Cümleten Hayırlı akşamlar; GPR HAKKINDA BİLGİ | Define işaretleri ve anlamları

Cümleten Hayırlı akşamlar; GPR HAKKINDA BİLGİ

memba

Kullanıcı
Sayın değerli kıymetli Abilerim sizlerden bir konu hakkında bilgi verirseniz çok teşekkür ederim .Cihaz Almak isyitorum Conrad Gr-3 cihazı kullanan abilerimden cihaz hakkında bilgi almak istiyorum.
!Cihaz satanlar ve boş muhabbet yapanlar yazmasın YOK 7 METRE YOK 5 metre gibi şeyleri yazmasınlar.
Teşekkür ederim kıymetli değerli abilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Sayın değerli kıymetli Abilerim sizlerden bir konu hakkında bilgi verirseniz çok teşekkür ederim .Cihaz Almak isyitorum ( ) cihazı kullanan abilerimden cihaz hakkında bilgi almak istiyorum.
!Cihaz satanlar ve boş muhabbet yapanlar yazmasın YOK 7 METRE YOK 5 metre gibi şeyleri yazmasınlar.
Bu cihazı kullanmadığım için ve çevremde de kullanan olmadığı için size olumlu olumsuz bir katkım olmuycak.. Umarım İşin ehli bir kullanıcısı denk gelir...

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Sayın değerli kıymetli Abilerim sizlerden bir konu hakkında bilgi verirseniz çok teşekkür ederim .Cihaz Almak isyitorum Conrad Gr-3 cihazı kullanan abilerimden cihaz hakkında bilgi almak istiyorum.
Bu konuda Yeraltı görüntüleme ve manyetometre bu cihazların ne yapıp neyi yapamayacağı anlatıldı. Konuyu dikkatlice okursanız işinize yarayacaktır. Mekanda kullanıcısı olsa bile kullanıcının deneyimini, tecrübesini bilemeyeceğimiz için yazdıkları yanıltıcı olabilir. Bu cihazlar için @ELEKTRONİK TASARIM ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Son düzenleme: