Cümleten S.Aleyküm Dardanos ve Yeni gelen Ustalar | Sayfa 13 | Define işaretleri ve anlamları

Cümleten S.Aleyküm Dardanos ve Yeni gelen Ustalar

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Estin estin bu akşam gördüm seni . Ve bu muhabetten dolayıda üzüldüm. Keşke o kişiye bir cevap yazmasa idim vallahi pişman oldum. Neden der isen kıymetli ferhat dostluklar zedelenecek diye ve kendimi suçlu hissettim. Ve benim üyeleğimi silebilirsiniz dedim . Suçu üstlendim inan bana.
Çünki sizlerde üzülüyorsunuz. AMMA bu yaşdan sonrada bazı şeyleri kaldıramıyor insan yahu
Abi sen yapmasa idin zaten emicem yok derdim herkes hattini bilecek bir kelime yazar iken sonunu düşünecek kendinden büyük insanlara tilki diyenin aile yapısında şüphe duyarım

dardanos

Kullanıcı
Abi sen yapmasa idin zaten emicem yok derdim herkes hattini bilecek bir kelime yazar iken sonunu düşünecek kendinden büyük insanlara tilki diyenin aile yapısında şüphe duyarım

Bak dellenme basarım sıfırı. . Zaten ALLAHA şükür tüm dostları buraya topladık dahada gelecek inşalah. Biz ayrılamayız sevgili kardeşim Et ile tırnak gibiyiz inşallah🤣🤣🤣🤣😂😂😂

szchprn

Kullanıcı
Oyoyoy 😁yigenim gelmiş hoş gelmiş nerdesin emini sormaz oldun hadi onda geçtim baklavamı niye göndermedin 😂
Baklava kurban olsun sana ayıpsın emicem.
Valla emicem biraz rahatsızdım 10 gündür yorgan döşek yatırıyorum şükür bi kaç gündür kendime geldim dostlara selam verelim dedik bizim köy haraptara dönmüş 😂

dardanos

Kullanıcı
Baklava kurban olsun sana ayıpsın emicem.
Valla emicem biraz rahatsızdım 10 gündür yorgan döşek yatırıyorum şükür bi kaç gündür kendime geldim dostlara selam verelim dedik bizim köy haraptara dönmüş 😂

EEE baksana bizim deli oğlan köyü yakmış yıkmış viran etmiş. Belki romayıda bu yakmışdır😂😂😂😂😂😂