelinciği ağzındaki kanları yalanırken görür.çocuğuna zarar verdiği düşüncesiyle çılgına döner ve gelinciği öldürür.
o esnada odadan çocuğun ağlama sesini duyar ve koşar. gördükleri karşısında donmuştur. beşiğin içinde yılan parçalanmış bir haldedir.
hepinize kalbi sevgiler.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

selamaunaleykum,

bu konunun cok yanıtı olmuş,ikizceli ustam bilgilerini tecrubelerını paylaşıyor dıyerek,yoğun olan iş akışına biraz ara verip değerli bilgilerini okuyayım dedim.

okurken ne göreyim; tatlı tatlı atışmalar varmış,kroscu ustam,sizi tanıma fırsatım olmadı,ama yorumlarınızdanda sizi sentezlemek mümkün olmuyor,bir tatlı bir acı konuşmuşsunuz.

kimseyi kayırmam kimseyi ayırmam,ikizceli usta sizin yönetimden diye düşünüp savundugumu korudugumu sanmayın.

aranızdaki muhabbeti sadece son 10 yorumu okuyarak anlamaya çalıştım.

ikizceli ustamı biraz olsun tanırım,benim tanıdıgım şekli ile herkezinde böyle tanıdıgını düşünürüm.
benim gözümde aşırı kalendar bir insan,gönlü ve kalbi temizlikte son nokta olan,insanlara olan sevgisi saygısı tartışılmaz olan,bilgi ve tecrubelerini başkaları gibi kelime kelime değilde cümle cümle paylaşan bir kişidir.

nasıl olurda sizinle anlaşamıyor veya nasıl oluyorda siz onunla anlaşamıyorsunuz buna bir anlam veremedim.

ikizceli usta,bir konuda ısrarlı ve o konuda emin olrak konuşuyorsa bunu tecrube etmeden konuşmaz,kimsenın vebalıne emegıne yazık etmek ıstemez,ben şahsım olarak kendısını bu şekilde tanıdım.

haa hatasız kul olmazmı ? tabiki olur,ama bu hatayı kasıtlı yapanla istemeden yapan bir tutulmaz.

sizin durum biraz değişik,masrafları karşılarmısın olayı biraz bencillik gibi olmuş,sizinde dediğiniz gibi bu camiada kardeş kardeşe guvenmıyor,siz masrafları karşılarmsınız diyorsunuzda ya ordan birşey cıkarda siz kafasına b odunla vurup onu oraya atmıycagınız ne malum.

eğer güvenden bahsedıyorsanız,ve güvenyorsanız bir kişiye,onun arkasında durursunuz,yine sizinde dediğiniz gibi,güven yoksa masrafı ben karşılasam ne olur.

aslında aranızda güzel bir yorumlaşma olmuş,ama dediğim gibi kroscu ustam biraz inciltici konuşmuşsun,.

ikizceli ustam babam degıl abım degıl amcam degıl dayım degıl,kendısınden şahsım adına hiç bir yardım görmedım,yardım talebindede bulunmadım,
bunu yalakalık yapıyor anlamında düşünmeyın dıye yazdım,

insanlıgını ve sevecenlıgını bildiğim için kendisi hakkında bilgi ahibi olmanızı istedim.

dersenizki ben kendisini senden iyi tanıyorum,ozaman yorumları yanlış anlamışım derim.

saygılar sevgiler,

Allah'a emanet olunuz.

kroscu

Kullanıcı

polemiğe girmek istemiyorum ikizceli ustam dahada yazmıyorum bu konu hakkında madem öyle herkes okusun diyorsun buyursun okusun kim ne iddia etmiş arkasında durmuş bir kişi kesin konuşuyorsa karşısındaki kişinin doğal hakkı deyilmidir bunu görmek anlamak ben bunu istedim ikizceli ustam ama siz her yerden dem vurdunuz sizin canınız sağolsun ben size kırılmadım sizde bana kırılmayın sizden ricam çubuklara bu kadar güvenip kesin konuşmayın tekrar iddia ediyorum sizin kullandığınız türlerin hepside yanıltır bende bunu iddia ediyorum sıfır nokta sıfır hata diye bir çubuk yok kimse kusura bakmasın sayın admin arkadaş sitenizde böyle bir tartışmaya sebeb olduğum için beni silebilirsiniz herkese hayırlı günler

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

yok sayın kroscu,biz kafamıza esince adam silmeyiz.şma ortamları olmasa konular aydınlık kazanmaz.lakin bu tartışmalar kavgaya dönüşmediği sürece.

