Cümleten S.Aleyküm Dardanos ve Yeni gelen Ustalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Cümleten S.Aleyküm Dardanos ve Yeni gelen Ustalar

dardanos

Kullanıcı
Abi ihtiyarladıkça iyice duygusal oldun. Noldu yine kim ne dedi . Yada selam verdin almayı unutan mı oldu. Mesaj attın cevap veren mi olmadı. Kim isim ver büyük küçük demeden kızacam.

Hakikaten öyle oldum galiba sevgili ustam. Kimse bana bir şey diyemez biliyorsun basarım sıfırı . Ben kül yutmam. artık aşağıdaki gibi olduk sevgili ustam😞😞😞

95015825_2328053690831268_4587667315767640064_n.jpg

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sevgili ustalarım öncelik ile hiç bir şeyden rahatsız olmadığımı ve buradaki tüm dostları sevdiğimi dile getirek sizlerden bir ricam olacak. Lütfen benim üyeliğimi tamamen silebilirmisiniz. Bu bir ricadır. Hepinize teşekkür ederim sevgiler saygılar
Ustam bu teklifiniz beni üzdü
Bi de mekanda ki dostlarınızı üzmüz
Normalde forum kuralların da
12- Üyeler forumdan ayrılma, silinme ve uzaklaştırılma isteklerinde forumda mevcut olan konu veya mesajlarını silme/düzeltme talebinde bulunamazlar.
Bu konuda yönetici kararı asıl olandır.

Böyle der
Tabii
Yeni gelmeniz hesabi ile
Kuralın pek önemi yok
Gitmemenizi arzu ederim
Daha tanışmadan
Bana müsade dediniz :cool:
Hakkınız da hakkımızda hayırlısı diyelim
Umarım bizlerden kaynaklı değildir

dardanos

Kullanıcı
Ustam bu teklifiniz beni üzdü
Bi de mekanda ki dostlarınızı üzmüz
Normalde forum kuralların da
12- Üyeler forumdan ayrılma, silinme ve uzaklaştırılma isteklerinde forumda mevcut olan konu veya mesajlarını silme/düzeltme talebinde bulunamazlar.
Bu konuda yönetici kararı asıl olandır.

Böyle der
Tabii
Yeni gelmeniz hesabi ile
Kuralın pek önemi yok
Gitmemenizi arzu ederim
Daha tanışmadan
Bana müsade dediniz :cool:
Hakkınız da hakkımızda hayırlısı diyelim
Umarım bizlerden kaynaklı değildir

Asla değil sevgili ustam. Dikkat eder iseniz benim bu sitedediki üyeliğim 2017 yılından beridir.
yıllardır bu siteye severek çıkar girerim. Lakin tek satır bile yorumda bulunmamışımdır. Hiç bir ustamızın işine karışmam . Ben de daha önce sitelerde moderatörlüklerde yaptım ban da yedim.
Fakat kimseye bir serzeniş de bulunmadım bulunmamda. İnanın bu söylemimde siteyle ilgili hiç bir durum söz konusu değildir. Yani sizin ile hiç alakalı değildir. Burada sevdiğimiz kardeşlerimiz ustalarımız mevcutlar. Lakin bilirsiniz ya zaman gelir bir anda her şeyi bırakıp gidesi gelir insanın bir anda. İşte bende bu günlerde böyle düşüncelere birden kaptırıveriyorum kendimi. Biraz da yaşımızın durumundan dolayı fazla duygusal oluyoruz. Başkada bir şey söz konusu değildir ustam.
Zaten buradaki kardeşlerimden ayrılmak beni daha çok üzecek idi . Ney se sevgili ustam Yaş olmuş 61 arada sırada esiyor bana böyle sert rüzgarlar siz aldırış etmeyin bana.🧙‍♂️🧙‍♂️🧙‍♂️🧙‍♂️

Mirkut

Vip Üye
Asla değil sevgili ustam. Dikkat eder iseniz benim bu sitedediki üyeliğim 2017 yılından beridir.
yıllardır bu siteye severek çıkar girerim. Lakin tek satır bile yorumda bulunmamışımdır. Hiç bir ustamızın işine karışmam . Ben de daha önce sitelerde moderatörlüklerde yaptım ban da yedim.
Fakat kimseye bir serzeniş de bulunmadım bulunmamda. İnanın bu söylemimde siteyle ilgili hiç bir durum söz konusu değildir. Yani sizin ile hiç alakalı değildir. Burada sevdiğimiz kardeşlerimiz ustalarımız mevcutlar. Lakin bilirsiniz ya zaman gelir bir anda her şeyi bırakıp gidesi gelir insanın bir anda. İşte bende bu günlerde böyle düşüncelere birden kaptırıveriyorum kendimi. Biraz da yaşımızın durumundan dolayı fazla duygusal oluyoruz. Başkada bir şey söz konusu değildir ustam.
Zaten buradaki kardeşlerimden ayrılmak beni daha çok üzecek idi . Ney se sevgili ustam Yaş olmuş 61 arada sırada esiyor bana böyle sert rüzgarlar siz aldırış etmeyin bana.🧙‍♂️🧙‍♂️🧙‍♂️🧙‍♂️
MaşaALLAH daha gençsin abi,yaş altmış ama gönlün kırk gibi. :)