iyi forumlar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

esselamünaleyküm,
BOZKURT ustam,hakkımdaki düşüncelerine kalbi teşekkür ediyorum.
ne kendimi,nede sizleri ,başkalarının önünde baş eğecek bir konuma düşürme hakkını kimseye vermeyecek kadar aklı başındayız,ALLAH a şükür.
ben kişiye yanıt vermeyi hiç ama hiç istemiyorumda,son yorumumda hiç anmamama rağmen yine çamur atmaya yalanlamaya devam ediyor. her insanında bir sabrı vardır.
ankara yozgatlılarla dolu,mutlaka tanıdığı bu işlerle uğraşanları vardır.yok diyorsa yozgatlı olan isim verim kendi sorsun. olmadı ankarada ,oturan ustalarımız var.asi avcı, ufuk,kukır gibi. allah aşkına gelsin onların bildiği yerde ,ben tesbit edim gösterim onlar vursun.yanlış beyanda bulunanın cezasınıda siz koyun ALLAH aşkına.burdada adım adım yayınlansın. kendi adıma geri adım atarsam ,ismimin altına namert diye yazın.
bozkurt ustam başka bir öneriniz olursada açığım.
hepinize sonsuz saygılar.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

ikizceli ustam,

seni bilen biliyor tanıyan tanıyor,dileyen güvenir dilemeyen güvenmez.son yorumunda yazılması gereken son yazıyı yazmışsın,bundan sonrası için ne seni nede sitemizi karamalarına izin veremem.

sen tecrübelerini paylaşıyorsun,dileyen bu tecrubeleri test eder bakar,istemeyen arkasını döner.sen kendini neden yoruyorsun.

yazılacakları yazmışsın,benim başka bir önerim yok abi.senden iyimi biliyorumda akıl vercem,haddim değil.

saygılar sevgiler,

(konu ikizceli ustanın detaylı anlatımlarıyla netlik bulmuştur,art niyetli mesajların devamında konu kilitlenir)

kroscu

Kullanıcı

bu kadar öfkelenmene gerek yok sizin şahsınıza en ufak bir saygısızlık yapmadım.ankaradaki sizi soracağım yozgatlının ismini verirmisiniz sakıncası yoksa eninde sonunda karşılaşacağız seninle

cipskolik

Kullanıcı

esselamünaleyküm,
BOZKURT ustam,hakkımdaki düşüncelerine kalbi teşekkür ediyorum.
ne kendimi,nede sizleri ,başkalarının önünde baş eğecek bir konuma düşürme hakkını kimseye vermeyecek kadar aklı başındayız,ALLAH a şükür.
ben kişiye yanıt vermeyi hiç ama hiç istemiyorumda,son yorumumda hiç anmamama rağmen yine çamur atmaya yalanlamaya devam ediyor. her insanında bir sabrı vardır.
ankara yozgatlılarla dolu,mutlaka tanıdığı bu işlerle uğraşanları vardır.yok diyorsa yozgatlı olan isim verim kendi sorsun. olmadı ankarada ,oturan ustalarımız var.asi avcı, ufuk,kukır gibi. allah aşkına gelsin onların bildiği yerde ,ben tesbit edim gösterim onlar vursun.yanlış beyanda bulunanın cezasınıda siz koyun ALLAH aşkına.burdada adım adım yayınlansın. kendi adıma geri adım atarsam ,ismimin altına namert diye yazın.
bozkurt ustam başka bir öneriniz olursada açığım.
hepinize sonsuz saygı

ikizceli ustam yeni fotolar yükledim birazda ben yorum bekliyorum ustam saygılar tşk

ASİAVCI

Kullanıcı

sevgili kroscu belgeye göre cubuktutulduğu nerde görülmüş sizin içinizde bir şüphe varsa ikizceli hodri meydan demiş verin işareti karşılığını arazide alın yok şu şöylemi olur şöyle olduysa böyle olmaz bunlar okuyan insanları yorar bi yerde olay farklılaşır cubuğun arazide cektiği 3 önemli minarel tuz vardır beyin etkiler demişsiniz beyin sadece elinizi bedeninizi etkiler bunu aşmakta cok kolaydır tutarken lisedeki aşkınızı duşunmeniz yeterlidir sen nasıl bir zımbırtı kullanıyorsun ve bu kadar cok yanılıyorsun anlamışta deyilim derinlikte en fazla 30cm sapar yüzeyden aldığınız olçulerde toprak kayması vede catlaklar göz önüne alınırsa 20cm yüzeyde oynaya bilir
yozgatlının adını sormanız sizinle birgün biyerde karşılaşırız sözleri hiç hoş deyil sanki tehdit vari sözler.burada biz süperiz bizden iyi cubukcu yok bunları alın bunları satın gibi bir zihniyette olmadığına göre tamamen yardımlaşma amaçlıdır
beni herkez tanır
ikizceliyide
yozgatlının adıda nihattır

şimdi sizi bu kadar kas yaptıran cubuktan nefret ettiren aletleri görsel atında nerde hata yapmışsınız görelim belki yardımımız dokunur. kalın sağlıcakla

Üst Alt